Irena Hájková

Mgr.Irena Hájková
Mgr. Irena Hájková

100 %

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Jmenuji se Irena Hájková, jsem koučka a terapeutka emoční psychologie (EFT). Současně nyní absolvuji 4. rokem  výcvik v psychoanalytické psychodynamické psychoterapii.  V této oblasti pracuji pod supervizí. 

Ráda vám pomůžu s problémem z tohoto okuhu:

-Trpíte úzkostmi? Panickými atakami?

-Trápí vás nespavost?

-Psychosomatické potíže?

-Nedokážete se rozhodovat, motáte se v bludném kruhu, váznou vám vztahy v rodině s rodiči, partnerem, či dětmi? 

-Chcete zapracovat na svém sebevědomí, nebo hranicích? 

Své služby poskytuji pro klienty hovořící česky a slovensky. Pracuji převážně přes Skype, či Messenger, proto můžete být kdekoliv. Stačí mít jen dobré internetové spojení. 

 

Názory a hodnocení

Hana 18. 6. 2020
 

Po mozkové mrtvici jsem měla psychické problémy , velké úzkosti , strach z cestování, strach jit na neznámé místa, strach snad ze všeho. Paní Irenu jsem našla na internetu a jsem tomu moc ráda. Pomohla mě a pomáhá vysvětlit , co se se mnou děje, jak s tím strachem a negativními myšlenkami pracovat, pracovat na sobě, učí mé mít sama sebe ráda. Dnes i díky ní už funguju , začínám pracovat . Paní Hájková je plná porozumění , vyslechne vás , chápe co se ve vás děje a dává vám naději , že bude líp jen to nevzdávat. Pomohla mě překonat nejhorší úzkosti. Na sezení s ni se těším, je mi po nich vždycky líp. Určitě paní Hájkovou doporučuji.

Daniela 21. 3. 2020
 

Pani terapeutku som vyhladala,ked som zacala mat uzkostne stavy,ktore som prestavala zvladat a vymkli sa mi spod kontroly. Citila som sa byt sama s mojim problemom, a pani Irena si ma vypocula a postupne zacala odburavat moje zle pocity. Poradila mi,co v danej situacii urobit, ako pochopit co sa vo mne deje a prestat sa toho bat. Hoci som dlho vahala,dnes som rada,ze som oslovila odbornicku na ludsku dusu,ktora mi pomohla dni a jedinecne chvile prezivat naplno a bez obmedzeni. Dakujem

Andrea 2. 10. 2019
 

Delší dobu jsem procházela krizí. nebyla jsem spokojená ani v práci, ani v manželství, byla jsem zlá na děti, nic mne nebavilo. Byla jsem prostě nesnesitelná sama sobě. Na doporučení mé známé jsem se zkusila obrátit na paní Irenu, jestli mám vůbec šanci se stát se zptáky tou ženskou, kterou jsem bejvávala. Hlavně jsem chtěla přestat být tak ze všeho znechucená, bez nálady a vlastně bez života. Nejdřív jsme si s Irenou ujasňovaly to, co chci. Zjistila jsem, že vlastně nevím, co přesně chci. jenom jsem věděla, co nechci. Bylo to se mnou asi složitý, ale nakonec jsme našly toho zakopanýho psa, jak říká paní Irena:-) Irenu doporučuju. Nevím, jestli bych to bez jejích otázek které mě přivedly k tomu co vlastně chci , na to sama vůbec přišla, Jestli bych se třeba nerozvedla, protože jsem fakt hodně tápala a obvinovala všechny kolem sebe.

Caroline 7. 7. 2019
 

Léčím se s úzkostmi a občas mám i panickou ataku. Je to dost obtěžující a vyčerpávající nemoc. Vyzkoušela jsem snad všechno a zlepšení se moc nekonalo, nebo jen na chvíli. Když jsem narazila na stránky paní Hájkové a její příběh, rozhodla jsem se, že to znovu zkusím. Překvapením bylo, že jsme došly ke kořenům mé nemoci až do dětství. Pochopila jsem, že už jsem ale dospělá a svůj život si můžu řídit sama a nemusím se furt utápět v tom, co bylo...a to se jaksi přeneslo do mého nynějšího života.. Díky paní Ireně jsem samu sebe začala měnit. Svůj přístup k životu a jsem za tu změnu moc vděčná. Cítím se mnohem líp. Občas sice nemoc vystrčí růžky, ale jsem dnes schopná s tím mnohem líp zacházet., Pokud hledáte empatický přístup, porozumění, pak jste u paní Hájkové správně.

Pedro 4. 6. 2019
 

Paní Hájkovovu jsem oslovil poté, co jsem navštívil několil terapeutů a nenašel vhodného. Měl jsem dobrou zkušenost s jejím autogenním tréninkem, který jsem si stáhl a fungoval mi. Aktuálně s paní Hájkovou řeším úzkosti a pomáhá mi celou záležitost lépe pochopit, proč a co je způsobuje a jak s tím dále pracovat. Co považuji za velmi přínosné je to, že na celou záležitost nejsem sám a je mi průvodcem. Citlivým a empatickým průvodcem, navíc velmi fundovaným.

Kamil 14. 5. 2019
 

S paní Irenou Hájkovou mám výborné zkušenosti. Objednal jsem se k ní poté, co jsem si stáhl její autogenní trénink. Jelikož jsem se léčil v té době s úzkostma a nějak jsem to pořád nemohl uchopit , rozhodl jsem se tedy že zkusím ji. Viděli jsme se asi 15x a musím říct, že jsem toho o svých úzkostech hodně pochopil. Zjistil jsem, že úzkosti mě varují před tím, před čím jsem já sám zavíral dlouhou dobu oči. Nechci tu vypisovat detaily, ale díky tomuto pochopení jsem si začal v životě dělat pořádek a světe div se, zatím mám s úzkostma klid. Paní Irenu doporučuji. Její empatie, klid a nadhled spolu s pochopením, které cítíte ji dělá člověkem na pravém místě.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím