Kvantová regresní terapie

Alternativní psychoterapie

0%

Regresní terapie je terapeutická technika, jejíž pomocí můžeme pochopit a zpracovat události, které se nám staly v minulosti a mají negativní vliv na náš současný život. Tyto negativní vlivy se projevují jako různé psychosomatické, psychické i tělesné onemocnění a problémy, opakující se vzorce chování v reakci na určité životní situace či strachy a blokace v různých oblastech. Techniku KVANTOVÉ REGRESNÍ TERAPIE (QHHT) vyvinula Dolores Cannon.

Kvantová regresní terapie funguje tak, že se klient pod vedením terapeuta během terapie dostane do hlubokého stavu uvolnění (do stavu Théta), při kterém je mu lépe umožněno komunikovat s jeho podvědomím. Podvědomí využívá vzpomínek na události z minulosti, které jsou klientovi během regrese ukázány na "míru" tomu, co v současnosti řeší. Uvědoměním a pochopením událostí z minulosti dochází k jejich zpracování a vyrovnání se s jejich negativními vlivy na přítomnost.

Pomocí kvantové regresní terapie může klient najít i odpovědi na otázku o smyslu jeho života, jeho úkolu zde, jaké je jeho poslání, co se má v tomto životě naučit, jaké má schopnosti a talenty, klient může získat zcela nový pohled na situace, ve kterých se nachází a přinést vysvětlení jeho problémů v širších souvislostech.

Může mu být také umožněno zjistit informace o širších souvislostech života a existence vůbec, života po smrti a jiné skryté pravdy. Během terapie tedy může klient kromě tématu, které chcete zpracovat, položit i otázky, na které chcete znát odpovědi.


Seznam terapeutů
praktikujících tuto metodu

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím