Viktor Matys

Viktor Matys

0 %
5. května 279/2b Litoměřice 41201
v.matys@homeoweb.cz
+420 721 674 455
http://www.homeoweb.cz/

O terapeutovi

Cílem terapie by měla být obnova regeneračních a samoléčících sil organismu a to na všech úrovních: tělesné, pocitové, mentální i na úrovni vztahů s okolím.

Homeopatii považuji za dobrý způsob jak začít. Pročistí tělo i mysl. Dodá energii potřebnou k urovnání věci ve svém životě.

Zenová meditace je pak logickým pokračováním. Nebo může přijít i dříve. Vytvoří tak širší rámec pro celkovou terapii. Nabídne prostor pro otázku: "Co s tím zdravím vlastně chci dělat?" :-) Jde totiž o to, aby člověk po uzdravení nespadl zpět do vzorců chování, které ho nakonec znovu přivedou do nějaké ordinace. Otázka pochopení vlastní existence je podle mě naprosto klíčová. Dokonce podstatnější než tělesné zdraví.

Ačkoli se jedná o nejzákladnější a nejhlubší otázky je cesta Zenu spíš cestou uvolnění, světla, lásky. Krize, které se objevují jsou jen důsledek nezpracované staré karmy, která díky meditaci může být pochopena a pak odejít a hlavně - už se nevrátit. :-) A užije se s tím i spousta legrace. Osvobozená a čistá mysl nemá potřebu se trápit. O to více může pomáhat ostatním.

 

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Ústeckého kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím