https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jan Novák

Jan Novák

98 %
Smazano 0 Aš 352 01
alex@alexandrtoth.cz
http://

O terapeutovi

Profil připraven ke smazání.

Mé články

Zobrazit všechny články

Názory a hodnocení

Ria 16. 7. 2022
 

Debil co nic neví.

Katka Klimánková 9. 5. 2019
 

Alex je úžasný terapeut, dokázal se mnou vyřešit velmi rychle více různých problémů najednou, setkání bylo pro mě silným zážitkem... jak tu už někdo psal, ví a umí :).....děkuji Alexi :) je to pro mě čest a velká inspirace...

Simona Nováková 15. 4. 2019
 

Mé 7leté trápení vyřešila jedna návštěva pana Alexe. Za to mu ze srdce děkuji. Ne vždy jsou problémy vaše jako v mém případě. Trpěla jsem sociální fobií, úzkostí při telefonování, bolestí na hrudi, touhou zapíjet alkoholem problémy a pak zjistím, že se skrze mě ventilovali přivtělené duše. Zajímavé zjištění. Dodám také, že jsem skutečně hledala řešení, modlila se k Bohu, Andělům, nejprve teda zkusila psychologa, psychiatra, antidepresiva, alkohol, zajídání, duchovní semináře, pozitivní myšlení, sport, nic nezabíralo. Můj život se díky Alexovi změnil o 180 stupňů. Jsem to zase já, stará sebevědomá Lucie, bez trápení s láskyplným pohledem na svět a chutí do života. Alex ani neví, co to pro mě znamená. Jsem tak vděčná a doporučuji těm, kdo jsou skutečně připraveni vyřešit svůj problém!

Jan Novák 15. 4. 2019

Simono, vždy jste byla krásná na duši a je milé, že jste zpět... Zůstaňte taková.

Saša

Karin Springerová 15. 4. 2019
 

Měla jsem s Alexandrem jedno sezení, ale musím říct, že mi neuvěřitelně pomohlo. Jeho vedení je velmi laskavé a přitom účinné a dokáže se dostat až k jádru problému a pojmenovat ho. Velmi mi pomohl posunout se a jsem si jistá, že když budu ve svém životě řešit cokoli dalšího, obrátím, se právě na něj.

Jan Novák 15. 4. 2019

Děkuji. A přeji Vám hodně zdraví a krásné sny.

Alex

Ivet 3. 3. 2019
 

Alexandr

je absolutni spicka ve svem oboru! Ma skvely pristup k takzvanym "problemum" vezme z klienta jakykoliv strach nebo tlak a spolehlive vytahne cloveka z jakykolich zivotnich situaci tam kam patri.

Ja Alexandrovi moc dekuji, zmenil mi za 1.5 hodiny my 15 let "vnitrniho utrpeni" a zivotni brzdy. Moc se mi po sezeni s Alexandrem (a to pouze online :)) totalne zivot a me okoli. Je to genialni therapeuth.

Jan Novák 5. 3. 2019

Děkuji Iveto, ať se Vám v zahraničí daří stále jako doposud.

Iveta 3. 3. 2019
 

Šárka Zedníková 10. 2. 2019
 

Šárka Zedníková 10.02.2019

Moje očekávání, které jsem vkládala do této terapie, se ve výsledku dokonale naplnila.

Přístup terapeuta byl velice vstřícný, empatický, zklidňující a motivující.

Prodělala jsem regresní terapii s cílem odstranit příčiny mého vysokého tlaku.

V rámci této terapie mi nechal dorůst mé vnitřní dítě, zvedl mé sebevědomí, pomohl mi odstranit cizí entity a nežádoucí balasty na mém těle.

Cítím se klidná, spokojená, chráněná, láskyplná.

Těm co se cítí být připraveni v této oblasti zapracovat na sobě mohu tuto terapii vřele doporučit.

Jan Novák 5. 3. 2019

Děkuji Vám.

Petr 17. 1. 2019
 

Absolvoval jsem u pana Tótha kurz Přivtělené duše. Tento kurz měl opravdu smysl. Člověk si tak uvědomí, co ho může ovlivňovat, Doporučuji každému. Nejen teoretická část, ale i následná praktická část kurzu je pro každého účastníka silným zážitkem. Rád se zúčastním i dalších kurzů.

Věra 9. 1. 2019
 

Saša je neskutečně úžasný a empatický člověk, který opravdu rozumí tomu co dělá a opravdu vřele doporučuji všem, co mají jakékoliv problémy. Vzhledem ke své profesionalitě dokáže najít příčinu a tu odstranit. Moc nám pomohl a výsledek, který vidím je nepopsatelný. Je všude plno terepeutů, ale věřte, že Saša je nejlepší. Je to naše osobní zkušenost a je mi ctí, že znám tak skvělého člověka s lidským a sdečným přístupem. Děkuji Saško za syna i za sebe.

Petr 8. 1. 2019
 

Setkání se Sašou mi doslova změnilo život. Moc mi pomohl. Jsem rád, že jsem jeho služeb využil. Cítím se mnohem lépe, zbavil mě řady problémů, potíží a bolestí. Kdybych to nezažil na vlastní kůži, nevěřil bych, že to je možné. A to jsem poznal i jiné terapeuty. Ovšem Sašův přístup je mnohem lepší. Můžu jen doporučit. Děkuji za pomoc.

Jitka Horčicová 27. 11. 2018
 

Naprosto úžasná pomoc. Po regresní terapii se mi tolik ulevilo, okamžitý pocit uvolnění, pomoc se zdravotními obtížemi, zmizelo hučení v uších, únava, bolesti, které mě trápili skoro rok. Nastartovala se mi krásně nová budoucnost konečně beze strachu. Moc děkuji za pomoc.

Jarmila Jankovská 13. 11. 2018
 

Také jsem měla tu čest s terapeutem Sašou. Je to vskutku úžasný člověk na správném místě. Kdysi jsem podstoupila regresní terapii a byla to velmi bolavá zkušenost. Saša během pár okamžiků zjistil jak moc jsem z té terapie nesvá a okamžitě navrhl tři další, které by ji mohli nahradit. Od prvního podání rukou jsem měla pocit bezpečí a důvery. Terapie zabrali a dnes mám pocit, že ty mé strachy již nemají šanci a cítím se líp i jako žena. Za to vše velký dík a všem co potřebují v podobných situacích pomoci vězte, že budete v těch pravých rukou. Jarka Jankovská

Jarmila Vankova 16. 10. 2018
 

Velmi pekne Dakujem,pan Alexander.

Monika Louvarová 27. 8. 2018
 

Mně změnil život. Ukázal mi svět, který jsem do té doby nepoznala. Opravdu je vidět, že působí na nitro skrze svoje znalosti a umí je používat. Mohu bezpečně říct, že jsem moc ráda, že jsem ho poznala. Je rovněž pravda, že je terapeutem pro terapeuty. To sedí. Dokáže najít pravou i skrytou příčinu. Sašo, díky že tu jsi! Kéž by tu běhalo více takových Alexů...

Tomáš M. 8. 8. 2018
 

Znatelný posun již po první hodině terapie, kdybych to sám nezažil, řekl bych že něco takového je nemožné :)

Miloslava Lorincová 6. 8. 2018
 

Dobrý den.

Před pár týdny jsem objevila článek o vaření pěti elementů, který přispěl do časopisu pan Alexandr Tóth. Článek nebyl jen o vaření, četla jsem tam i důležité informace, které mě oslovily. Našla jsem si kontakt na pana Tótha a objednala se.Měla jsem volný pátek, právě v ten den se to spojilo a já dostala možnost “okusit terapii”, která mi změnila život.

Velmi dlouho jsem hledala své vnitřní dítě, které jsem ztratila v dětství. Velmi dlouho jsem hledala i další své části, které by se spojily a udělaly mě víc celistvou.

Setkání bylo velmi příjemné,prostředí působí klidně a harmonicky. Vnímala jsem pana Tótha velmi pozitivně. Jeho přístup vnímám jako vysoce profesionální. V úvodu seznámení s kroky, které může použít, pak pomalé vniknutí do “terénu”, který potřebuji zpracovat a pak velmi jemné, klidem a harmonií míru vedené zpracování mé situace. Po celou dobu jeho klidný hlas a opravdový zájem pomoct, to je velmi pozitivní, když já, jako klient potřebuji svěřit a pomoct.

Byla jsem předtím u několika jiných terapeutů. Neříkám, že byli špatní, každý člověk může pomoct jinému člověku, ale u mne nefungovali. Moje já zarezonovalo s přístupem pana Tótha a jsem mu obrovsky vděčna, že tu pro nás je. Děkuji mu i za příspěvek vaření podle 5 elementů, protože jsem si zakoupila knížku a od té doby často zkouším nové recepty. Mimochodem káva se skořicí a mlékem je lahůdkou :-) Děkuji za jeho přístup, za jeho příspěvky na FB i za jeho nadstandardní stránky s možností testů zdarma a zdarma stažení si meditací. Ano, děkuji i za meditace. Váš klidný hlas je nádherným vodítkem pro relaxaci, kterou v dnešní době tolik potřebujeme. Relaxaci, aby jsme mohli víc vnímat sebe, víc vnímat svět a víc vnímat vše kolem.

Můj vnitřní svět po setkání s Vámi se krásně změnil. Ohromně víc vnímám sebe, mnohem víc vnímám krásu kolem sebe. Postupně se zpomaluji a usazuji víc a víc do sebe. Věděla jsem, že se to dá zažít, ale netušila jsem, že je to tak krásné. Pracuji na sobě již léta, ale ten poslední čas od setkání s Vámi, ten je tak krásně intenzivní, ten je tak krásně pro můj vnitřní svět, že se toho neumím nabažit. A jsem Vám za to velmi, velmi vděčna. Práce na sobě nikdy nekončí, je to to nejhezčí, co člověk může udělat pro sebe a proto vím, že se ještě uvidíme.

Přeji Vám krásné letní dny, přeji Vám mnoho, mnoho důvodů k dalším studijím a osobním cílům, přeji Vám modrou oblohu a slunce radostné, úsměv a klid, spokojenost a mír. Přeji Vám vše, co Vás potká, ať vnímáte s grácií a proplujete v míru.

S hlubokou úctou a vesmírným vděkem

Miloslava Lorincová

Michaela 12. 7. 2018
 

Alexandr je velmi příjemný a přátelský člověk s úžasnou osobností. Na terapii u něj jsem měla pocit, že má pochopení pro cokoliv, a tak není třeba se stydět nebo zdráhat vyložit jakékoliv své pocity nebo problémy. Doopravdy mu záleží na tom, aby pomohl. Vyřešila jsem s ním své trauma z dětství, se kterým se nesly pocity úzkosti do dospělého života. Dále problémy s obsedantně kompulzivní poruchou, která jde, stejně jako jiné psychické poruchy, řešit jinak, než antidepresivy a běžnou psychiatrickou léčbou. On umí vše. Klasickou psychologii, tak i alternativní terapie. Jsem ráda, že jsem na sebe byla tak hodná a dopřála si sezení se Sašou. Skvěle investovaný čas i peníze! Vřele a ráda doporučím všem, kteří o to stojí :-) držím palce!

Jitka Horčicová 24. 6. 2018
 

Nádherné setkání, mnohé mi ukázal a naučil. Abslovovala jsem jeho kurz Matrix - komunikace s podvědomím a byl to naprosto úžasný zážitek, který mě posunul opět dál. Děkuji.

Radmila Cimpová 11. 6. 2018
 

Navštívila jsem Alexe nedávno. Můj problém bylo zdraví "nalepené-parazitující" duše, které mi způsobovali bolesti a jiné neduhy. Cítila jsem... věděla, že ta bolest není moje. Pak nám postiženého syna a ještě bloky z dětství ohledně...... Šla jsem s Alexovi na základe doporučení. Měla jsem pocit..že se nemůžu posunout dál a radostně prožívat přítomnost. Ono to jde těžko, když je obličej strnulý bolestí až bolestí pláču a nemůžu se zvednout ani z toalety, kdy prosím Boha o úlevu a nic. Nerozuměla jsem nějakým věcem a náhled do minulosti objasnil. Je to tak osvobozující, když vím PRO a odkud to pochází. Alexi Děkuji odcházela jsem od tebe nohem lehčí a celý den jsem se usmívala. Tak usmívám se pořád ale tohle bylo jiné. A jak jsem tleskala rukama tleskám pořad ...Protože se mi mnohem líp vstává odeznívá to au a jsem mnohem lehčí. Ted mohu zařádit do svého programu pohyb a rozpohybovat ztuhlé tělo. Vím že není konec...mám co ještě zpracovávat.

Touto cestou ti chci velmi poděkovat ...ze srdce a láskou, pokorou, vděčností Děkuji ti. Jsi krásný člověk-krásná duše. Radmila

Marcela 27. 5. 2018
 

Pana Tótha jsem navštívila pouze na základě přečtení jeho článku o nemocích, které se objevují ve 4 rovinách. Bylo to příjemné setkání, které splnilo svůj účel. Líbí se mi Sašův přístup, že klientovi pomůže během jednoho setkání a opravdu to tak bylo. Jedno velké díky!

Markéta 18. 4. 2018
 

Velmi doporučuji. Měla jsem problém se spánkem. Již spím. Hypnózou mi p. Tóth pomohl, ale i povídáním po terapii. Pomohl i mému manželovi, který byl v těžké depresi, nechtěl pracovat, a byl gamblerem. Nyní pracuje, cítí se v pohodě a nemá na hraní čas.

Pokud Vás něco trápí, pokuste se p. Tóthovi napsat, on Vám určitě řekne, zda Vám pomůže či nikoliv. Pokud řekne, že ano tak to bude pravda.

Jitka Pešková 21. 3. 2018
 

Přišla jsem za Sašou s problémem ve vztahu, který mě trápil dlouhodobě a nevěděla jsem si s ním rady. Myslela jsem si, že to bude na několik sezení, ale opak byl pravdou. Během jednoho setkání mě pomohl dát se opět dohromady. Vrátil mi energii, chuť do života i spokojenost a vyrovnanost, kterou jsem dlouho postrádala. Taky mě svým laskavým způsobem přiměl podívat se na věci a vidět je, tak jak opravdu jsou, bez příkras a vyrovnat se s tím.

Jana 18. 3. 2018
 

Děkuji, že jsi Sašo..

Kateřina 12. 3. 2018
 

Stepanka 8. 2. 2018
 

Skutečně špičkový terapeut a kouč, a také úžasný človek.

U něj můžete litovat jen jediného: že jste se k němu neobjednali dříve, nebo že jste ho nepotkali dříve.

Pokud chcete změnit svůj život (i ze dne na den), tak není na co čekat. Doporučuji! :)

Mgr. et Mgr. Petra Yamuna Wolf 27. 11. 2017
 

Doporučuji!

Hedvika 16. 11. 2017
 

Pokud jste došli až sem, tak věřte, že jste u správného terapeuta a kauče, který svými jedinečnými analytickými schopnostmi přijde na příčinu Vašeho problému a svými technikami, které perfektně ovládá zvolí tu správnou, aby co nejefektivněji a trvale odstranil Váš problém. Tak jak to udělal již několikrát u mě. Opravdu mohu jen doporučit, mám plnou důvěru.

Alice 16. 11. 2017
 

Madeleine 15. 11. 2017
 

V našem životě prožíváme dny slunečné i deštivé, je to jako jízda na horské dráze nahoru a dolů..V těchto obtížných dnech, kdy se motáme v bludném kruhu, nevíme kudy kam ani nevnímáme světýlko na konci tunelu, které na nás jasně září a pomáhá nám najít cestu ven, potřebujeme pomoci....

A právě takovým zářivým a uklidňujícím světlem je Alex, který Vám pomůže opět vstát, postavit se na nohy a najít cestu ven z jakékoliv životní situace....Užijte si jeho vstřícného, laskavého a profesionálního vedení.

Marie Dvořáčková 14. 11. 2017
 

Pokorná Sylvana ing 14. 11. 2017
 

TEREZA 14. 11. 2017
 

VÍ A UMÍ ............DĚKUJI...............

Vašek 14. 11. 2017
 

PhDr. Pavlína Horáčková, MBA 14. 11. 2017
 

Jana Dobšíčková 14. 11. 2017
 

Pokud řešíte v životě nějaký problém nebo naopak výzvu, Saša je ten správný člověk, který Vám pomůže velmi efektivně najít odpovědi na Vaše otázky nebo otázky na Vaše odpovědi. Je to zkušený profesionál a díky jeho energii, kterou do toho dává, jsou jeho služby opravdovým zážitkem, který Vám změní život.

Andrea 14. 11. 2017
 

Výborný terapeut! Dokáže kombinovat a pomocí různých technik najít tu správnou, díky které lidi zbaví problémů. Doporučuji využít terapeutických služeb pana Alexandra Tótha.

Dan 14. 11. 2017
 

Mája 14. 11. 2017
 

Šárka Kalvodová 14. 11. 2017
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Pro zadaný filtr nebyl nalezen žádný terapeut.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20