https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Dr. Jiří Bednář

100 %
Jaselská 8 Brno

O terapeutovi

Tento terapeut zatím nevyplnil osobní popis.

Názory a hodnocení

Yvona Nováková 16. 5. 2024
 

Touto cestou chci poděkovat za vstřícný a velmi ochotný přístup . Kdykoliv potřebuji pomoct, vím kam mám jít. Stačí, když se na člověka podívá, ví co ho trápí. Je to až neuvěřitelné. Jelikož si svého zdraví vážím a vím , že být zdravý není samozřejmost , tak k tomuto panovi doktorovi v určité období docházím. Pan doktor nejen léčí, ale člověka i vyslechne a poradí. Všem vřele doporučuji.

Monika Frohlichová 4. 3. 2020
 

Po několika vyšetřeních a nasazených léků jsem narazila na pana doktora Bednáře, který je nejen vysoce empatický a úžasný člověk, ale je obrovský specialista v oboru čínské medicíny a souvisejících okolností. Dokáže můj stav rozpoznat již mezi dveřmi. Pomohl mi ve stavu, ve kterém lékaři provedli všechna vyšetření a nasadili různé medikace bez efektu. Ve stavu zoufalství jsem ho zkusila jako jednu z desítek alternativ a zamilovala si ho. Pomůže i v akutních případech a vřele ho doporučuji všem, co už rezignovali na západní medicínu a uvědomuji si důležitost svého zdraví.

Andy 24. 7. 2019
 

Po 2 letech klasické "léčby" a neustálého zhoršování stavu jsem vyzkoušela jen jako zoufalou poslední pomoc a i přesto, že moje víra byla na minimu, po 3 letech jsem zpátky. Nad pokroky jásá i moje revmatoložka, která další "léčbu" u tohoto úžasného pana doktora jen podporuje. Jediné negativum je cenová dostupnost a v počátcích i časté docházení.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20