Irena Hájková

Mgr.Irena Hájková
Mgr. Irena Hájková

100 %

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Jmenuji se Irena Hájková, jsem koučka a terapeutka emoční psychologie (EFT). Současně nyní absolvuji 4. rokem  výcvik v psychoanalytické psychodynamické psychoterapii.  V této oblasti pracuji pod supervizí. 

Ráda vám pomůžu s problémem z tohoto okuhu:

-Trpíte úzkostmi? Panickými atakami?

-Trápí vás nespavost?

-Psychosomatické potíže?

-Nedokážete se rozhodovat, motáte se v bludném kruhu, váznou vám vztahy v rodině s rodiči, partnerem, či dětmi? 

-Chcete zapracovat na svém sebevědomí, nebo hranicích? 

Své služby poskytuji pro klienty hovořící česky a slovensky. Pracuji převážně přes Skype, či Messenger, proto můžete být kdekoliv. Stačí mít jen dobré internetové spojení. 

 

Názory a hodnocení

Caroline 7. 7. 2019
 

Léčím se s úzkostmi a občas mám i panickou ataku. Je to dost obtěžující a vyčerpávající nemoc. Vyzkoušela jsem snad všechno a zlepšení se moc nekonalo, nebo jen na chvíli. Když jsem narazila na stránky paní Hájkové a její příběh, rozhodla jsem se, že to znovu zkusím. Překvapením bylo, že jsme došly ke kořenům mé nemoci až do dětství. Pochopila jsem, že už jsem ale dospělá a svůj život si můžu řídit sama a nemusím se furt utápět v tom, co bylo...a to se jaksi přeneslo do mého nynějšího života.. Díky paní Ireně jsem samu sebe začala měnit. Svůj přístup k životu a jsem za tu změnu moc vděčná. Cítím se mnohem líp. Občas sice nemoc vystrčí růžky, ale jsem dnes schopná s tím mnohem líp zacházet., Pokud hledáte empatický přístup, porozumění, pak jste u paní Hájkové správně.

Pedro 4. 6. 2019
 

Paní Hájkovovu jsem oslovil poté, co jsem navštívil několil terapeutů a nenašel vhodného. Měl jsem dobrou zkušenost s jejím autogenním tréninkem, který jsem si stáhl a fungoval mi. Aktuálně s paní Hájkovou řeším úzkosti a pomáhá mi celou záležitost lépe pochopit, proč a co je způsobuje a jak s tím dále pracovat. Co považuji za velmi přínosné je to, že na celou záležitost nejsem sám a je mi průvodcem. Citlivým a empatickým průvodcem, navíc velmi fundovaným.

Kamil 14. 5. 2019
 

S paní Irenou Hájkovou mám výborné zkušenosti. Objednal jsem se k ní poté, co jsem si stáhl její autogenní trénink. Jelikož jsem se léčil v té době s úzkostma a nějak jsem to pořád nemohl uchopit , rozhodl jsem se tedy že zkusím ji. Viděli jsme se asi 15x a musím říct, že jsem toho o svých úzkostech hodně pochopil. Zjistil jsem, že úzkosti mě varují před tím, před čím jsem já sám zavíral dlouhou dobu oči. Nechci tu vypisovat detaily, ale díky tomuto pochopení jsem si začal v životě dělat pořádek a světe div se, zatím mám s úzkostma klid. Paní Irenu doporučuji. Její empatie, klid a nadhled spolu s pochopením, které cítíte ji dělá člověkem na pravém místě.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím