https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Ondřej Vejsada Ondřej Vejsada
hodnocení článku:
0 %


A děti jsou z nebe...(video nejen pro začínající rodiče)

26. 2. 2017

https://www.youtube.com/watch?v=p-5qELwY9UM

A děti jsou z nebe...(video nejen pro začínající rodiče)

https://www.youtube.com/watch?v=p-5qELwY9UM

Pokračujeme v tématu muži vs. ženy. Dnes se posuneme o krok dále a to sice k hlavnímu důvodu, proč tyto vztahy vlastně vznikají a to jsou děti.

PŘÍPRAVA NA NAROZENÍ DÍTĚTE (pro ženy): 
Opatřte si velký pytel s fazolemi (10-15 kg) a připevněte si jej dopředu na břicho. Noste ho tam 9 měsíců. Poté deset procent fazolí odeberte.

PŘÍPRAVA NA NAROZENÍ DÍTĚTE (pro muže): 
Zajděte do nejbližší drogerie. Položte peněženku na pult a požádejte prodavače, aby se obsloužil. Poté pokračujte do nejbližšího obchodu s potravinami. Zajděte do hlavní kanceláře a zařiďte, aby váš plat byl převáděn přímo do obchodu. Kupte si noviny. Jděte domů a naposledy si je v klidu přečtěte.

ŠPÍNA: 
Namažte pohovku a závěsy nugetou. Nyní si vydrhněte ruce ve vodě v misce pod květináčem a utřete si je o zdi. Skvrny zamalujte pastelkami. Schovejte za pohovku špejli od zavináče a nechte ji tam celé léto.

HRAČKY: 
Sežeňte 200-litrovou krabici Lega (pokud neseženete Lego, můžete ho nahradit hřebíky či rozbitými lahvemi). Požádejte přítele, aby je rozprostřel po celém domě. Zavažte si oči šátkem. Pokuste se dojít na záchod nebo do koupelny. Nekřičte (mohli byste v noci vzbudit děti).

NAKUPOVÁNÍ: 
Vypůjčte si jedno nebo dvě malá zvířata (nejlepší jsou kůzlata) a vezměte je s sebou na nákup do obchodu. Neztraťte je z dohledu a zaplaťte za vše, co snědí či zničí.

OBLÉKÁNÍ: 
Pořiďte si jednu velkou živou a nespokojenou chobotnici. Nasoukejte ji do malé síťovky tak, aby všechna ramena zůstala uvnitř.

KRMENÍ: 
Obstarejte si velký plastový kanystr. Naplňte jej do poloviny vodou a zavěste ho za silný provaz na strop. Rozhoupejte ho. Pokuste se trefit s lžící plnou namočených ovesných (nebo kukuřičných) vloček do hrdla kanystru, zatímco předstíráte, že jste letadlo. Na závěr si obsah kanystru vylijte do klína.

SPANÍ: 
Sežeňte si hadrovou nákupní tašku a naplňte ji asi 4-6 kg písku. Nechte ji důkladně nasáknout vodou. Ve 20:00 hod. začněte s taškou tancovat valčík a broukejte si s ní až do 21:00. Položte tašku do postýlky a nařiďte si budíka na 22:00 hod. Vstaňte, zvedněte tašku a zazpívejte všechny písničky, co jste kdy slyšeli. Vytvořte okolo tuctu dalších nových písniček a zpívejte je až do 4:00 hod. ráno. Nařiďte si budíka na 5:00. Vstaňte a udělejte snídani. Dělejte to tak 5 let. Vypadejte navenek radostně.

ZÁVĚREČNÝ ÚKOL: 
Najděte pár, který malé dítě již má. Poučte je, jak mohou u svého dítěte zlepšit disciplínu, trpělivost, toleranci, chození na záchod a chování u stolu. Navrhněte jim spoustu dalších věcí, které také mohou zlepšit. Zdůrazněte, že by neměli nikdy popustit uzdu svým dětem. Užijte si tento zážitek. Bude to naposledy, kdy budete mít na všechno odpověď. 


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20