Roman Dlapa

Biorezonance 3D
Ing. Roman Dlapa CSc.

100 %
U Trojice 2 Praha 150 00
apald@seznam.cz
739376903
http://www.biorezonance3d.cz

O terapeutovi

 1. Zabývám se celostním přístupem ke klientovi
 2. Před zjištěním zátěží doporučuji jednoduchým způsobem    harmonizovat stres
  • Po jeho odstranění lze zjistit reálné zátěže. 
  • Odpadnou zátěže, které jsou vyvolány stresem a překrývají se s  mikrobiálními pojmy. 
 3. Při měření rozlišuji mezi živou a neživou zátěží. 
  • Na živou zátěž aplikuji frekvence na plazmovém generátoru, které  ověřuji od roku 2006. Výsledky mám ověřeny laboratorně nebo jinými lékařskými přístroji.
  • U neživé zátěže odlišuji vnitrobuněčnou a mezibuněčnou zátěž
   • K první doporučuji informatika 
   • Ke druhému detoxikaxi. 
  • Bez detoxikace nedoporučuji aplikaci frekvencí. 
  • U patogenních polí, které negativně ovlivňují zdraví, mohu  doporučit detoxikaci následků i poradit, jak odstranit příčinu.

Názory a hodnocení

Mandíková Zdeňka 12.2.2024 12. 2. 2024
 

Dobrý den, již několik let Vás navštěvuji se svými bolestmi a zdravotními problémy. Když je to možné tak jejich odstranění řešíme pomocí srdce přes alfu. Vždy to pomůže vyrovnat zablokované energie a tak to odnese i pocity bolesti. Když najdete parazity ,tak to řešíte pomocí frekvencí. Poslední velký a bolavý problém byla moje kyčel, každý krok a pohyb nohou velice bolel. Neupadla jsem a ani se jinak nezranila a přesto to byla bolest v celé pánvi. Hledal jste a měřil a našel parazity. Po absolvování frekvencí jsem cítila při pohybu velkou úlevu. Vzhledem k tomu, že paraziti vytvářejí toxiny, je nutné je odstranit. Vždy najdete s doporučíte jak se jich zbavit. Když se mi zase něco přihodí, tak se na Vás s důvěrou obrátím. Moc Vám děkuji Mandíková Zdeňka

Kateřina Divíšková 23. 11. 2023
 

Pan Dlapa je člověk s velkým srdcem a darem. Dlouhá léta jsem měla zdravotní problémy, které se neustále opakovaly a zhoršovaly. Pomohl mi nejen se uzdravit fyzicky, ale i duševně. Nežiju v České republice a pokaždé když jsem potřebovala, pomáhal mi i na dálku. Asi po třech měsících se cítím nepopsatelně lépe, bolesti a problémy začaly postupně mizet.

Nyní se k panu Dlapovi chystám i s mužem a poslala bych tam každého, kdo se chce skutečně uzdravit.

Pane Dlapa, děkuji Vám z celého srdce, takových lidí jako jste Vy by tahle planeta potřebovala víc.

Se srdečným pozdravem

Kateřina Divíšková

marie vankova 3. 11. 2022
 

Je mi více než 70 let a do této chvíle jsem nepotřebovala žádný velký lékařský zákrok a pak to přišlo jako blesk z čistého nebe, lékař u mě objevil degeneraci oční sítnice na obou očích. Našla jsem zde velkou pomoc i uklidnění. Mohu doporučit všem, neváhejte a zkuste to, můj stav se zlepšil a i nadále budu při problémech kontaktovat.

Rostislav Berka 30. 9. 2022
 

Pana ing. Romana Dlapu můžu jednoznačně doporučit. Pomohl mi od vleklých obtíží tělesných a postupně se dávám dohromady i psychicky. Skvělý terapeut, člověk a životní kouč, kterého lze hodiny poslouchat. Jen radí a doporučuje, nikdy nic nevnucuje a nepřesvědčuje. Jasná volba pro ty, kteří chtějí jít přírodní cestou léčení, případně si s nimi lékaři a konvenční medicína neví rady. Nezbývá než poděkovat za veškerý čas a pomoc, co mi věnoval. Je mi ctí a jsem rád, že s ním mohu být i po letech ve spojení. :-)

Mandíková Zdeňka 22. 11. 2021
 

Moje léčení u p.Dlapy je správná volba.Pomůže od bolesti fyzické i od psychických problémů.Vysvětlí jak pracovat s energií a jak se zbavit neduhů pomocí přírodních preparátů.Děkuji mu za jeho úžasnou pomoc při mých zdravotních problémech.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím