jak to funguje

 

Praktické informace o myšlence portálu v tomto článku a O nás

 

Jsem uživatel

 • Co zde najdu?

  Bez registrace a přihlášení můžete ihned vyhledávat terapeuta, číst jeho blogy, číst články na portálu, vidět hodnocení a komentáře terapeutů a dávat "palce" jednotlivým komentářům. Můžete také koukat na hodnocení jednotlivých metod a oborů, dále vidět komentáře a hodnocení k blogům a článkům. Pokud nenaleznete známého terapeuta na portálu, napište nám jeho detaily, prověříme a přidáme.

 • Výhody registrace a přihlášení

  Pokud se zaregistrujete a přihlásíte jako uživatel, máte možnost sami hodnotit jednotlivé terapeuty, metody, blogy a články. Ostatní uživatelé a návštěvníci portálu mohou Váš komentář podpořit, nebo s ním nesouhlasit.

Jsem terapeut

 • Našel jsem zde svůj profil, který jsem sám nezaložil

  Pokud jste terapeut a naleznete vlastní profil již v databázi, tak máte možnost oznámit tlačítkem "Jsem tento terapeut", ale nejprve musíte provést jednoduchou registraci. Pokud bude mít registrace stejný email jako profil terapeuta, dojde k automatickému spárování profilu, pokud ne, zmáčkněte tlačítko na profilu a po konfirmaci spárujeme manuálně.

 • Jsem terapeut a svůj profil jsem zde nenašel

  Pokud jste nový terapeut, tak se můžete registrovat jako terapeut pomocí několika odkazů po celém porátlu, po schválení emailu se můžete přihlásit na portál a detailně editovat svůj profil.

 • Chci si umístit mé hodnocení na můj web

  Terapeuté si mohou na vlastní web či blog nahrát razítko "Jsem X hvězdičkový terapeut" v různém barevném provedení. Aktuální počet hnězdiček se automaticky generuje dle hodnocení Vašeho profilu. Razítko naleznete po přihlášení na svém profilu.

 • Můj profil a blog

  ​Pořadí a umístění Vašeho profilu a Vašeho blogu na titulní straně portálu závisí na více faktorech, jednak je to časové razítko, čili novější články mají přednost. Dále je to počet hvězdiček v hodnocení, více hvězdiček má přednost a pak počet hodnocení, více má přednost. Každý registrovaný terapeut má možnost se ke komentářům za sebe vyjadřovat a odpovídat. Blog pro terapeuty připravujeme.

Videonávody

 • Registrace a propojení účtu terapeuta

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím