Inomentors s.r.o.

100 %
Valdštejnovo nám. 99 Jičín 506 01
732928888
http://www.inomentors.cz/zdravi

O terapeutovi

Mít pevné zdraví je pro každého člověka velmi důležité a je základem pro spokojený život. Každá nemoc vždy nabourá přirozený běh života, ovlivňuje naše vztahy, práci i naši psychiku. Nemoc znamená NEmít MOC a je vždy způsobena nerovnováhou, která se v našem životě objeví. Naším cílem je tedy pomoci lidem dosáhnout harmonie na všech úrovních, nejenom tělesné, ale i psychické.

Jsme společnost, kde jsou naši specialisté (Profi mentoři) všichni certifikovaní terapeuti v dané oblasti. Nabízíme celostní (holistický) přístup ke zdraví a zabýváme se komplexně celou osobností člověka. Naši terapeuté k tomu využívají různé metody a nástroje. Každý z nich se v průběhu spolupráce s námi neustále vzdělává a profesně posouvá. Zároveň mezi sebou spolupracují, abychom našim klientům poskytovali celostní péči o tělesné i duševní zdraví.

 

Základní principy celostního přístupu:

- Neléčit příznaky, ale zjišťovat příčinu nemocí.

- Léčit komplexně celé tělo, nejenom jeho část.

- Dbát na prevenci, zjišťovat rizikové faktory včetně dědičnosti.

- Léčit tělo, ale také motivovat a věnovat se psychické stránce člověka.

- Probouzet samouzdravovací procesy.

- Používat bezpečné terapie podpořené přírodními preparáty.

Názory a hodnocení

1 1 1 1 26. 10. 2022
 

555

Aneta 24. 10. 2022
 

Do poradny jsem šla na doporučení. Líbilo se mi, že ačkoliv jsem věděla problém, který mám, na úvodní schůzce mi doporučili terapii, která by mi pomohla. Nemusela jsem tak zkoušet něco, co by třeba nezafungovalo. Hned po prvním sezení se mi udělalo lépe. Navíc jsme přišli na další věc, která navazovala a vůbec jsem si ji neuvědomila. S tou mi pomůže jiná terapie v nabídce. Jsem nadmíru spokojená!

Zdeněk 28. 8. 2022
 

Výborní terapeuti v rámci alternativních postupů v prevenci zdraví. Jsem spokojený s jejich lidským přístupem i odborností. Poradna je přímo na náměstí, není problém blízko zaparkovat.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Královéhradeckého kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím