Detoxikační poradna - čištění organismu
Marian Smítka

100 %
Horská 254 Horní Jiřetín 43543
detox-silvie@seznam.cz
http://www.detox-silvie.sweb.cz

O terapeutovi

Diagnostika a likvidace bakterií, virů a parazitů (čištění organismu) kombinací metod Ing.Hany Bláhové (prioritní) a MUDr.Josefa Jonáše (měření+informační preparáty)                                                                                  Permanentní aktualizace detoxikačních postupů.

Diagnostický přístroj Salvia + EAM SET - ( Lze diagnostikovat bakterie, viry a parazity, které mohou být příčinou potíží. Lze diagnostikovat léky, zda jsou pro organismus vhodné, nebo by bylo vhodnější požádat lékaře o výměnu za jiné. Lze diagnostikovat i potraviny, zda s nimi nemá organismus nějaký problém) 

Bezkontaktní lividace mikroorganismů - Plazmový generátor RPZ 14 + frekvenční sady SHIFT (bezkontaktní lividace mikroorganismů)

Antihelmintika (doporučení) - Likvidace parazitů

Informační a bylinné preparáty - (pomáhají čistit a regenerovat jednotlivé orgány a systémy)

MMS - (podpora imunitního systému)

Názory a hodnocení

Lenka 31. 1. 2020
 

Ráda zde poděkuji za pomoc. Léta trpím na pásové opary. Dostávala jsem léky, tekutý pudr, někdy antibiotika. Trvalo vždy hodně dlouho i několik týdnů i třeba 2 měsíce, než jsem se toho zbavila. Při posledním oparu mi kamarádka v práci, která to v šatně viděla, doporučila tuto poradnu. Bylo to dost daleko, tak se mi nechtělo, ale když jsem v noci bolestí nemohla spát, řekla jsem si, že to přeci jen zkusím a ráno jsem napsala a požádala o pomoc. Aby mi pásový opar zmizel do jednoho týdne, jsem ještě nezažila. Když jsme si povídali, přišli jsme dokonce na to, že mi opar naskočí vždy, když se polekám, což mi nikdy nedošlo, že by to mohlo mít nějakou souvislost. Jen nevím jak to zařídit, abych se už nelekala a opar vůbec nepřišel, ale už aspoň vím, jak se ho rychle zbavit a snažíme se virus zlikvidovat úplně. Uvidíme co bude dál.

Jiří M. 27. 12. 2019
 

Mé několikaleté obcházení lékařů, kdy si mě přeposílali od jednoho k druhému a nikdo nevěděl co mi je, ukončilo identifikování parazitů v mém těle. Děkuji


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Ústeckého kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím