18.12.2022   |  Marcela

Zlomená žena

Dobrý večer.

Ráda bych se vrátila do minulosti a chci pochopit proč se mi ději tak zlé věci . Chci to vyřešit pochopit . Jen nevím jakou terapii využít a kolik by mně to stálo.

Děkuji

Odpovědí: 0

Jste terapeut? Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit!

Přihlásit se

Odpovědi návštěvníků

Mgr. Bc. Jiří Štágl 10. 2. 2023

Dobrý den, ženo,

každý z nás byl v minulosti mnohokrát zlomený, a přesto se nějakou zdánlivě zázračnou silou vždy postavíme k nové výzvě. Pokud jste si řekla, že se do minulosti podíváte, tak tomu tak bude. Není nic, co by vás od této cesty mohlo odradit. Jsem zastáncem přesvědčení, že seznámení se s hybnými silami našich údělů, nás neskutenčně oživuje a léčí. Zbývá potom jenom otázka: Jakým způsobem? Nechat až vzpomínání přijde samo, začít rozumět některým snům jako způsobu rozpomínání na již zažití zkušenosti, nebo to urychlit? Z rozšířených psychoterapeutických metod, mi jako bezpečná a zároveň léčivá (vyhlazující) přijde HAP (blubinná abreaktivní psychoterapie). Ale způsobů je mnohem více, včetně řízených meditací, kterou jsou možná pracnější, ale zdá se mi, že propojení s takovými vzpomínkami býváý pevnější.

Ceny má asi každý terapeut jiné.

Někomu to nemusí sedět, ale pro někoho je možností obvolat 3 - 4 terapeuty, je to zanedbatelná časová investice, zjistěte, co je za hlasem terapeuta, jak se Vám s ním povídá, a zároveň, zda Vám cenově sedí. První krok jste udělala, napsal jste svůj dotaz, udělejte i druhý krok a několika terapeutům zavolejte. Pochybuji, že by Vám někdo volal domů, jako když občas někdo zavolá s nabídkou pojištění.

Tady na strínkách najdete více kontaktů na terapeuty, kteří tyto dovednosti nabízejí. Pokud zatím nevěříte své intuici, dejte na reference, ale co sedí jednomu nemusí sedět druhému.

S úctou k Vaší chuti být moudřejší a šťastnější, Jiří Štágl.


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím