https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Lucie Marešová

Energie rostlin
Bc. Lucie Marešová

100 %
Kutnohorská 121 Mukařov 251 62
lucie.maresova@energierostlin.cz
775696213
http://www.energierostlin.cz

O terapeutovi

… Pro život svobodnější, v souladu a ve zdraví, pro pocit lehoučkého pírka jemně hospodařícího se všudypřítomnou energií. Pro radost a lehkost bytí.

Našla jsem odpovědnost v mateřství i partnerství, poznání sebe sama v NLP, pokoru a soucit i pochopení prožitků odporu, lpění a očekávání v buddhistické filozofii. Energii mi dodává hlavně příroda a její tok usměrňuji díky praktikování čchi-kungu.  V přítomnosti setrvávám prostřednictvím uvolnění a jejího přijetí, při emocionálním prožívání mi jednoduše pomáhají Bachovy esence a pokud přece jen potřebuji trochu té fyzické opory, užívám některou z vitálních hub nebo Schüsslerových solí.

Mám ráda rozmanitost každého z nás, vědomost v každém okamžiku. Tvoření v rovnováze. Jsem přesvědčená, že jen tak jsme schopni v pokoře společně, odpovědně a efektivně prožívat přítomný okamžik a vytvářet tak v každodennosti budoucnost nás všech.

Svoboda, nadšení, autenticita, férovost, udržitelnost s důrazem na osobní vztahy, zkrátka flow, to jsou mé hodnoty, s nimiž jsem vstoupila i do virtuálního světa www.energierostlin.cz.

Provozuji poradnu se sestavováním individuálních směsí Bachových esencí, doporučuji na základě analýzy tkáňové soli Dr. Schüsslera a/nebo vitální houby a tinktury MycoMedica.

Záleží mi na tom, aby se co nejvíce lidí bylo schopno prožívat s radostí ve zdraví a v souladu se sebou samými, se svou duší, s přírodou. Každého ráda podpořím na jeho jedinečné cestě k lehkosti bytí.

Po celé léto poskytuji poradenství nejen v Mukařově u Říčan, ale také na Lipensku: v Kovářově nebo v Hůrce u Horní Plané.

Na schůzku (osobní nebo online) je třeba se předem objednat: e-mailem nebo telefonicky.

Těším se na Vás,

Lucie

 

Více se o mých kompetencích nebo mé cestě dozvíte na Energii rostlin, kde najdete i mnohé ohlasy klientek nebo klientů i účastnic seminářů.

A také si u nás každý může vybrat z mnoha seminářů, které pořádáme, nebo nakoupit na e-shopu www.energierostlin.cz.

Fotografie

Poradna Energie rostlin
Semináře Schüssllerovy soli Energie rostlin
Semináře Bachovy esence Energie rostlin
Kurz Bachovy esence u Energie rostlin
Kurz Schüsslerovy soli u Energie rostlin

Certifikáty


Soubor typu jpgLucie Marešová: Professional trainer of NLP - Dr. Richard Bandler(1,5 MB)zobrazit
Soubor typu jpgLucie Marešová: VŠAPs - studium psychologie(747,1 kB)zobrazit
Soubor typu jpgLucie Marešová: integral coach(1,1 MB)zobrazit
Soubor typu jpgLucie Marešová: vitální houby(1,1 MB)zobrazit
Soubor typu jpgLucie Marešová: Bachovy esence(527,4 kB)zobrazit
Soubor typu jpgLucie Marešová: Bachovy esence - akupunktura(689,1 kB)zobrazit
Soubor typu jpgLucie Marešová: Bachovy esence - tělní zóny a linie(705,5 kB)zobrazit

Mé články

Názory a hodnocení

Jana N. 10. 7. 2023
 

Lenka 8. 7. 2023
 

⭐⭐⭐⭐⭐ Velká spokojenost.

Karolína 2. 7. 2023
 

Lucie je velmi milá, empatická a zkušená terapeutka. Moc ráda se k ní vracím pro radu, je mi také sympatický její profesní rozvoj a hledání dalších cest a metod.

Pomohla mi s překonáním postcovidového syndromu a sestavením solí i pro mamku a tak se už těším na její podzimní seminář.

Alena 29. 6. 2023
 

Lucka je velice pozitivní,zkušená a milá terapeutka.Pomohla mi od depresivních stavů,výkyvů nálad i zdravotních problémů.

Jsem moc ráda,že mi před lety vstoupila do života. Vedla mě pomyslně za ruku,abych nešesla z cesty a dnes již kráčím sama a dokonce jsem schopna pomocnou ruku podávat i já❤️.

Lucinko díky a všem kteří chtějí něco ve svém životě změnit Lucku mohu jen doporučit.

Helena 29. 6. 2023
 

S Lucií jsem se setkala na zakladě doporučení v období, kdy jsem bojovala s depresivními stavy. Byla to skvělá volba. Kombinace bachových esencí a terapeutických rozhovorů mi přinesla úlevu téměř okamžitě. Lucie je zkušená terapeutka, je pozitivní, má dar nadhledu, ukáže člověku, co sám nevidí nebo vidět nechce. A je vtipná.

Prostor poradny je sám o sobě uklidňující, cítíte se v něm bezpečně a uvolněně.

S účinky Bachových esencí já osobně mám jen ty nejlepší zkušenosti a je mi líto, že se o nich tak málo ví.

Lenka A. 29. 6. 2023
 

U Lucky jsem si již po několikáté objednala Bachovky na míru pro sebe a také míchala kapičky na míru pro dceru. Lucka je vždy velmi milá, chápající a mimo kapiček pomáhá i dobrou radou jak se poprat s psychikou. Termín konzultace a dodání kapiček je vždy velmi rychlé. Mohu jen doporučit.

Vendula 29. 6. 2023
 

S Luckou spolupracuji už několik let opakovaně. Pomáhá mi s lehkosti a úsměvem na tváři překonávat náročná životní období a závazné kroky v životě. Doporučuji všem, kdo váhají, jak se rozhodnout. Mají jakékoliv obavy z životního kroku. Komunikace a rychle dodání.

Lenka 29. 6. 2023
 

S Lucií spolupracuji od května tohoto roku, míchá mi Bachovky pro děti. Oceňuji rychlé jednání jak v telefonických konzultacích, tak i odesílání kapiček, které opravdu pomáhají.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Středočeského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20