https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Martina Přibylová

Mgr. Martina Přibylová

100 %
Rybalkova 55, Praha 10, 101 00
martina.pribylova@gmail.com
+420775358402
http://pozvolna.cz/

O terapeutovi

Nabízím regresní terapii metodou hlubinné abreaktivní psychoterapie.Pomáhám při řešení nejrůznějších problémů fyzického těla i psychiky – závislosti, fóbie, migrény, bolesti hlavy, zad i jiných částí těla, problémy se smysly (zrakem, sluchem atd.), poúrazové a jiné posttraumatické stavy, poruchy příjmu potravy a nejrůznější trávící problémy a další psychické i fyzické potíže.Komplexní informace na webových stránkách www.pozvolna.cz.

Podstatným prvkem, vedoucím k úspěchu terapie, je ochota klienta na sobě aktivně pracovat.

Podpora před regresí. Před regresní terapií nabízím konzultaci, která umožňuje, aby si klient ujasnil, co skutečně potřebuje a  co od metody hlubinné abreaktivní psychoterapie očekává.  Pokud je to třeba, nejprve společně pracujeme jinými metodami (celková úprava životosprávy - úprava výživy, míry odpočinku, pohybového režimu, meditace atp.), aby byl klient na regresní terapii co nejlépe připraven, pokud tomu tak z nějakého důvodu není.

Podpora po regresi. Poskytuji konzultace i po regresi, kdy klient po terapii potřebuje podporu při realizaci odpovídajících životních změn.

Názory a hodnocení

Monika Jägerová 24. 4. 2020
 

Martina mi výborně pomohla již vícekrát. Naposledy před několika týdny po hodně osobním zdravotním a zároveň psychologickém problému a výrazně pomohla se zpracováním, uzavřením situace a s regenerací. Její přístup je vždy naprosto profesionální, přitom plný empatie. Nevnucuje svůj názor, naslouchá, přispívá do diskuze vědomostmi i zkušenostmi. Po terapii poskytuje oporu při aplikování nových poznatků do každodenního života. Ač má její web v názvu "Pozvolna", její terapeutické metody mi přinášejí často velmi znatelnou, rychlou úlevu a hluboké uvědomění si souvislostí. Moc díky.

Michaela Dvořáková 24. 4. 2020
 

Po 20 letech v psychoterapii jsem požádala o konzultaci Martinu Přibylovou přes web Pozvolna.cz. Již při první konzultaci jsem dostala podporu, která mi výrazně pomohla, Nesetkala jsem s rezolutními požadavky ohledně vysazení antidepresiv, ukončení psychoterapie, ani s kritickými soudy ohledně klasických medicínských postupů. Martina přistupuje k člověku citlivě, taktně a s respektem.

Po regresní terapii jsem si jistá, že jsem v dobrých rukou.

Vstřícnost v jednání mi jako klientovi dává pocit bezpečí, jsem si vědomá, že tato nabízená pomoc není finančně vyčíslitelná.

Jsem Martině Přibylové moc vděčná!

Veronika Holíková 24. 4. 2020
 

O Martině Přibylové jsem věděla dlouho, ale stále jsem se bála otevřít svou duši a srdce. Přivedla mě k ní obrovská únava, se kterou si klasická medicína neuměla poradit. Je velmi profesionální a laskavá zároveň, neutápí se ve zbytečných řečech, ale jde přímo k řešení problému svou terapeutickou metodou. Díky jejímu věcnému přístupu mám naprostou důvěru v její osobu i zvolený postup. Po každém sezení se výsledky citelně dostavují, takže mám chuť pokračovat a nevzdávat to. Regresní terapie s Martinou Přibylovou mi otevřela nový svět, jehož existenci jsem tušila a racionálně na ni nechtěla přistoupit. Velmi mi to usnadnilo život, přineslo nadhled, sebejistotu,klid a vzalo obavy z budoucnosti. Vím kam směřuji a co nechci.

Štěpán Přibyl 23. 4. 2020
 

Martina Přibylová - má sestra

To, že je Martina Přibylová mou starší sestrou, je možná pro zdejší hodnocení zavádějící. .

Já jen vím, že vám mohu 100% potvrdit výstižná slova Petra Samka (viz výše) a dovoluji si doplnit své obohacení. Díky regresívní terapii s Martinou jsem poznal skutečnou podstatu bytí. :-)

Je mi 40 let a jsem povoláním učitel-muzikant a zároveň ředitel základní umělecké školy. Jsem šťastně ženat a máme 3 krásné děti. Žijeme na statku v bývalých německých Sudetech, tedy na krásném venkově. I tak jsem žil v posledních letech jako v rychlíku - rodina, koncerty, plesy, svatby, učení, ředitelování, hospodaření na statku, postupné opravy budov statku... Do konce roku 2019 jsem nechápal dotazy blízkých lidí jako např.: "Jak to všechno stíháš?".

Až nakonec nekonečná a bezedná únava v zárodku roku 2020 spojená s nemocí, ve které jsem 14 dní více méně prospal a probděl na lůžku, byly poslední spouštěče učinit zásadní rozhodnutí ve smyslu "Jak žít dál?" s plným uvědoměním, že takhle to dál už nepůjde, což jsem už řádku posledních let v sobě i s mojí úžasnou ženou řešil. Nejpodstatnější bylo zjištění, že vím, že chci něco zásadně změnit a ulevit sobě na "těle i na duchu" a tím pádem stejně i svým blízkým. Díky Bohu za Martinu, která mne nenásilně, velmi profesionálně a zároveň příjemně a v důvěře mými změnami provází a pomáhá mi se věcem otevřít a učit se více vnímat v souvislostech. Dnes vím, že jsem na té správné cestě :-)

Tomáš Samek 23. 4. 2020
 

Martina Přibylová v sobě jako terapeutka spájí vzácnou kombinaci vlastností: 1. mimořádné nadání pro tento druh duchovně zaměřené práce, 2. vstřícnost a profesionalitu při jednání s klientem, 3. hloubku vhledu do situace, 4. schopnost individuálního přístupu podle povahy každého člověka, 5. trpělivost a lidskost, 6. spolehlivost a důvěryhodnost. Nikdy nedává laciné sliby, že vše půjde samo a jen jako mávnutím zázračného proutku. Vřele doporučuji každému, kdo to s osobním rozvojem myslí vážně.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20