https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Vladimír Mazal

Ajurvédské rodinné lázně a internetový obchod
Vladimír Mazal

0 %
Hnanice 39 Hrubá Skála 511 01
mazal@ajurv.cz
737239522
http://www.ajurveda.top

O terapeutovi

Jsem ájurvédský masér a majitel a provozovatel ájurvédských rodinných lázní v Českém ráji od r.2008. Provoz je celoroční a to vždy pro uzavřené skupiny 2 max 4 osob , s délkou pobytu 1- 7 dní. Součástí pobytu jsou kromě ubytování, vegetariánské, velmi chutné stravě, poradny a cvičení ,autentické ájurvédské dátá snéhan masáže, rehabilitační cviky, meditační a detoxikační techniky, pránajáma, muzikoterapie, individuální rozbory osobnosti.

Jako dosud  jediní v ČR na základě  poznání principu funkčnosti čaker  a jejich souvislostí s endokrinním systémem a zprůchodňováním energetických , psychických a cirkulačních kanálů v lidském těle , používáme při terapiích kombinací ájurvédských masáží, trakčního lehátka a energetické pyramidy včetně doporučení speciálních cviků a muzikoterapie.

Našim cílem bylo vytvořit ekologické prostředí plné pozitivních energií ve spojení s nádhernou přírodou Českého ráje a jeho historií.Snažíme se vytvořit pro každého účastníka pobytu pocit rodinné atmosféry, s individuálním přístupem k jeho potřebám, což by mělo vést k harmonii těla i ducha, a harmonie, to je dle ájurvédy život bez nemocí.

Cílem pobytu je, kromě regenerace, detoxikace a totálního odpočinku, aby si každý klient odnesl poznání,  na základě získaných zkušeností a doporučení během pobytu, že jeho zdravotní stav je v jeho rukách a poznal možnosti a způsoby jak svůj zdravotní stav zlepšit.Spolupracujeme i s lékaři ,kteří ve svém přístupu používají i znalosti ájurvédské medicíny.

Prodáváme též osvědčené ájurvédské bylinné produkty, které se nijak nevylučují s klasickými léky. Více na www.ajurveda.top
včetně mého životopisu.

Mé články

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Libereckého kraje

Pro zadaný filtr nebyl nalezen žádný terapeut.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20