Lada Skulilová

Alternativní psychoterapeutka
Ing. Mgr. Lada Skulilová

100 %
Losertova 69/2 Lipník nad Bečvou 751 31
skulilova@gmail.com
604716490
http://psychoterapeut.kvalitne.cz

O terapeutovi

Dáme Váš život do pořádku prostřednictvím efektivních metod :-)

Jsem psycholožka s alternativním přístupem. Poskytuji účinnou odbornou pomoc pro ty, kdo nejsou zcela spokojeni ve svém životě a čelí problémům nejrůznějšího druhu, a pro lidi s psychickými a psychosomatickými potížemi.

Řešení případů, na které zatím nic moc nezabralo. Práce s podvědomím a podvědomými vzorci či bloky. Unikátní vlastní ověřená metoda práce v hypnóze + další metody. Krátkodobá a rychlá terapie. 20 let praxe, bohaté zkušenosti. Také konzultace online. 

Objednávejte se, prosím, telefonicky nebo emailem. Těším se na setkání s Vámi.

Názory a hodnocení

Markéta 21. 2. 2019
 

Dobrý den,paní Skuliová,

před týdnem jste mi poslala odpověď z portálu : známý terapeut. Ohledně problému děložního čípku a odkázala jste mě na pana Vaše, máte s ním osobní zkušenost? Víte jak terapie probíhá? Kontaktovala jsem se s ním a napsal mi že můj problém je řešitelný do dvou měsíců, že mi pošle další pokyny co a jak dál za cenu 4 000 Kč. Jeho stránky jsem prošla, ale jiné doporučení a nebo zkušenost jsem na internetu nenašla..

Děkuji za odpově'd :)

Markéta

Ing. Mgr. Lada Skulilová 28. 3. 2019

Dobrý den, bohužel jsem si přečetla Váš dotaz až dnes, takže se omlouvám (upozornění na doplňující dotazy asi terapeutovi do mailu nechodí - nevím). Osobní zkušenost s terapií p. Vaše mám, i když šlo o jiný problém. Postup, který popisujete, je u něj běžný. Sama se rozhodněte, zda do léčby půjdete (a zda zaplatíte). Pokyny, které byste obdržela, Vás povedou ke krokům, které budete sama aktivně dělat. Nevím samozřejmě, jaká jsou doporučení ve Vašem případě, ale může se jednat třeba o očistu střeva, lymfatického systému, očistu energetické sféry, odkyselení organismu či jiné úkony. Vždy po splnění kroku Vás p. Vaš opět zkontroluje. Když vše dodržíte, budete za ty dva měsíce v pořádku. S pozdravem LS


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Olomouckého kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím