https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Daniela Machová

Mgr. Daniela Machová

100 %
Mokrovraty 65 Mokrovraty 262 03
aleinad206@seznam.cz
774149916
http://www.zenapocisari.cz

O terapeutovi

Při terapii využívám převážně kraniosakrální terapii, ale dle potřeby a dohody s klienty kombinuji s technikami z fyzioterapie. Ze cvičebních přístupů využívám zejména jógu a Pilates. Záleží, zda se jedná převážně o fyzické obtíže nebo v kombinaci s psychickými a emocionálními problémy. Pracuji empaticky a s respektem a nemusíte se obávat se na mě obrátit ani s choulostivými tématy. Mimo jiné se specializuji na terapii žen po císařském řezu a na porodní traumata.

Názory a hodnocení

Martina Šárová 13. 2. 2022
 

Kraniosakrální terapii jsem neznala. Znala jsem však Danielu, se kterou jsem se setkala na Mammakempu. Náhodně jsme se potkaly v úžasné vegetariánské restauraci Ananta na na Smíchově na obědě. Řeč přišla na to, čím se vlastně v životě zabýváme. Daniela je velice vyrovnaná, jemná a inspirativní žena, důvěryhodná. Za nějaký čas jsem se tedy vydala k Daniele na "ochutnávku". To, co jsem si pod vedením Daniely na terapii dovolila nenásilně otevřít bylo obohacující, uvolňující, přínosné, léčivé, kouzelné. Na některé posuny si člověk v životě musí prostě počkat, než pochopí, že řešení věcí potřebuje především klid a laskavost, což je pro mne velké téma, dlouho jsem jako koučka tanečního pohybu jela pouze na výkon a jemné věci objevila až později. Daniela mi ukázala láskyplný prostor světa za zavřenýma očima a nechala mne proplout do vnitřního klidu. Momenty -AHA!- a ukotvení vlastní sebehodnoty doznívaly postupně a jednoduše. Odnesla jsem si od Daniely mnohé. Krásné, milé a své. Chci si takové silné momenty v milé společnosti Daniely životě dopřávat více pravidelně. Danielu vřele doporučuji všem ženám, které potřebují hodit kotvu své lodi na dno, objevit se, vnímat a věřit v sebe, že můžu zase kotvu vytáhnout a plout dál, s pocitem vítězství a toho, že vše je v pořádku. Ano, my musíme jít svou cestou sami, ale je skvělé se občas občerstvit a načerpat. Patří to k naší psychohygieně tak, jako slunce patří na oblohu. Zasloužíme si pravidelně o sebe pečovat a Daniela je skvělou průvodkyní. Položit se na záda, jako na hladinu a jen nechat věci plynout...já děkuji.

Tereza Marčev 8. 8. 2017
 

K Daniele jsem se dostala ve stavu, kdy jsem nevěděla, co se sebou. Nebylo mi dobře psychicky ani fyzicky. Pomocí kraniosakrální terapie mi Daniela otevřela nové dveře na cestu sebepoznání. Již po 4 měsících se cítím mnohonásobně lépe. Každé naše setkání mě neskutečně obohatí a nabije novou dávkou pozitivní energie . Danielu bych doporučila každému.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20