Jan Koutný

Jan Koutný - EFT terapeut
Jan Koutný

100 %
Peroutková 2 Brno 602 00
honza.koutny27@gmail.com
775519153
http://www.eftjankoutny.cz

O terapeutovi

Působím jako EFT terapeut v Brně anebo online, v terapiích Vám pomáhám od emočních bloků, abyste mohli žít zdravější a pohodovější život. Používám metodu EFT, která prokázala svou účinnost při úlevě od psychických i fyzických problémů u milionů lidí po celém světě.

V prácí s Vámi nejčastěji řeším tyto témata:

 • Úleva od negativních emocí, vzpomínek, myšlenek a přesvědčení
 • Řešení strachů, fobií, úzkostí
 • Řešení problému ve vztazích a nebo ve schopnosti najít si partnera
 • Úleva od bolestí, nepříjemných tělesných vjemů a chronických fyzických problémů
 • První pomoc v kritických životních událostech
 • Uvolnění stresu a napětí
 • Práce se závislostmi a škodlivými návyky
 • Odstranění překážek v osobním životě
 • Rozvoj v pracovní a karierní oblasti anebo v podnikání
 • Příprava na pohovory, mluvení na veřejnost anebo jiná náročná jednání
 • Vaše směřování k lepší psychické a fyzické pohode a k vetšímu pocitu naplnění v životě

Více o mé práci najdete na:
www.eftjankoutny.cz

Osobní blog:
www.jankoutný.cz

Názory a hodnocení

Lenka 12. 12. 2021
 

Na Honzovi mě baví jeho systematičnost, odhodlání a absolutní proaktivita. Prostě se rozhodne a koná. Stejně poctivě jako přistupuje k životu, tak poctivě přistupuje k práci terapeuta. Pokud nehledáte instantní řešení, ale máte chuť se svým životem opravdu něco udělat od základů, pak Honzu mohu směle doporučit.

Marek Ševčík, kouč 5. 12. 2021
 

No, to by mi tedy vadilo!

Jsem právě uprostřed rozhovoru. (Tomu, co zrovna dělám, se říká navolávání studených kontaktů. Trošku tím vypomáhám ve firmě kamarádovi, kterému teď chybí pracovník marketingu.) Telefonuju už asi minutu. S člověkem na druhém konci domlouvám, že podrobnosti o nabídce mu pošlu mailem a pak povídám: "Kdyby Vám to nevadilo, můžu se Vám za týden ozvat?" Odpověď, které se mi na to dostává, mě poněkud zaskočí nečekaně pichlavým tónem: "No, to by mi tedy vadilo!" Navenek se nenechávám vyvést z míry a s porozuměním pokračuju: "Ano, respektuji." Nicméně, v duchu dál jako ozvěnu slyším ono jedovaté "No, to by mi tedy vadilo!" a v hrudi mě to pocitově řeže jako šíp napuštěný jedem.

Už před rokem jsem si zvykl chodit za Honzou Koutným na psychoterapeutická sezení. Ne že bych snad cítil nějakou naléhavou potřebu. Spíše "jen" odbrzdit progres svého osobnostního rozvoje tím, že se za Honzovy asistence věnuji pravidelnému týdennímu úklidu ve svých emocích. Co, že tam uklízím? Obrazně řečeno, binec a náhodně zanechané bolavé trosky citových prožitků z minulosti. Postupně se vypořádávám s usazeninami emočního bahna a dělám jejich detox.

A tak jsem tentokrát na Honzu vybalil: "No, to by mi tedy vadilo!" ... pocit ... tak trochu jak zpráskaný pes. Tyhle jedy není záhodno ve své duši tolerovat a střádat nevypořádány jako dluhy - jednoho krásného dne by se mohly nevyžádaně přihlásit o slovo a jako exekutor oznámit: "Haló, jsme stále s tebou, vzpomínáš? Teď zaplatíš!" I přesto, že v roli marketingového navolávače jsem komunikoval korektně a věděl, že případné citové výlevy protistrany vypovídají cosi spíše o ní než o mně, přece jen jsem ten jedovatý šíp potřeboval z hrudi vytrhnout a v duši vyvětrat. Zaseklý pocit je totiž proti rozumu těžká váha a jen tak se rozumem vytlačit nenechá.

Nu, a jak to pokračovalo? Honza se mé emoční střepině pověnoval s plnou péčí. Když teď nad tím tak uvažuju, výsledek dokonce hodně předčil mé očekávání. Nejen, že zraňující toxin byl neutralizován. Po úlevě jsem si uvědomil, že dokud jsem emoční zranění cítil, aktivovalo to obranné mechanizmy mého ega a ty přehlušovaly mé vyšší emoce a překážely v tom, se z oné příhody poučit. Po Honzově zákroku a odeznění mých ego-obran jsem si pak byl schopen sám přijít na to, jak svou komunikaci pro příště o level vylepšit tím, že partnera během rozhovoru vůbec nepovedu tam, kde by mohla jeho případná jedovatost vzplát. Přínos z Honzovy terapie mi odstranil nejen emoční bolest, ale současně i bloky bránící plnohodnotnému fungování. To pak už automaticky naběhlo a přineslo své ovoce v podobě jemnějšího sebeuvědomování a vyšší dovednosti vycházet s druhými bezpečně, zdravě a příjemně.

Marek 2. 12. 2021
 

K panu Koutnému, jsem došel přes doporučení od kamaráda, ikdyž jsem od toho nic neočekával, tak hned po prvním sezení jsem dokázal zklidnit hlavu od neustálého koloběhu negativní myšlenek, které mě nedali klidu už dlouhou dobu.

Po několika sezeních, cítím, že mám šťastnější a klidnější mysl.

Mohu jenom doporučit.

Kryštof Látal 1. 12. 2021
 

Jan Koutný je profesionální terapeut a charismatický člověk, který mi svým přístupem uměl vždy pomoct. Jeho služby spojené s EFT terapiemi srdečně doporučuji.

Michal 30. 11. 2021
 

Som milo prekvapený, ako dobre táto terapia funguje. Vidím v nej príležitosť prekonať svoje problémy a žiť lepšie. Krízové situácie s ľuďmi ktoré mi v minulosti nešli teraz zvládam v pohode a s rozumom. Honza je skrátka správny človek na správnom mieste odkiaľ vždy odchádzam spokojný.

Tomáš 30. 11. 2021
 

Na poli emocí jsem nezažil nic účinnějšího, než EFT a v profesionálním, a přesto soucitném přístupu Honzy zase najdete bezpečí pro svoji otevřenost. Pokud budete chtít, pomůže Vám se vším na tomhle světě.

Stocky 30. 11. 2021
 

Vynikající Honzova práce s EFT! Dokáže vysvětlit, jak to s emocemi je a tak zpracovat negativní pocity z minulosti. Doporučuji všem, kteří se chtějí posunout dál na svojí cestě a nežili v minulosti... Děkuji ti, Honzo, jen tak dál


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím