https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Michael Gyepes

Homeopatická poradna
Ing. Bc. Michael Gyepes RHom.

100 %
Hybernská 40 Praha 110 00
poradna@prirodnilecba.cz
+420 777 300 711
http://www.prirodnilecba.cz

O terapeutovi

Homeopatická léčba je účinná a šetrná metoda navracející zdraví.

Je velmi efektivní při řešení akutních stavů či chronických onemocnění.  

Homeopatickou léčbou je možné řešit řadu problémů, jako jsou např. alergie, autoimunitní choroby, chronické angíny, chronické rýmy, diabetes, infekční onemocnění, kožní problémy, ekzémy, problémy pohybového systému, kloubní onemocnění, roztroušená skleróza, trávicí obtíže, zácpy, ženská a mužská pohlavní onemocnění, atd.

Homeopatie je velmi účinná při léčbě psychických onemocnění, depresí, smutků, úzkostí, neuróz, fobií, poruch soustředění, panik, dyslexií, dysgrafií, autismu, poruch paměti. Dále je schopna řešit únavový syndrom, syndrom vyhoření, únavu, či tiky.

Homeopatie je také vhodná k regeneraci organismu.

Certifikáty


Soubor typu jpgČlenství v České komoře klasické homepatie(719,7 kB)zobrazit
Soubor typu jpgDiplom z klasické homeopatie(679 kB)zobrazit
Soubor typu jpgZákladní medicínské znalosti(750,8 kB)zobrazit

Názory a hodnocení

František Elexhauser 25. 6. 2024
 

Skvělé. Po 3 měsících veliká úleva. Bez bolesti , dobrý spánek , svaly se probouzí atd...... Pokračuji !!!!!

Katty 25. 3. 2024
 

Utratila jsem mnoho peněz za léčbu potravinových intolerancí u mé dcery. Vynechávala jsem potraviny a postupně zase zařazovala, nikam to nevedlo. Pomohla až homeopatie. Jsem za to moc ráda. Děkuji Vám.

Petra Janecky 4. 3. 2024
 

Mnoho let jsme v péči pana Michaela a nemůžeme hodnotit jinak, než 5 hvězdičkami. Celé rodině se zlepšilo zdraví, ale také psychická pohoda. Jsme za péči vděčni.

Petr 11. 1. 2024
 

Mnoho let mě trápila migréna, dnes jsem po léčbě v pohodě.

Adela 3. 12. 2023
 

Mohu jen doporucit! Homeopat, ktery opravdu rozumi sve praci a je ochotny pomoci! Timto bych mu jeste jednou rada podekovala za jeho rady!

Lucie 21. 11. 2023
 

Dostali jsme doporuceni od jedne maminky. Syn od 7 tydne tezky atopicky ekzem, spatna imunita,stafylokok,enterokok,atd. Po 5m absolutniho vycerpani, zkouseni ruznych masti, behani po doktorech,atd. Najednou prisel pan Michael Gyepes.

Naprosto fantasticky,lidsky pristup. Dnes je nam skoro 1 rok. Krom mensich lozisek mame syna cisteho, imunita jiz funguje a krom par veci, na ktere se zamerujeme v soucasne chvili je vse tak jak ma. Chce to trpelivost, ktera se ale vyplatila a stale pokracujeme. Doporucuji na 100%. Je to pan na svem miste.

Anna K. 4. 9. 2023
 

Dobrý den, ráda bych popsala naší zkušenost. Dostali jsme doporučení od jedné známé, ale vůbec jsme nevěděli, do čeho jdeme a co nás čeká. Byli jsme překvapeni z milého a vstřícného přístupu a hlavně jsme velmi spokojeni s léčbou. Léčíme se já, partner a naše dítě a už od první léčby jsou viditelné změny a pokroky.

Draga 29. 5. 2023
 

Jsem ráda,, že se můžu na tomto webu vyjádřit. Měli jsme problém s vývojem syna a moc nám pan Michael pomohl. Vývoj se znatelně posunul a došlo k velkému zlepšení. Pro mě něco nepochopitelného, až zázračného,

Děkuji za celou rodinu.

Jana 27. 2. 2023
 

P. Gyepese velmi doporučuji. V rámci klasické medicíny nám byl doporučen pro dceru zákrok (konkrétně zvětšená nosní mandle). Díky p. Gyepesovi jsme se tomu vyhnuli a ještě vyřešili spoustu záležitostí do hloubky. Moc děkujeme!!

Petr a Jana 11. 11. 2022
 

K panu homeopatovi se vyplatí cestovat i přes celou republiku. Nedařilo se nám téměř dva roky otěhotnět a po několika měsících léčby se stal "zázrak". Dnes už je dítě na světě. Děkujeme za péči, přístup a miminko.

Ivana 9. 9. 2021
 

Co napsat, snad jen to, že jsem moc spokojená .

Ivana 9. 9. 2021
 

Co napsat, snad jen to, že jsem moc spokojená .

Viliam, Petra 31. 8. 2021
 

Clovek na spravnem miste, kt. sve praci opravdu rozumi. Vrele doporucujem, synovi moc pomohl a dale pomaha, dekujem!

Sylva Ř 30. 8. 2021
 

Přišla jsem za Petrem s dlouho trvajícími úzkostnými stavy na lécích a po vyzkoušení všech možných terapií, knih, psychologů a léků. Pod dohledem tohoto úžasného člověka mohu fungovat jako dřív a bez léků! Navíc mi zmizelo mé další trápení, celoživotní ekzém!!! Doporučuji a DĚKUJI!!!

Vladislava Š. 21. 8. 2021
 

Mám velmi dobrou zkušenost, moc mi pomohl s hypofunkcí štítné žlázy.

Jana Lenna 2. 8. 2021
 

Veronika Vančurová 18. 7. 2021
 

Po dlouhém trápení malé dcerky s ekzemem nám pomohl jedině on!!Moc děkuji a jsem velmi vděčná za jeho péči a léčbu.Všem jedině doporučuji.

Ing. Bc. Michael Gyepes 9. 7. 2021
 

Vážený pane, co jste se podepsal jako Angrypes, jste pravým jménem Radim Keith, asi byste měl zvážit, co píšete za komentáře. Nazvat někoho podvodníkem je otázka pomluvy a otázka trestního oznámení, které na Vás podám. Také byste měl napsat celou pravdu, že jste nikdy nebyl můj klient, nikdy jsem Vám homeopaticky neradil a Váš komentář vychází z uraženosti, protože jste byl vyhozen ze skupiny Klasická a postklasická homeopatie na Facebooku. Také byste měl poznamenat, že jste byl vyhozen z důvodu opakovaného nevhodného chování. Rovněž Vaše zprávy, kde mě nazýváte soudruhem, dokreslují Vaší osobnost. Jak jste mi napsal, udělal jste si kopie obrazovky, což jste vůbec dělat nemusel, protože je důkaz proti Vám, tedy vašemu zcela nevhodnému chování a celý rozhovor nadále ve skupině zůstává. Každý se může podívat, co jste za člověka.

Charlotte Dobešová 29. 6. 2021
 

Pan Gyepes je velmi milý a lidský. Dokáže se dívat do hloubky věci a jde znát že chce opravdu pomoci, což se mu u nás podařilo na 100%

Měla jsem u syna podezření na ADHD, hyperaktivitu, možná lehký autismus. Byl pohybově i psychicky lehce pozadu, co uměli děti v jednom roce, on se naučil ve dvou. Moc nemluvil, nevnímal, nechápal, jako by byl ve své bublině.

Pár dní!! Po podání prvních homeopatik se rozmluvil a to tak, že každý den říká nové slovo, opakuje po nás, chce vědět co je co. Začal lépe chápat souvislosti, je víc přemýšlivý a rozumí když mu něco říkám, krásně reaguje. Dřív tohle vůbec neměl a často se rozčiloval že neví co po něm chceme.

Začal být víc empatický, rád pomáhá, osamostatnil se, sám si uklidí ze stolu, jde si umýt ruce, obout boty. Je pohybově o dost zdatnější... prostě mi dnes po první homeopatické léčbě přijde jako normální 3letý kluk.

Ač jsem homeopatikům moc nevěřila, dnes vim že nebýt nich, jsme tam kde, jsme byli.

Takže doporučuji a děkuji

Gabriela Vránová 7. 6. 2021
 

Spokojenost!

Simona Ř. 11. 8. 2020
 

Je super!!!!

Jana H. 31. 7. 2020
 

Dcera a já jsme v péči pana homeopata a jsme velmi spokojeni. Pomohl nám s několika problémy a další s námi ještě řeší. Naše hodnocení je pět hvězdiček za přístup, péči a pomoc.

Petr 21. 4. 2020
 

Iva Crookston 23. 3. 2020
 

Naprosto perfektní. Úžasný férový člověk, který rozumí svému řemeslu a můžete se mu svěřit do rukou. Používá i slavnou Opelkovu metodu, takže přesně dokáže zacílit problém a pomoci klientovi.

Václav Čech 20. 12. 2019
 

Obrátili jsme se na pana Gyepese z důvodu léčby našeho syna, u kterého byla diagnostikována vývojové dysfázie a určité znaky autismu. Synovi bylo podáno několik sérií homeopatik a po každé jsme zaznamenali zlepšení stavu. Každé zlepšení považujeme za zázrak a věříme, že syn vše dožene a bude úplně v pořádku. Moc děkujeme.

J.Chabrová, RHom 27. 2. 2019
 

výborný homeopat a kolega, letitá homeopatická praxe. Stále pokračuje v dalším homeopatickém sebevzdělávání se a v hledání nových cest, jak vyzrát na hůře odbouratelné neduhy.

Dobrý a poctivý člověk.

Jitka 21. 1. 2019
 

Skvely homeopat... synovi bylo diagnostikano astma, musel brat kortikoidy.. po pul roce v peci pana Gyepese nevime, co je astma.. moc dekuji

Sabina Drozdova 21. 12. 2018
 

Skvělý homeopat,a nám vždy na dálku mooc pomůže :-) za nás veliká spokojenost :-) poradi, když může pomůže.

František Schneider 14. 12. 2018
 

Velmi šikovný homeopat.

Mgr. Tatána Šišková RHom. 14. 9. 2018
 

Mgr, David Hajer 4. 3. 2016
 

Léta jsem řešil lupénku různými způsoby, teprve po homeopatické léčbě došlo ke zlepšení a již delší dobu nemám žádné příznaky.

Michael Gyepes 2. 3. 2016
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20