Marie Magdaléna

NERO CENTRUM, spol. s r.o.
Marie Magdaléna

0 %
U Slovanky 268/7 Praha 182 00
1mariemagda@seznam.cz
737800587
http://www.reiki-shamballa-zasveceni.cz/

O terapeutovi

Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU

___________________________________________________

Mé vzdělání, kurzy, semináře a ostatní:

-    Ekonom –  původní vzdělání 
-    Lektorka bojového umění pro děti 
-    Šaolinské vnitřní i vnější umění /kung-fu a tchai ti/
-    Základy psychotroniky - mimosmyslové vnímání
-    Psychologie pro život FFUK
-    Biologie člověka UK 1. lék. fak.
-    Mistr Reiki /+ následné dva stupně/
-    Mistr Shambally 1024
-    EFT
-    Ra-Sheeba
-    Práce se slovem – dramatická výchova - DRDS
-    Základy šamanismu
-    Automatická kresba
-    Autorská a publikační činnost
 
Stále se vzdělávám a pokračuji v osobním rozvoji a výrazně moji praxi ovlivňují také:
 
-     Alternativní medicína
-     NLP /neurolingvistiké programování/


Nabízím kurzy, semináře, terapie, speciální energetickou práci, malbu a tisk na zakázku a mnoha dalších indicviduálních služeb

____________________________________________________________________

PORADNA – ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, OSOBNÍ ROZVOJ
AUTOMATICKÁ KRESBA
   - SEMINÁŘE
   - HARMONIZAČNÍ OBRÁZKY NA ZAKÁZKU

TERAPIE
-odstranění problémů osobních,  pracovních  / nadváha, stres, nízké sebevědomí,
    fobie…a jiné/

UMĚLECKÝ PŘEDNES A UMĚNÍ KOMUNIKACE
 ENERGETICKÉ ČIŠTĚNÍ PROSTOR
REIKI, SHAMBALLA
SEMINÁŘE, ZASVĚCENÍ
POMOC TÝRANÝM ŽENÁM A DĚTEM – Jak na agresora – komplexní příprava na problém /nácvik obranných  technik a specifická příprava na střet  s agresorem/
 E-KNIHY S AUTOMATICKOU KRESBOU
 


 

MŮJ PŘÍBĚH

 
     Nepřekonatelným zdrojem mé inspirace je učení Shaolinů a mým životním stylem, je následování principů taoismu
     Datování mých snů, tužeb a směrování začalo už v mém dětství. Pomalu, krůček po krůčku, jsem, díky svému mistrovi, putovala po cestě, která mi byla  předurčena. Cítila jsem velkou touhu pomáhat druhým, vést je a být inspirací ostatním k dosahování jejich cílů a přání.
     Shaolinští mniši a jejich filosofie je prostoupena celým mým životem. Následováním jejich učení, jsem zdokonalila práci s energií. Věnuji se aktivně bojovému umění
kung-fu a tai ti
.  Pracuji tedy jak s vnitřními technikami, tak i vnějšími, aby byla moje „šaolinská“ cesta komplexnější. Medailové umístění na závodech je pro mne stejně cenné, jako výuka malých bojovníků. 
     Své znalosti a dovednosti stále prohlubuji. Pracuji s EFT, automatickou kresbou, na úrovni mistra s Reiki a se Shambalou, věnuji se NLP - neurolingvistickému programování, šamanismu, józe – především prstové, výuce komunikačních dovedností, zpracování písemností, též i spisovatelské činnosti – především poezii, kterou doplňuji automatickou kresbou – tím mají knihy daleko větší použití. Velká část mé praxe je věnována charitativní činnosti – poskytování služeb zdarma pro akutní případy – pomoc týraným ženám a dětem a jiné. 
     Ráda se s vámi podělím o vše, co jsem se naučila, a pomohu vám v objevení vašeho potenciálu a odstartuji vaši kariéru i osobní život lepším směrem. Samozřejmostí je profesionální a empatický přístup.
     Otevřete svoje oči a mějte se rádi.
 
………………… je těžké udělat první krok, ale ten je zásadní ………..
 
 
Otázky, které si možná kladete:

PROČ ? 

    Změní se vám život a k lepšímu. Na co jste se báli pomyslet, bude na dosah a váš život se vám začne líbit.
      Možná cítíte, že vás přitahuje tajemno, možná slyšíte nějaké vnitřní volání, nevíte přesně, jak to celé vyjádřit. Chcete zkrátka něco víc. Váš zájem je stále více orientován na duchovno. To vše mohou být začátky k Vaší budoucí cestě životem s energiemi jako je Reiki, Shamballa a další. Každý má v sobě semínko, ze kterého může vyrůst nádherný strom. Ten bude poskytovat stín při velkém parnu. Jen proces  zrání je individuelní záležitostí. Každý má svou cestu, ale pokud opravdu chceme jít za světlem, ukáže se nám vždy správný směr.

JAK ?

     Jak pracovat s energiemi?  Jsou vlastně dva způsoby. Můžete pracovat se svou vlastní energií. Tedy bez zasvěcení. Existuje mnoho cvičení ke zvýšení osobní síly a citlivosti Vašich rukou pro procítění proudu energie. Vždy máte ale limit. Ten je dán Vaší momentální osobní kapacitou. Musíte znát techniky a dokázat si znovu svoji sílu obnovit. Můžete dosahovat opravdu velkých výsledků, které jsou však přímo úměrné Vaší práci na sobě, kterou danému věnujete a také právě Vaší kapacitou.

    Druhá možnost je vesmírná energie - práce po zasvěcení. Poté se stáváte kanálem pro vesmírnou energii. Jste zprostředkovatelem. Při léčení, které provádíte, se léčíte i vy sami,  vám samotným se energie automaticky doplňuje.  Pracujete kontaktně, bezkontaktně i na dálku. Nic pro vás není nemožné.

CO DÁL ?

    Jestli kladete otázku, co se stane po zasvěcení, vše vám bude dopodrobna vysvětleno ve skriptech. Ta obsahují i další návody a praktické ukázky. Obecně známé jevy, opakující se stavy a situace a též jsou doplněna mými vlastními zkušenostmi.

     Některé možnosti si můžete přečíst  v sekci - E-KNIHY A ISPIRACE.

JAKÉ JE VYUŽITÍ ?

     Zde je neomezený potenciál. Vaší kreativitě se nekladou meze a  pokud respektujete etiku, tak dobro, které vaším prostřednictvím bude prostupovat dále, nemá limit. Vy sami si pak rozhodnete, jak často budete chtít pracovat s vesmírnými energiemi. Ze začátku je dobré věnovat se práci a technikách každý den alespoň pár minut. Pro začátek se také doporučuje pracovat nejdříve na sobě, příp. v kruhu rodiny. Pokud vás to potáhne dál, bez obav se vydejte na cestu dobra, na cestu harmonie ducha i těla.

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím