08.10.2019   |  Jenny

rada

Dobry den ,roky se lečim na Smišeně uzkostne deprese ,rada bych zvolila jinou metodu lecby než v součastne době praktikuji,Ma nemoc je zpusobena traumaty z detstvi ,tyrani znasilneni odmitnuti apod , jsem neustale na houpacce , nerovnost emoci , je neco co by bylo naději meho dalšiho boje .Děkuji za odpověd

Odpovědí: 2

Odpovědi terapeutů

Jan Perlík
08. 10. 2019 19:19   |   Jan Perlík

Krásný den přeji,

oceňuji Vás za to, že se nerovnováhy svých emocí chcete zbavit. Z vlastních zkušeností vím, že kolísání nálad a emocí působí velmi na psychiku. Jsem rád, že máte sílu s tím něco dělat.

Z vlastních zkušeností coby klienta i terapeuta doporučuji metodu EFT, kterou může terapeut doplnit ve správný čas o regresní terapii. Vše, co se nám v životě děje, má původ v dávnější minulosti než v dětství. Takže kombinace těchto dvou metod Vám pomůže odstranit v sobě emoce a energii, které se problému týkají. A vše propustit v lásce.

Přeji Vám, ať se Vám vše podaří propustit co nejdříve.
Jan Perlík

Marcela Strážnická
08. 10. 2019 19:20   |   Marcela Strážnická

Jsou možné různé alternativní metody léčby, které mohou pomoci zbavit Vás výše uvedených potíží...Já mohu za sebe doporučit regresní terapii a terapii Cesta podle Brandon Bays, které mám vyzkoušené jak na sobě, tak na klientech. Při těchto technikách se hodně pracuje s emocemi klienta, proto byste neměla být medikovaná např. antidepresivy, které snižují prožívání emocí. Také málokterý terapeut s dlouholetou praxí, kterému nejde o peníze, jde do terapie s medikovaným klientem. Co bych Vám mohla nejdříve doporučit, pohlídat si termín 3denního semináře Intenzivní Cesty podle Brandon Bays, který probíhá většinou v dubnu v Praze. Tam pracujete na sobě 3 dny po sobě, jste pod kontrolou trenérů-terapeutů, obvykle ihned dochází k velké úlevě a následně si můžete vyhledat terapeuta a pracovat na sobě dál. Veškeré Informace o konání semináře naleznete na webu www.cestabrandonbays.cz

Jste terapeut? Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit!

Přihlásit se

Odpovědi návštěvníků

miklánek jan 8. 10. 2019

Podle mne a 51 letých zkušeností by byla pro Vás nejvhodnější EFT metoda doplněná vhodnou homeopatickou terapií, aby jste vše co nejrychleji zvládla. MUsíte se především naučit odpustit. Ostatní se poradte s člověkem, který s Vámi udělá uvedené léčebné metody.

Primář MUDr. Jan MIklánek, z Prahy.


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím