Žaneta Marijczuková

Celostní medicína Liberec
Ing. Žaneta Marijczuková

0 %
U Pramenů 1342/4 Liberec 460 14
fit-life@email.cz
+420/722 731 713
https://www.fit-life.cz

O terapeutovi

  • Zabývám duchovní cestou a učím zákony univerza v praxi, dále léčitelstvím, celostní medicínou, detoxikací, TČM, osobním rozvojem a psychosomatikou.

 

  • Princip mé alternativní pomoci odblokovává skryté negatiní bloky z podvědomí. Pracuji pouze v souladu se zákony univerza. Provádím léčitelský energetický přepis. Výsledkem dlouhodobé spolupráce je nové celkové vnitřní nastavení podvědomí z kladné životodárné energie čchi (+100%). Takové nastavení podvědomí se automaticky uzdravuje a má i perfektní psychiku a imunitu. Dodržuje zákony univerza a na své okolí má pozitivní vliv. Takovým lidem říkám tvůrci_A1 a jsou přesným opakem klasických manipulátorů, kterých se nebojí a oni je i respektují. Takových lidí naše společnost potřebuje mít co nejvíc.... Můžete se jimi stát i vy, pokud se rozhodnete na sobě skutečně pracovat. TVŮRCI_A1  si současně plní vyšší cíl. To znamená, že žije v souladu se zákony univerza. K tomu, aby se člověk stal TVŮRCE_A1, potřebuje pomoc kvalitního léčitele. Když si začnete zvedat kladnou životní energii, přichází spousta komplikací a životních zkoušek. Kvalitní léčitel vám s tímto extrémně náročným obdobím pomůže, abyste se dostali do zóny bezpečí. Nad +86% čchi  už budete v zóně bezpečí a tam už vám zlo dá pokoj. Ráda vám s tím  pomohu, pokud o to budete mít zájem.

 

  • Dnes již vědecky dokázat skryté magické síly, zjistila jsem, že kdo nezná jejich pravidla, zdevastují mu život. Naučím vás v praxi, jak si s tím můžete poradit. Kvantové pole nás všechny ovlivňuje a vzájemně na sebe působíme. Negativní emoce jsou schopny vám dokonce uvnitř fyzického těla měnit hormonální rovnováhu a dokonce mění i DNA. Skryté negativní emoce mají na vaše celkové vnitřní nastavení vliv až z 80%!

 

  • Detoxikace organismu a úprava stravy také přispívá k fyzickému zdraví, omlazení a regeneraci buněk. Především umí perfektně nastartovat vlastní imunitu. Ovšem vše je spolu provázané právě i s těmi negativními emocemi v podvědomí a se skrytými negativním bloky, kterých je třeba se postupně zbavit.

 

  • Hubnutí - úpravou stravy a podvědomí lze využít i pro zdravé hubnutí, které současně zvýšuje blahodárnou životní energii čchi. Mnoho lidí tloustne jen díky tomu, že jim v těle neproudí správně energie.

 

  • Výsledkem je změna v celkovém nastavení, která se projeví zlepšením osudu, zdraví, psychiky, zvýšením vitality, sebevědomí i změnou vztahů s okolím.... 

 

  • Pokud se chcete objednat na terapii, napište mi SMS nebo krátký e-mail: a1 -a1 (zavináč) post.cz.

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Libereckého kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím