https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20


Masáže Sophie
Sophie Dragon

100 %
Královická 1788/B Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 250 01
sophie111dragon@gmail.com
723022979
http://

O terapeutovi

Aromaterapie ( aromaterapii se věnuji více než 10 let )

Aromamasáže, těhotenstké masáže, baby a dětské masáže, masáže seniorů,tibetské masáže.

Poradenství v oblasti stravování a životního stylu dle tradiční tibetské medicíny.

Názory a hodnocení

Daniela Paťhová 5. 9. 2021
 

Úžasné masáže od úžasného člověka !!! Jen bych opakovala slova zde již napsané. Vřelé díky, doporučuji !

Jana Jančová 26. 7. 2019
 

Charismatická, profesionální a především velmi zkušená masérka. Velmi si vážím jejího celostního přístupu, propojení masáží s tibetskou medicínou a terapiemi. Z celého srdce doporučuji!

Lukáš Matúšek 26. 7. 2019
 

Masáže od Sophie jsou to nejlepší, co jsem kdy absolvoval, každá masáž mě příjemně zrelaxuje a je to pro mě i určitý druh meditace.

Těším se až začne dělat slíbené DRAČÍ MASÁŽE s použitím esencí, které harmonizují energetický systém.

Doporučuji pro velké znalosti z oblasti Tibetské medicíny, skvělou aroma masáž a příjemné, milé vystupování.

Pokud chcete dostat více než jen obyčejnou masáž, určitě budete spokojeni.

Lukáš Matúšek

Klára S. 26. 7. 2019
 

Sophie je skvělá! Souhlasím se vším, co tu mé předchůdkyně napsaly. Tento týden mě prakticky postavila na nohy, když jsem pro bolesti zad několik nocí nespala. Je to dobrý člověk na svém místě. Ze všeho, co dělá, je cítit, že svou práci miluje:-)

Štěpánka 1. 8. 2018
 

Úžasnou Sophii mohu jedině doporučit. Již bezmála rok pravidelně docházím a více a více si celou masáž užívám.Dopřávám si aroma masáž celého těla. Sophie provádí masáž pokaždé zcela dokonale. Bez návodu,či upozornění je schopná identifikovat problémová místa. Aroma olejíčky vždy přizpůsobí aktuálnímu zdravotnímu či psychickému stavu.Pokud se Vám nehodí dojet za ní,je ochotná přijet i do pohodlí Vašeho domova.

Jana Mihálová 11. 6. 2018
 

Paní Sophii mohu jen a jen chválit, je moc milá, příjemná, laskavá, po její masáži jsem absolutně zrelaxovaná a cítím se vždy báječně. Dokáže pomoci při jakémkoliv problému, doporučí bylinky, čaje, olejíčky, promasíruje problémové partie, pokaždé pozná kde je problém. U ní je vždy příjemné prostředí a masáže jsou úžasné. Už jen když tam člověk vejde a cítí příjemnou a provoněnou atmosféru je mu fajn. Masáž hlavy a obličeje - to je prostě balada. Po skončení masáže se mi nechce ani odejít. Už se těším na další setkání.

Mohu jen a jen vřele doporučit.

Hana Chábková 6. 6. 2018
 

U paní Sophie jsem byla na masáží dvakrát a určitě ne naposledy, po masáží odcházím jako nová. Poradí jaké bylinky i cviky používat. Všem můžu jedině doporučit

Věrka Ungerová 4. 6. 2018
 

Vřele doporučuji masáž u paní Sofie. V její laskavé a velmi účinné péči vždy pookřeji na těle i na duši.

Také mi pomohla s nepříjemnými zdravotními problémy doporučením vhodného tibetského bylinného přípravku, který mi okamžitě pomohl,

i doporučením ohledně stravy či vhodného cvičení, i za to ji velmi děkuji. Jsem šťastná, že jsem našla tak šikovnou, vlídnou a moudrou bytost. Trávení času v její milé společnosti s kvalitními vůněmi a skvělou masáží je pro mě vždy velkým potěšením.

Věrka Ungerová

Jaroslava Ždímalová 3. 6. 2018
 

Sophiiny masáže jsou prostě božské. Dokážete zde dokonale uvolnit celé tělo i mysl. Její jemné ale přesto přesně cílené masáže provoněné úžasnými olejíčky , přesně na míru Vám vybrané, jsou balzámem pro celou Vaši bytost.

Absolvovala jsem již řadu masáží, ale ne o všech mohu říci, že byly příjemné. Tyto jsou prostě dokonalé. Můžu tedy jen doporučit, protože po skončení masáže se Vám nebude chtít ani odejít.

Ostatně i některé zdravotní problémy řeším se Sophií a za pomoci metod tibetské medicíny a jejích bylinek se mi postupně daří některé zvládnout.

Umí vždy dobře poradit a případně vyhledat co pomůže. Zkuste to a už nebudete chtít jít jinam.

Simona Ulrichová 28. 5. 2018
 

K paní Sophii chodím na masáže velice ráda. Ví přesně kde to tělo potřebuje, kde jaký sval je zatuhlý nebo kde se skrývá nějaký problém. Vzhledem k jejím znalostem tibetské medicíny poradí i jaká bylinka pomůže, předvede a naučí různé jednoduché cviky na uvolnění a protažení celého těla. Díky těmto znalostem dokáže rozpoznat i spojení fyzických problémů s psychickými a vhodnou terapií vrátit do potřebné rovnováhy.

Na setkání s ní se pokaždé velmi těším, masáže probíhají s uvolněnou a příjemnou atmosférou, provoněnou jejími oleji. Odcházím vždy

s dobrým pocitem po těle i na duši a ještě si odnáším vzácné rady.

Masáž chtěla vyzkoušet i má osmiletá dcera a byla překvapená, jak příjemné to pro ní bylo. Paní masérka si s ní mile povídala a přitom jí promasírovala celé tělo.

Adéla Dragounová 27. 4. 2018
 

Pani Sophie je velmi šikovná a schopná masèrka.Přesně vi, kde na zádech má člověk problém a je schopná mu s tím pomoci.I když je malá a drobná, má neuvěřitelnou sílu,takže pro ní není problém promasírovat I hlubší svalové partie.Jsem také masérka, takže vím, jak má správná masáž vypadat a u paní Sophie jsem nikdy nebyla zklamaná.

Adéla Dragounová

Š. Bydžovská 26. 4. 2018
 

Paní masérka je jemná a milá, u masáže hlavy téměř usnu, což je pro mě to pravé ořechové. Málokdy se mi stává, že nemyslím na nic a při masáži se mi podaří vypnout hlavu. Mé dítě na masáži nebylo, takže nemůžu hodnotit, poslala jsem tam ale manžela a ten byl nadšený, že zrelaxoval víc než když si dopřeje krátký spánek odpoledne během víkendu.

Oceňuji kvalitu olejů a příznivou cenu! Hodnotím velmi kladně.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20