Jana Saréma Rosa

Průvodkyně rituály
Jana Saréma Rosa

100 %
Sochorova 46 Brno 616 00
777108434
http://pruvodkynezeny.cz/

O terapeutovi

Průvodkyně přechodovými rituály, specializace na rituál poporodního zavinování, ženské kruhy.

Názory a hodnocení

Staňka 1. 6. 2018
 

Janičce velmi vděčím za citlivé a empatické provedení poporodním zavinováním, které pro mě bylo hlubokým prožitkem. Dostalo se mi spoustu péče a také vyslechnutí a pochopení. Doporučuji ho prožít všem ženám, ať už po potratu, těžkém porodu, tak i jako oslavu a završení krásného porodu.

Lucie 1. 6. 2018
 

Janicka je nádherná, vědoma žena, která se dokáže nádherně naladit na člověka a být tu pro něj s nádhernou péčí, kterou dává svobodně, bezpodmínečne s láskou, ze svého srdce. Provedla mě zavinovanim na ukončení dlouhodobe vztahu s mužem, který jsem nebyla schopna sama uvnitř sebe opustit. Celou dobu tu byla pro mě, naslouchala a obě jsme se nádherně sladily a nechaly vše přirozeně plynout. Jani držela prostor kolem mě v bezpečném uvolnění a já mohla plně vnímat své pocity, tělo, srdce a zůstat přítomna. Díky zavinovani jsem uzavřela a pustila co bylo potřeba a otevřely se mi dveře do nového života, ke mě samé. Janicku moc doporučuji, je to žena s velkým srdcem, pokorou a otevřeností.

Barbora Thinová 30. 5. 2018
 

K paní Janě jsem přistoupila za účelem zavinování po porodu, je to osoba na správném místě. Svou empatickou ženskou energií vnáší do celého sezení jemnost, pocit důležitosti mne samé, cítila jsem se bohovsky. Měly jsme na vše spoustu času, vyhranila si na mne celý den, tak jsem se mohla od všeho oprostit a sezení si užívat a uvolňovat své bloky skrze sdílení. Moc jí tímto děkuji!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Pro zadaný filtr nebyl nalezen žádný terapeut.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím