https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jana Holická Jana Holická
hodnocení článku:
100 %


Esence volně žijících zvířat WEAE a jejich význam pro člověka

15. 5. 2016

Deprese dnes postihují mnoho lidí. Vyzkoušejte esenci Vydry a uvidíte, jak se budete cítit o mnoho lépe. Vydra podporuje radost, hravost, odpočinek, zkrátka úsměv na rtech!

Esence volně žijících zvířat WEAE a jejich význam pro člověka

        Již mnoho let jsou mými úžasnými společníky Esence volně žijících zvířat WEAE (Wild Earth Animal Essences). Úžasná knížka Do srdce divočiny, která  mne  upoutala  jednoho dne v  knihkupectví,  je doprovázena  kartičkami s obrázky zvířat. A tak i ten, kdo esence nezná podrobně, může použít kartičky k objasnění  své situace,  odhalení příčiny  problémů  nebo zodpovězení dotazu. Nikdy  jsem  nechtěla být kartářka,  ačkoliv  mne  karty vždy přitahovaly. Mám k nim respekt. Kartičky zvířat jsou však jiné. Ráda s nimi pracuji s dětmi - jsou sami sobě nejlepšími terapeuty - stačí rozložit obrázky a dávat k nim otázky a děti neomylně sahají pro ta zvířata, která jim mohou nejvíce pomoci.

        Ale  teď  něco o esencích zvířat a jejich principu.  Dobře známé  jsou v dnešní době Bachovy  květové esence. Ne  každý  už ale  ví, že i  k nim jsou namalovány karty,  které  mohou  pomoci  s výběrem  vhodné  esence,  stejně jako u esencí zvířat. Esence volně žijících zvířat přišly k  Danielu Mapelovi, autorovi těchto úžasných  esencí  z Virginie,  ve spánku.  Nebylo to ale jen tak.  Jeho příběh je velmi  zajímavý  a ukazuje,  jak  člověk v  dětství  nešťastný a zneužívaný může dojít  nejen k vnitřnímu klidu, ale také nadhledu nad životem a pomoci ostatním. Daniel sám podstoupil léčení psychiky, pracoval jako průvodce v divočině Afriky, kde  po životě  v  domorodém  kmeni  poznal  sílu afrických zvířat a jejich úkol pomoct  lidem.  A  tak  k  němu  ve  snu nejprve přišel bizon, se kterým se setkal za zajímavých  okolností  i v Africe.  Daniel byl překvapen, že on by měl být  ten,  kdo  vyrobí  esence  zvířat a  nevěděl, jak to udělá. Meditoval a chodil v přírodě  (vidíte, to má společné s doktorem Bachem)  a najednou věděl, jak to udělat. V meditaci a napojení na zvířecí druh  (např. lvi, gazely, žirafy, šimpanzi aj.) použil  skleněnou  misku  a pramen přírodní vody k tomu, aby v největším tichu a klidu vložil do vody energii zvířete. Jaké bylo jeho překvapení, když poprvé ochutnal  esenci, kterou sám udělal a  po pár minutách k němu přišel popis esence - tedy účel, k čemu se bude esence používat. 

        Postupně  tvořil  další  a další   esence,  když   jich bylo asi  45, které obsahovaly mnoho  popisu  a  které  se  ukázaly  jako  velmi  rozšířené  a užitečné pro lidi, vytvářel další  esence,  které  jako by  doplňovaly  ty  základní  o jemné nuance. Po  několika  letech vytvořil  7 kombinací  esencí,  jejichž součástí  se   stala i krizová esence s názvem Zachráněni zvířaty.  Bylo u ní zajímavé, že když Daniel  začal  kombinovat  jednotlivá  zvířata,  účinek kombinace  se   zvyšoval. Každé zvíře,  které  se  stalo  součástí  kombinace Zachráněni  zvířaty,  posílilo účinek již vložených esencí.

        Další z kombinací esencí byla např. esence  Joyfull Work  (Radostná práce), Rest and Relax  (Odpočinek a relaxace) aj.  O těch  si  povíme někdy jindy.

        Dlouhou dobu plně postačovaly esence jednotlivých zvířat a jejich sedm základních kombinací. Později se objevily i další kombinace, které byly vždy zaměřeny  specificky a vyznačovaly se tím,  že energie  spojení zvířat měla vyšší vibrace,  než  kdybychom  smíchali  pouze  jednotlivá  zvířata.  O dalších kombinacích si povíme v jiných článcích.

        Na  závěr   přidávám  svou  první  osobní  zkušenost  s  esencemi   zvířat. Nedlouho  poté,   co  jsem  přečetla  knížku  Do  srdce  divočiny  a spojila  se s Danielem, jsem objednala prvních  45 esencí a   sedm základních kombinací. Kombinace rest and Relax mne svým obrázkem (a samozřejmě vibracemi) doslova  přitahovala.  Protože  jsem už  v  té  době  měla  několik let  praxi s klienty s Bachovými esencemi, rozhodla jsem se, že esenci vyzkouším. Její součástí  jsou  esence  Lenochod,  Vážka a  Vrabec.  Vážky  mne odjakživa přitahovaly a jméno Vážka se stalo mou osobní přezdívkou po návštěvě ostrova Gran Canaria.  Lenochod  mne spíše rozčiloval - nejsem zrovna pomalý člověk. Užila jsem tedy esenci,  když  jsem  chvátala  ke k amarádce  na kávu (o nic nešlo, bylo jedno, jestli dorazím o deset minut později nebo ne). Popadla jsem esenci cestou  do  výtahu  a  nakapala  si  6 kapek. Sjela jsem dolů výtahem a vyrazila  z  domu ven.  Moje hlava  ještě  "letěla napřed",  ale  nohy  začaly stávkovat. Snažila jsem se  jít rychle a mé  nohy mi  říkaly  zpomal, buď v klidu. ještě pár  desítek metrů jsem s  tímto pocitem bojovala a pak přišel klid. Chůze se  zvolnila,  mysl  zklidnila.  A  když  jsem  dorazila ke kamarádce, měla jsem v sobě klid a radost.

       A  s  čím  pomáhají  zrovna  tato  tři  zvířátka? Vážka zbavuje člověka iluzí a zklidňuje, Lenochod  zpomalí tělo i  mysl, no a Vrabec je radost z prostého bytí.

První  zkušenost  s esencemi  mne  tak  nadchla,  že jsem je  začala  užívat pravidelně.  Brzy  jsem  je  začala  míchat  svým  klientům a zjistila jsem, že někomu sedí  spíše kytičky a někomu zvířátka. A tak dnes, když pro někoho míchám  esence,  nechávám  plně  pracovat  svou  intuici, protože vybírá esence nejlépe. Lépe, než mysl, lépe, než rozbor situace rozumem.

Vyzkoušejte tyto úžasné esence a zklidněte a rozradostněte svůj život!

Vaše Vážka


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Michaela Holinská 15. 6. 2016
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20