03.02.2020   |  Míša

Zneuzivani v detstvi a navrat ve snech

Od Vanoc se mi vraceji hrozne sny o mem zneuzivani a fyz.tyrani mym nevlastnim otcem.Vybavuji se mi veci ktere jsem uplne vytesnila a je mi z toho zle.Bojim se spat.

Odpovědí: 1

Odpovědi terapeutů

Jan Perlík
03. 02. 2020 13:24   |   Jan Perlík

Krásný den Vám přeji,

popisovaný stav je způsobem tím, že vše máte ukryté v podvědomí, které k Vám skrze sny promlouvá. Je na čase, abyste vše v sobě vyřešila a propustila, aby Vás to již dále netrápilo a neovlivňovalo.

Nemohu říci, jaká metoda je nejlepší, protože to nemůže říci nikdo. Každý z nás používá a umí pouze některé, které pak považuje za "nejlepší". Za sebe mohu doporučit EFT metodu, která se mi velmi osvědčila a zbavila mě všech problémů, co jsem řešil, včetně problémů mých klientů. Mezi nimi byli i takový, kteří byli též zneužiti, či týráni (většinou psychicky). Vše se povedlo zpracovat a dnes žijí mnohem lépe.

Jsem i rád, že jste se odhodlala s daným problémem svěřit, protože věřím, že to není nic lehkého. Věřím, že v sobě naleznete i dostatek odvahy vše vyřešit a začít s tím co nejdříve, abyste mohla nejen klidně spát, ale žila svůj život s pocitem bezpečí.

Rád Vám s tím pomohu, stačí se mi ozvat. Případně držím palce!
Jan Perlík

Jste terapeut? Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit!

Přihlásit se

Odpovědi návštěvníků

Bohuslav Slávo Heřmánek Dr.h.c. 28. 6. 2020

Doporučuji nehypnotickou regresní terapii. V podstatě se přepíše "scénář" a z facky se udělá pohlazení. Musíte to řešit, protože se to časem dostává do povědomí a buněčných pamětí a bude vás to ovlivňovat po celý život. Proč?, když se to dá z paměti vymazat. Vzpomínky mohou zůstat, ale už z nich nebudete mít strach a nebudou ovlivňovat vaši mysl a život.

Michaela 3. 2. 2020

Dekuji za odpoved,ja tyto veci dusila do svych 30let.nemam problem mluvit s psycholozkou atd..ale tyhle stavy jsou strasne,chci otevrit vsechny suplicky a vysypat to ven..prosim moc o pomoc..

miklánek jan 3. 2. 2020

Na toto je nejlepší léčbě lékařskou hypnózou, zaručuji 100 % úspěch. Mám zkušenosti po dobu 52 let.

Primář MUDr. Jan Miklánek z Prahy.


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím