04.02.2020   |  Netaka

Dermatilománie

Prosím poraďte mi jestli bych měla jít za psychologem nebo rovnou za psychiatrem. Škrabu si pupínky, strupy, jizvy, každý hrbolek na kůži a nejsem schopna přestat dokud ten pupinek není proč. Dělám to i ve spaní, snažím se tomu zabránit, ale i když si říkám nesmím to udělat, dám ty ruce pric tak prostě nejsem schopna přestat. Někdy jako bych byla v tranzu, musí na mě někdo zakricet nebo mi ty ruce musí chytit jinak nepřestane a ani nevím, že se zase škrábu. Trávím tím i několik hodin denně a mám spoustu jizev všude na těle. Už jsem z toho zoufalá prosím poraďte mi. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědí: 0

Jste terapeut? Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit!

Přihlásit se

Odpovědi návštěvníků

miklanek 4. 2. 2020

Tak tady čtu celou řadu nesmyslných rad! To povídání je vhodné pro kohokoliv a kdykoliv a vůbec to nic konkrétního neradí! To Madam, nevím kolik je Vám let, nevím jaká onemocnění jste prodělala a neznám Vás psychický život a prožité stresy. Může to být i alergie na některé látky, kupříkladu z potravin či z určitého druhu ovoce. Neznám stav Vaších nadledvinek. Může jít o psychosomatické onemocnění. Vše má rozhodnout a navrhnout další léčbu rozhodně zkušený lékař. Vhodná by byla v každém případě adekvátní homeopatická léčba, na EAV přístroji najít alergizující látky, zhodnotit konkrétně Váš stresový stav a podle toho nasadit i fytoterapii a event. další pomocné léčebné postupy jako je akupresura, baňkování, klasická akupunktura, elektro-akupunktura, bylinné kouple hlavy,a td.atd. Lékař může rozhodnout zodpovědně a úspěšně zavést léčbu až vás konkrétně vyšetří i na duši. Váš zdravotní stav je složitý a nemůže se toho času řešit jakkoliv šarlatánským způsobem. Primář MUDr Jan Miklánek z Prahy. Ku příkladu radost a pocit štěstí jsou pozitivní emoce, které se nadají vynucovat, to musí mít člověk v srdci a ne v rozumu, atd.

Mgr. Martin Ronge 4. 2. 2020

Váš problém souvisí s použitím, zřejmě nevědomým, svých vnitřních sil proti ostatním lidem. Velký potenciál používaný intuitivně ve strachu a nedostatku lásky a radosti. Univerzální řešení ovládnout myšlenky a závit je řídit pozitivním směrem a nasytit se vědomě pocity radosti a štěstí, podpora z hmoty - i pro játra a ledviny, které mohou být příčinou kožních vyrážek jsou kvalitní zelené potraviny, když budete chtít, ozvěte se. MR


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím