Jan Andrle

fyzioterapie Mgr. Jan Andrle
Mgr Jan Andrle

100 %
Dolní Újezd 613 Dolní Újezd 569 61
721117556
https://fyzioterapie-andrle.webnode.cz/

O terapeutovi

Rehabilitace pohybového aparátu, vyšetření chodidel systémem PodoCam.

Ve své praxi preferuji především individuální přístup ke klientovi a řešení jeho problému. Základem je komplexní kineziologický rozbor a aplikace vhodných terapeutických přístupů. Pracuji s dětmi i dospělými. 

V rámci fyzioterapie se zaměřuji na funkční a strukturální poruchy pohybového aparátu, vadné držení těla, skoliózu páteře, bolestivé stavy svalů a kloubů z různých příčin, svalové dysbalance, pooperační a poúrazové stavy a další. 

Cvičení s lany SM System. 

K vyšetření stavu chodidel využívám systém PodoCam. Výsledkem je zjištění stavu příčné a podélné klenby nohy, osového postavení nohou a rozložení zátěže nohou. 

Mezi nejčastěji řešené problémy patří podélné a příčné plochonoží, vbočené palce, kladívkové prsty, mimoosové postavení pat i kolen, patní ostruhy, plantární fascitidy, bolesti v oblasti chodidel a achilových šlach, otlaky. Dle nálezu můžeme obtíže řešit aplikací stélek s individuální úpravou (Formthotics - termoplastické stélky, Vasyli, VV design, Pedag) a různými doplňky do obuvi. 

Názory a hodnocení

Michaela 17. 1. 2022
 

Milý,vstřícný, profesionální přístup, vše mi komplexně vysvětlil, ukázal a doporučil různá cvičení a techniky. Velice mi pomohl, problémy již žádné nemám.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Pardubického kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím