https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Lucie Bebrová

Vykuřovadla.s.r.o.
Lucie Bebrová

0 %
Stříbrná Lhota 539 Mníšek pod Brdy 252 10
obchod@vykurovadla.cz
777766701
http://www.vykurovadla.cz/

O terapeutovi

Naší specializací je léčba a harmonizace duše, fyzického těla a okolního prostředí, ve kterém žijeme, a které nás každý den ovlivňuje, prostřednictvím vůní, léčivých bylin a aromaterapie. Je mnoho cest, jak si můžeme jednoduše a sami pomoci na své vlastní cestě ke štěstí, k životu v čisté lásce, klidu, míru a dokonalé pohodě. Jednou z nich je prastará, po celá staletí uznávaná a velice ceněná metoda vykuřování vzácných vonných substancí, pryskyřic, bylin a dřev - jedná se o nejstarší a nejčistější formu aromaterapie.

Na našich webových stránkách www.vykurovadla.cz najdete mnoho užitečných rad, jak se chránit proti vlivu negativních energií z okolí, jak se zbavit škodlivých nánosů, které si neseme z minulosti, k léčení a uzdravení bolavé duše i fyzického těla, jak si zlepšit a zharmonizovat své vztahy, životní prostor i práci.

Nabízíme vám vstupní konzultaci, krátký úvod do vykuřování a první poradenství při výběru vhodných vůní zcela zdarma a to prostřednictvím telefonu nebo emailové zprávy.

Osobní návštěvy a konzultace jsou možné pouze na základě předchozí telefonické domluvy a to v naší provozovně v Křemži v Jižních Čechách. Pro čištění, harmonizaci, posílení čchi a prosperity ve vašich prostorách lze domluvit i naší individuální návštěvu u vás. Zde se ceny pak odvíjejí dle našeho aktuálního ceníku, který vám na požádání rádi zašleme.

Na našem e-shopu si následně můžete vybrat námi doporučené produkty, či volit dle vlastní intuice. Náš internetový obchod http://www.vykurovadla.cz/ jsme pro vás založili již v roce 2009 a od té doby s láskou, radostí, citlivým osobním přístupem a bohatými zkušenostmi pomáháme všem, kteří chtějí svůj život změnit k lepšímu.

Namasté…

 

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20