https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jan Miklánek

Mudr. Jan Miklánek Dr.h.c.

100 %
Veverkova 1412/4 Praha 170 00
miklanek@seznam.cz
606 802 598
http://miklanek.alter-med.cz/

O terapeutovi

PORADNA  PRO  KRASU  KŮŽE, TĚLA  I  DUŠE  aneb  STUDIO  ZDRAVÍ

 

Primář Mudr. Jan Miklánek- předseda společnosti SALOCO sdružení soustřeďující nejlepší léčitelé ČR, lékaře provádějící alter. léčebné a diagn. metody a vyléčené pacienty. V ordinaci provádí na 5O léčebných metod, hledá nejvhodnější kombinaci, aby léčba pomohla i těm pacientům, kde soudobá medicína selhává.

 

Ordinace I: pondělí a čtvrtek 8 –18 hod. Studio zdraví, K Milíčovu 734 - Domov seniorů, 149 00 Praha 4 - Háje ,tel. č. 272 940 563, kdykoliv 606 802 598, večer privat  19 až 20 hod.: 274 870 118. Spojení: metro C, stanice Háje.

Ordinace II: úterý a pátek 8 -17 hod (dle telef. dohody), Veverkova ul.č. 4, suterén, Praha 7. Tel.č. 233 373 583 , kdykoliv 606 802 598, večer privát: 274 870 118. Spojení:tramvaj č. l,8,5, 12,17 a 26 – Strossmayerovo náměstí, odtud asi 80 m.

Názory a hodnocení

Iveta Hajdú 19. 6. 2022
 

Děkuji MUDr. Miklánkovi za vstřícný, profesionální a lidský přístup. Během chvilky mi odblokoval a srovnal páteř. Diagnostika i léčebné postupy jsou naprosto úžasné a hlavně účinné. Při prvním setkání na 100% vyčetl potíže pomocí iris diagnostiky. V případě potíží neváhám pana doktora kontaktovat. Je třeba se aktivně postavit ke svému zdraví, homeopatické léky a bylinky se musí užívat déle, než se projeví účinky,ale stojí to za trpělivost. A kdyby nebyl MUDr. Miklánek tak vytížený, jezdila bych k němu na "kus řeči".

Mimo jiné, i knihy, které publikoval, jsou velice hezky, srozumitelně napsané a čtivé.

Šnajdrová 7. 5. 2018
 

Velké díky.

Léta jsem považovala homeopatii za neskutečnou pavědu zcela odporující zdravému rozumu. Stačila změna pohledu, ochota vyzkoušet a najednou nastoupila víra v ověřené účinky. Nestačím se divit co dokáže MuDr Miklánek a jeho léčba.

Děkuji MUDr Miklánkovi za mimořádně profesionální a vstřícný vztah ke mně jako jeho pacientce. Zvláště účinné jsou postupy jeho rehabilitačních hmatů, které mimořádně ohleduplným přístupem umožňují zlepšení mého zdravotního stavu .

Za svůj život jsem byla několikrát hospitalizována v jiných pražských nemocnicích i rehabilitačním zařízení. Nikde jsem se však nesetkala s tak příjemným, příkladným přístupem k pacientovi jak tomu bylo u MUDr Miklánka. Děkuji MUDr Miklánkovi za profesionální a lidský přístup.

Šnajdrová -Praha

Milan Hanzlík 3. 5. 2018
 

Vážení,

chtěl bych se touto cestou pochvalně vyjádřit k činnosti MUDr. Jana Miklánka ze Studia zdraví v Praze, u kterého jsem v letošním roce byl poprvé.

Jsem už starší člověk a zdravotních problémů s postupujícím věkem přibývá, ale zásadní byla už dlouhodobá stálá bolest v zádech, která se projevovala v oblasti pod lopatkami. Opakovaně jsem si stěžoval u svého obvodního lékaře a byl jsem 2x na vyšetření u internisty, který prověřoval stav žaludku. Já jsem si myslel, že se ozývá slinivka. Nakonec jsem začátkem listopadu roku 2017 dostal horečky, při kterých jsem zjistil, že se mi změnila skladba žaludečních šťáv (cítil jsem změnu v žaludku a obsah žaludku se mi navíc vracel až do krku s chutí, která byla odlišná od běžného pálení žáhy). V této souvislosti se mi objevily silné bolesti v kloubech pravého ramene, obou zápěstích a všech drobných kloubů na obou rukou. Najednou jsem přestal být soběstačný, nemohl jsem si ani vyčistit zuby, nemohl jsem se učesat a nemohl jsem dělat žádnou z běžných věcí, které normální smrtelník dělá dnes a denně. Následovaly obrovské deprese a myšlenky na smrt, protože jsem si nedovedl představit, že bych byl odkázán na pomoc jiných.

Po několika týdnech, když jsem se doplazil k obvodnímu lékaři, jsem dostal antibiotika, které poněkud zlepšily stav a dvě doporučení, z nichž jedno bylo k internistovi a druhé k ortopedovi. Objednání a vyšetření u odborníků však trvá měsíce, ale nakonec byly obě vyšetření bez nálezu, jenom já jsem úpěl pod atakem nemocí.

Pak jsem si vzpomněl na MUDr. Jana Miklánka, kterého jsem se zeptal e-mailem na radu, ale on mě rovnou pozval na vyšetření.

Výsledek vyšetření a léčení je neuvěřitelný, byl jsem zbaven letité bolesti v zádech, zlepšil se mi stav bolavých kloubů tak, že mohu dělat všechny myslitelné lidské úkony, kde není třeba velká fyzická síla a jsem soběstačný. Nakonec musím zmínit i psychickou změnu, měl jsem pocit, že mi někdo dobil baterky, opustily mě deprese, získal jsem nebývalou chuť do života a najednou mi nebylo nic zatěžko.

Jenom člověk, který měl velké bolesti v zádech a nebyl schopen používat ruce, může posoudit takovou radikální změnu, při které je vrácen do plnohodnotného života.

Milan Hanzlík

Adr. :J.Suka 261

434 01 Most


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20