https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jan Andrle

fyzioterapie Mgr. Jan Andrle
Mgr Jan Andrle

100 %
Dolní Újezd 613 Dolní Újezd 569 61
721117556
https://fyzioterapie-andrle.webnode.cz/

O terapeutovi

Rehabilitace pohybového aparátu, vyšetření chodidel systémem PodoCam.

Ve své praxi preferuji především individuální přístup ke klientovi a řešení jeho problému. Základem je komplexní kineziologický rozbor a aplikace vhodných terapeutických přístupů. Pracuji s dětmi i dospělými. 

V rámci fyzioterapie se zaměřuji na funkční a strukturální poruchy pohybového aparátu, vadné držení těla, skoliózu páteře, bolestivé stavy svalů a kloubů z různých příčin, svalové dysbalance, pooperační a poúrazové stavy a další. 

Cvičení s lany SM System. 

K vyšetření stavu chodidel využívám systém PodoCam. Výsledkem je zjištění stavu příčné a podélné klenby nohy, osového postavení nohou a rozložení zátěže nohou. 

Mezi nejčastěji řešené problémy patří podélné a příčné plochonoží, vbočené palce, kladívkové prsty, mimoosové postavení pat i kolen, patní ostruhy, plantární fascitidy, bolesti v oblasti chodidel a achilových šlach, otlaky. Dle nálezu můžeme obtíže řešit aplikací stélek s individuální úpravou (Formthotics - termoplastické stélky, Vasyli, VV design, Pedag) a různými doplňky do obuvi. 

Názory a hodnocení

Anna Pupsová 20. 4. 2024
 

Pan Andrle je příjemný, sympatický, vstřícný člověk a profesionální fyzioterapeut. Přestože jsem se léčila na neurologii od infuzí po různé druhy injekcí, bolest ( nesnesitelná) trvající přes tři měsíce, neustoupila. Diagnóza neurologa zněla tak, že směr bolesti jak ho uvádím,je velmi netypický, tudíž neví jak by mi ještě mohli pomoci. Štěstí mi přivedlo do cesty pana Andrleho. Při první návštěvě ihned poznal kde je problém. Úžasné. Odcházela jsem s obrovským uvolněním a informacemi jak dál bolesti předcházet. Moc se těším na další návštěvu.

Michaela 18. 1. 2022
 

Milý,vstřícný, profesionální přístup, vše mi komplexně vysvětlil, ukázal a doporučil různá cvičení a techniky. Velice mi pomohl, problémy již žádné nemám.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Pardubického kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20