https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Roman Dlapa

Biorezonance 3D
Ing. Roman Dlapa CSc.

100 %
U Trojice 2 Praha 150 00
apald@seznam.cz
739376903
http://www.biorezonance3d.cz

O terapeutovi

 1. Zabývám se celostním přístupem ke klientovi
 2. Před zjištěním zátěží doporučuji jednoduchým způsobem    harmonizovat stres
  • Po jeho odstranění lze zjistit reálné zátěže. 
  • Odpadnou zátěže, které jsou vyvolány stresem a překrývají se s  mikrobiálními pojmy. 
 3. Při měření rozlišuji mezi živou a neživou zátěží. 
  • Na živou zátěž aplikuji frekvence na plazmovém generátoru, které  ověřuji od roku 2006. Výsledky mám ověřeny laboratorně nebo jinými lékařskými přístroji.
  • U neživé zátěže odlišuji vnitrobuněčnou a mezibuněčnou zátěž
   • K první doporučuji informatika 
   • Ke druhému detoxikaxi. 
  • Bez detoxikace nedoporučuji aplikaci frekvencí. 
  • U patogenních polí, které negativně ovlivňují zdraví, mohu  doporučit detoxikaci následků i poradit, jak odstranit příčinu.

Názory a hodnocení

Fajnová Jitka 19. 4. 2024
 

Po letech zkušeností s biorezonancí, jsem se i já rozhodla, k napsání svého příběhu. S panem ing. Dlapou se společně s manželem známe už spoustu let.. Prvně jsme ho navštívili v listopadu 2010. V té době jsem byla úplně na dně, po prodělané borelióze. Byla mi diagnostikována až po 1,5 roce. Bolesti hlavy, vyčerpání a příšerná únava byly na denním pořádku. Jelikož příčina mého zdravotního stavu byla určena až za takovou dobu - lékařka mi řekla, že veškeré léky /ATB../ jsou zbytečné a že se tělo musí se vším vypořádat samo. Zvládla jsem to jen díky přístupu pana Dlapy. Přístroj "super Ravo zaper" / dnes už plasma/, frekvence na viry a bakterie a kapičky mě pomohly znovu začít normálně fungovat.

I manželovi se díky biorezonanci zlepšil zdravotní stav. Tato metoda nám pomáhá a minimálně 1x ročně navštívíme p. Dlapu k celkové diagnostice.

Všem můžu doporučit profesionální a laskavý přístup pana Dlapy. Za vše moc děkuji.

Věra Pristašováp 2. 3. 2024
 

Pana ing. Romana Dlapu musím jednoznačně doporučit. Dokázal co lékaři absolutně nezvládli a nechali by mě zemřít svou absolutní nezodpovědností a lhostejostí. Již před 9 lety mi jediný ing.Dlapa pomohl a zbavil mě vleklích tělesných potíží. Jenom díky jeho obrovských znalostí a lidského přístupu dnes ještě žiji tentokrát jsem se na něho musela opět obrátit o pomoc 23.2.2024 kdy jsem měla již smrt na jazyku nebot lékařka mi neudělala ani základní vyšetření což znamenalo odtběr krve a stolice ale poslala mě na zbytečné SONO a pouhý výtěr konečníku tímto se ale nezjistí hnilobné bakterie ve střevech na které se musí dát antibiotika ty mi odmítla dát. Jsem abudu vděčná panu ing.že žiji díky jeho znalostem. Dnes po absolvování vyšetřeních a léčbě se cítím jako znovuzrozená. Věra Pristašová

Mandíková Zdeňka 12.2.2024 12. 2. 2024
 

Dobrý den, již několik let Vás navštěvuji se svými bolestmi a zdravotními problémy. Když je to možné tak jejich odstranění řešíme pomocí srdce přes alfu. Vždy to pomůže vyrovnat zablokované energie a tak to odnese i pocity bolesti. Když najdete parazity ,tak to řešíte pomocí frekvencí. Poslední velký a bolavý problém byla moje kyčel, každý krok a pohyb nohou velice bolel. Neupadla jsem a ani se jinak nezranila a přesto to byla bolest v celé pánvi. Hledal jste a měřil a našel parazity. Po absolvování frekvencí jsem cítila při pohybu velkou úlevu. Vzhledem k tomu, že paraziti vytvářejí toxiny, je nutné je odstranit. Vždy najdete s doporučíte jak se jich zbavit. Když se mi zase něco přihodí, tak se na Vás s důvěrou obrátím. Moc Vám děkuji Mandíková Zdeňka

Kateřina Divíšková 23. 11. 2023
 

Pan Dlapa je člověk s velkým srdcem a darem. Dlouhá léta jsem měla zdravotní problémy, které se neustále opakovaly a zhoršovaly. Pomohl mi nejen se uzdravit fyzicky, ale i duševně. Nežiju v České republice a pokaždé když jsem potřebovala, pomáhal mi i na dálku. Asi po třech měsících se cítím nepopsatelně lépe, bolesti a problémy začaly postupně mizet.

Nyní se k panu Dlapovi chystám i s mužem a poslala bych tam každého, kdo se chce skutečně uzdravit.

Pane Dlapa, děkuji Vám z celého srdce, takových lidí jako jste Vy by tahle planeta potřebovala víc.

Se srdečným pozdravem

Kateřina Divíšková

marie vankova 3. 11. 2022
 

Je mi více než 70 let a do této chvíle jsem nepotřebovala žádný velký lékařský zákrok a pak to přišlo jako blesk z čistého nebe, lékař u mě objevil degeneraci oční sítnice na obou očích. Našla jsem zde velkou pomoc i uklidnění. Mohu doporučit všem, neváhejte a zkuste to, můj stav se zlepšil a i nadále budu při problémech kontaktovat.

Rostislav Berka 30. 9. 2022
 

Pana ing. Romana Dlapu můžu jednoznačně doporučit. Pomohl mi od vleklých obtíží tělesných a postupně se dávám dohromady i psychicky. Skvělý terapeut, člověk a životní kouč, kterého lze hodiny poslouchat. Jen radí a doporučuje, nikdy nic nevnucuje a nepřesvědčuje. Jasná volba pro ty, kteří chtějí jít přírodní cestou léčení, případně si s nimi lékaři a konvenční medicína neví rady. Nezbývá než poděkovat za veškerý čas a pomoc, co mi věnoval. Je mi ctí a jsem rád, že s ním mohu být i po letech ve spojení. :-)

Mandíková Zdeňka 22. 11. 2021
 

Moje léčení u p.Dlapy je správná volba.Pomůže od bolesti fyzické i od psychických problémů.Vysvětlí jak pracovat s energií a jak se zbavit neduhů pomocí přírodních preparátů.Děkuji mu za jeho úžasnou pomoc při mých zdravotních problémech.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20