Databáze znalostí

Přínosy registrace na portálu www.znamyterapeut.cz

Registrací na našem portálu získáte jednoznačně konkurenční výhodu a pokud máte za sebou významný počet spokojených klientů, tak se zájem o Vás jednoznačně rozroste. Ukažte, že jste kvalitní terapeut.

Využijte silného potenciálu jediného oficiálního portálu alternativní medicíny svého druhu v ČR a SR, který svojí komplexností a dosahem nemá konkurenci, buďte mezi prvními a zapiště se do povědomí více jak jednoho milionu sympatizantů alternativní medicíny v Česku a na Slovensku.

 

Profil terapeuta

Registrací jako terapeut získáte možnost zařadit se v jednotlivých krajích, okresech, městech a to jak v České i Slovenské Republice. V základním profilu máte možnost být zařazeni do 3 kategorií nebo oborů, ve kterých Vás mohou návštěvníci vyhledat.

Určitě se snažte napsat jasně a zřetelně vlastní popis v dostatečném detailu, tedy co děláte, jak dlouho to děláte, co máte za sebou apd. Pokud zadáte celou adresu poradny, či bydliště, kde vykonáváte praxi, tak se zobrazíte i správně na mapce, ze které se uživatel lehce dostane na Váš profil.

Jako terapeut máte možnost nahrát ke svému profilu obrázky poradny, či Vaší osoby a pak řadu dokumentů jako jsou certifikáty, diplomy a jiné dokumenty, které by Vás mohli profilovat.

Sledujte pravidelně návštěvnost Vašeho profilu a pokud nedosahuje Vašeho očekávání, tak zvaště další kroky ke zviditelnění profilu na webu, ale i na sociálních sítích apd. Každý má možnost sdílet Váš profil kdekoliv a s kýmkoliv a to jedním kliknutím. Dále máte možnost si zřídit VIP profil, který Vám jednoznačně otevře dveře k dalším možnostem (více info přijde brzy)

Pokud máte vlastní webovou prezentaci, tak se určitě pochlubte "razítkem/odznakem", že máte na portálu znamyterapeut.cz vlastní profil s dobrým hodnocením. Tuto známku si stáhněte v oblíbeném barevném provedení a umístěte jednoduše na Váš web. (pokud máte * tak uvidíte po přihlášení na svém profilu)

 

Metody a obory

Na portálu jsou uloženy ty nejrozšířenější metody a obory z aternativního světa a Vy máte možnost se zařadit ve 3 zvolených, které můžete změnit. Pakliže jste nenašli tu Vaši metodu, či obor, tak neváhejte a napište nám, prověříme a případně doplníme.

Filtrování je zcela intuitivní a jednoduché, každý potenciální klient Vás může dohledat jednak dle místa, kde působíte, ale může přidávat postupně jak detailnější lokalizaci místa, tak i postupně metody a obory.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím