https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Konchedras Konchedras
hodnocení článku:
100 %


Harmonizující obrázky a jak je maluji

14. 6. 2018

Vyberte si svůj obrázek, který Vám přinese štěstí a dovede Vás ke splnění Vašeho snu.

Harmonizující obrázky a jak je maluji

Harmonizující obrázky maluji již patnáct let za pomoci vedení Univerza, Vesmírné síly, Božské energie, nebo jak tomu každý říká. Jsou to energie, které nemusejí být každému zřejmé, ale existují.

 Harmonizující obrázky se mohou stát řešením pro:

·        Zdravotní problémy

·        Odpuštění

·        Pochopení

·        Sebepoznání

·        Odstranění bloků

Působí tak, že otevírají informace, které máme ukryté v podvědomí, a odhalují naše silné stránky. Tím nám vlastně přinášejí štěstí a vedou nás ke splnění našich snů.  Jsou vhodné pro každého, kdo je sám, opuštěný, nebo nemocný. Tyto obrázky dokáží uklidňovat a dávat nám sílu jít životem dál. Jsou vhodné pro každou životní situaci.

·        Mohou nám přinést zdraví, štěstí, lásku.

·        Mohou nám pomoci vyřešit vztah s našimi blízkými, dětmi a rodiči, anebo s ostatními lidmi.

·        Pomohou při problémech s partnerem.     

Obrázky jsou vhodné pro partnerské problémy, nemoci, strach z lidí, ze sebe a z okolních vlivů, při všech potížích a problémech, podporují léčení, odstraňují negativní energie z okolí, v bytě, v domě. Jsou také vhodné i pro zvířata. Každý obrázek obsahuje informaci a je pro každého. Nechte obrázek na sebe působit a najde si Vás sám. Pokud nás nějaký obrázek zaujme, je pro nás určený.


Jak obrázky maluji

Harmonizační obrázky maluji automatickou kresbou. Jedná se o napojení na duchovní sféru, jemnohmotný svět. Obvykle ochránce, či jiná bytost z jemnohmotného světa vede naši ruku, volně spočívající hrotem tužky na papíře. U mne však dochází k napojení na samotné Universum. Před kresbou s pokorou požádám o informaci, která má být na obrázku znázorněna. Ta pokora tam být musí, nic není samozřejmost. Pak se stávám jakoby kanálem, kterým jsou zasílány informace. Vše, co je znázorněno na obrázcích, je informace ze samotného Vesmíru, moje je pouze kombinace barev.
Potom nechám ruku s tužkou volně kreslit po papíru. Je to mnoho čar a vzorů, ale už při tomto základu cítím, co by měl obrázek představovat. Není to ale ještě úplná představa. Pak vygumuji čáry, které se opakují, překrývají, jsou příliš zmatené, aby bylo možno obrázek nějak vykreslit. Každý z obrázků působí na jinou nemoc a bolest v duši. Každý má jiné schopnosti.

Maluji stejným způsobem, jako každou automatickou kresbu. Připravím čistý tvrdý papír a tužku. Hrot tužky opřu o papír a s pokorou požádám o informaci, které je třeba. Barvy kříd vybírám tak, jak to momentálně cítím, také s ohledem na estetickou stránku, ale aby co nejvíce vystihly energii obrázku. Obrázky jsou malovány převážně prsty, kterými roztírám křídy po papíře.
Během malování se již utváří celá energie obrázku, ale až do konce nevím, jak bude výsledný obrázek vypadat. Samu mne pak překvapí návaznost a souvislost barev a symbolů. Vnímám přesně energii a poselství obrázků při malování. Někdy mívám husí kůži, pocity horka, ale vždy obrázky vyvolávají krásné a uklidňující pocity. Cítím tu jejich energii a předávám ji dál.

Jak obrázky působí?

Každý z obrázků je nabitý pozitivní energií. Mají obohacující vliv, člověk si uvědomuje svou pravou existenci ve světě, stává se lepším. Pod vlivem obrázků se zamýšlí nad zákony Universa a chápe souvislosti, jež se dějí, i v jeho životě. Obrázky jsou neustále pod vlivem životní energie, tudíž působí blahodárně na tělo i duši každého, kdo je v jejich blízkosti. Jsou vhodné i jako dárek a působí i na lidi, kteří jim nevěří.

Nejvhodnější umístění obrázku je nad postel, nebo tam, kde nejčastěji býváme a odpočíváme. Postupně budeme cítit úlevu od bolestí, od psychických a zdravotních problémů a i jiné problémy se začnou řešit. Je to proces pomalý, ale účinný.


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Melzerová Štěpánka 17. 4. 2019
 

Dobry den pani Hybsova,

chtela jsem se informovat, zda poradate kurzy automaticke kresby? Paklize ne, nemohla byste mi prosim Vas popripade doporucit nekoho z Chrudimi, popr. okoli, kdo kurzy automaticke kresby porada?

Dekuji.

Preji pekny den a prijemnou tvorbu.

Stepanka Melzerova

(739 082 267)

Konchedras 11. 10. 2022

Dobrý den, paní Štěpánko, omlouvám se, že odpovídám až nyní, tato otázka byla dlouhodobě otevřená. Pořádat kurzy jsem měla v plánu, bohužel mé směřování je jinam, v současné době žádné kurzy pořádat nemohu. Mějte krásné a klidné dny. H. Hybšová (konchedras)


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20