https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Šimon Pečenka

Šimon Pečenka C.Ht.

96 %
Opletalova 4 Praha 1 110 00
simon.pecenka@seznam.cz
775315389
http://www.ihypnoterapie.cz

O terapeutovi

Prostřednictvím nové metody HEM, která využívá spojení hypnózy, NLP, hloubkové meditace, regresní cesty a REIKI je možné vyřešit mnoho obtíží, které vás obtěžují mnohdy už léta a brání vám žít spokojený život. S pomocí svého podvědomí dokážete posílit sebevědomí. Zvládnete odstranit potíže s nespavostí. Zbavíte se úzkostí, depresí, stresu nebo dokonce odložíte své zlozvyky. Zlepšíte soustředění, učení se a mnoho dalších doveností. Zkrátka svěle pomáhá tam, kde pracují chybně nastavené vnitřní programy.

 • léčení neuróz, při poruchách spánku, fobiích, různých závislostech (především kouření)
 • zvládání úzkostí, depresí, strachu, bolestí, migrén, odstraňování nežádoucích návyků
 • zvládání životních změn, sebekontrola a osobní rozvoj
 • posilování sebevědomí, potíže s trémou a řešení mnohých psychosomatických obtíží
 • uklidnění, zlepšení celkového stavu, dodaní energie, zlepšení celkového stavu
 • Přednášková činnost
 • Pracuji pod supervizí zkušeného psychologa                                    Mgr. Martina Švermy, C.Ht.

 • KÓDY DIAGNÓZ DLE MKN, KTERÉ LZE NAPRAVIT POMOCÍ HYPNOTERAPIE

  F 40 - F 48 Neurotické, stresové a somatoformní poruchy

  F 33 Periodická depresivní porucha

  F 32.0 Lehká depresivní fáze

  F 32.1 Středně těžká depresivní fáze

  F 50 - F 59 Syndromy poruch chování, spojené s fyziolog. poruchami a somatickými faktory.

  F 63 Nutkavé a impulzivní poruchy

  F 68 Jiné poruchy osobnosti a chování u dospělých

  F 60.5 Anankastická porucha osobnosti

  F 60.6 Anxiózní (vyhýbavá) osobnost

  F 60.7 Závislá porucha osobnosti

  F 60.8 Jiné specifické poruchy osobnosti

  F 62.0 Přetrvávající změny osobnosti po katastrofické zkušenosti

  F 80.0-1 Specifická porucha artikulace řeči, expresivní porucha řeči

  F 81 Specifické vývojové poruchy školních dovedností

  F 84.5 Aspergerův syndrom

  F 90.0 Porucha aktivity a pozornosti

  F 92.0 Depresivní porucha chování

  F 92.8 Jiné smíšené poruchy chování a emocí

  F 93.1 Fobická anxiózní porucha v dětství

  F 93.2 Sociální anxiózní porucha v dětství

  F 94.0 Elektivní mutismus

  F 95 Tiky

  F 98.5 Koktavost (zadrhávání v řeči)

  F 98.6 Brebtavost

  K 58 Syndrom dráždivého střeva

  R 52 Bolest nezařazená jinde

  G 43 Migréna

Certifikáty


Soubor typu jpgNLP(460,1 kB)zobrazit
Soubor typu jpgOrdinace(486,6 kB)zobrazit
Soubor typu jpgOrdinace 2(484,6 kB)zobrazit
Soubor typu jpgOrdinace 3(489,3 kB)zobrazit
Soubor typu jpgHypnoterapie(4,5 MB)zobrazit
Soubor typu jpgMistr Reiki - Léčitel(3,4 MB)zobrazit

Názory a hodnocení

David K. 28. 6. 2024
 

On rozplakal 60 dětí proto, že jen tak a bezdůvodně odjel? Aha, tomu bude někdo věřit, že to bylo bezdůvodně.... A navíc styl komentářů na toto téma vypovídá spíše o tom, kdo ho píše... Tady někdo sakra potřebuje terapii víc než si myslí. Krásný den

Z.S 14. 6. 2024
 

Jak ten to člověk může léčit lidí? Když on sám je labilní? Včera měl pořádá akci ve školce děti se na to těšili jejich významný den . On přijel podíval se a odjel a neřekl ani slovo. Po té s nikým ne komunikoval. Děti i učitelky z toho byli úplně mimo. Doufám že ten to pan neměl klidné spaní jako my všichni a řešili jsme náhradní alternativu. Doufám že ty boží mlýny opravdu fungují a že u vás už melou.

Miroslav Löffelmann 13. 6. 2024
 

Pseudo umělec a jako člověk maximální dobytek. Dneska měl vystupovat u dcery na rozloučení se školkou. Přijel, choval se jako totální hovado, s nikým nekomunikoval, zbalil se a odjel a nikomu nic neřekl. 60 dětí kvůli němu brečelo a bohužel i pár učitelek nevydrželo ten tlak ... Gratuluji ti ty prase

S. T 13. 6. 2024
 

Takový psychoterapeut že dnes zklamal všechny děti ve školce v jejich významný den kdy se loučili ze školkou. A beze slova odešel ani s vedením nekomunikoval. A hrdina po tom ani nebral telefon.

Jessica Paluková 25. 5. 2024
 

Šimon je hodný a profesionální,

Dokáže se hodně vcítit do druhého,a pomoct mu jak jen to je možné.Doporučuji všem,je prostě skvělej.

Jessica

Jessica Paluková 25. 5. 2024
 

Šimon je hodný a profesionální,

Dokáže se hodně vcítit do druhého,a pomoct mu jak jen to je možné.Doporučuji všem,je prostě skvělej.

Jessica

Jessica Paluková 25. 5. 2024
 

Šimon je hodný a profesionální,

Dokáže se hodně vcítit do druhého,a pomoct mu jak jen to je možné.Doporučuji všem,je prostě skvělej.

Jessica

Jessica Paluková 25. 5. 2024
 

Šimon je hodný a profesionální,

Dokáže se hodně vcítit do druhého,a pomoct mu jak jen to je možné.Doporučuji všem,je prostě skvělej.

Jessica

Veronika Brodská 23. 4. 2024
 

Na pana Pečenku jsem se obrátila s problémem ohledně stresové panické reakce při jízdě autem po dálnici. Můj problém byl bušení srdce, motání hlavy, závratě... Pokud už jsem byla nucena absolvovat jízdu po dálnici, tak max 90km/h.

Hledala jsem nějaký způsob, pomoc, jak se toho zbavit. Někdo mi poradil, ať zkusím hypnozu. Hledala jsem na netu a pan Šimon mi připadl pocitově nejlepší. Každá návštěva byla uklidňující a nabila mě energii a pohodou. Postupně jsme se propracovali k vyřešení mého problému. Nyní už bez problémů zvládám dlouhé cesty po dálnici ( začala jsem kratšími a postupně jsem zkoušela delší cesty).

Jízdu si teď užívám a maximální povolena rychlost na dálnici není problém ( někdy se stane, že je na chvilku i víc)

Děkuji Šimonovi a přeji mu jen to NEJ

Milan V. 23. 1. 2024
 

Dobrý den,

pana Šimona Pečenku jsem navštívil poprvé v roce 2022. Po dohodě jsme spolupracovali o víkendech. Dojížděl jsem totiž vlakem 100 km... Za 7 návštěv (každá zhruba po 1 měsíci), jsme společně dokázali skoro nemožné... Hodně práce na sobě jsem musel odvést sám, ale bez pana Pečenky bych to nedokázal. Základy v mé osobní pyramidě položil právě on! Tímto mu moc děkuji a vřele doporučuji. Můj problém byla mnoholeta deprese s kořeny z dětství.

Milan V.

Martin J., 50 let 15. 3. 2023
 

K panu Pečenkovi jsem přicházel s velkou zvědavostí a nadějí. Ale také bez nejmenší zkušenosti s hypnózou a s nedůvěrou k pochvalným recenzím. A teď jsem o účinku hypnoterapie přesvědčen a píši pochvalnou recenzi :-)

Celé roky jsem míval jakýsi blok, který mi komplikoval některé docela běžné společenské činnosti. Po dlouhém váhání mě napadlo řešit to hypnoterapií. Pan Pečenka si brzy získal moji důvěru a již z prvního setkání jsem odcházel s dobrým pocitem. Po třetím sezení se dostavilo překvapivé odhodlání se s problémem utkat. A postupně se začalo dařit. Pan Pečenka mi pomohl vyhrát samotnému nad sebou, na což jsem já osobně nestačil. Je to terapeut, psycholog, našeptávač, čaroděj ? Měl všechno naučené, nebo tomu dal hodně sám od sebe ? Nevím a nezáleží na tom, protože ty výsledky tady jsou. Funguje to - a proti tomu je i položka "ceník" naprosto nedůležitá.

Pan Pečenka byl vždy připravený, soustředěný, chápavý. Měl nefalšovanou radost z mých pokroků. Dobře se s ním povídalo, byl zábavný, na všechno mi odpověděl. Také jsem zjistil, že v hypnóze je mi dobře - ovšem žádnou závislost nepozoruji :-). Po pěti lekcích jsem terapii sám ukončil a s velkým odstupem to celé velmi dobře hodnotím. Lituji jediného, že jsem se s hypnoterapií tak dlouho rozmýšlel a nezačal už dřív.

Doufám, že pomoc pana Pečenky už nebudu potřebovat. Ale pokud se někdy potkáme, uvidím ho rád.

Děkuji, bylo mi ctí.

Eliška 16. 8. 2022
 

Pan Pečenka je nejlepší terapeut, jakého jsem za svůj život měla. Za pouhých pár sezení mi dokázal pomoc více, než všichni před ním. Jsem s ním moc spokojená a jsem ráda, že mě mamka přemluvila, abych k němu začala chodit, jelikož se každé sezení vyplatilo. Kdysi bych nedokázala ani vyjít z pokoje, abych se necítila špatně, dnes dokážu dojet sama do Prahy, zařídit si vlak a vůbec se necítím nepříjemně nebo úzkostně. Navíc je pan Pečenka hrozně milý, dá se s ním povídat a je obecně velmi příjemný.

Jiřina 18. 6. 2022
 

Četla jsem si hodnocení Šimona a se vším souhlasím. Je výborný. Vlastně nevím, co napsat. Vše už napsali přede mnou. Jiřka

Mirka Prochazková 4. 5. 2022
 

Pan Šimon je skvělý terapeut, úžasným lidským přístupem. Pomáhá mi s problémy, které jsem ještě před několika měsíci považovala za neřešitelné. Je milý, usměvavý, trpělivý, cítím se u něj bezpečně. Mohu ho jen doporučit. Mirka Prochazková

Mirka Prochazková 4. 5. 2022
 

Pan Šimon je skvělý terapeut, úžasným lidským přístupem. Pomáhá mi s problémy, které jsem ještě před několika měsíci považovala za neřešitelné. Je milý, usměvavý, trpělivý, cítím se u něj bezpečně. Mohu ho jen doporučit. Mirka Prochazková

Ivana 22. 4. 2022
 

Jestli váháte, tak jediné co mohu jako člověk s osobní zkušeností poradit, neváhejte a jděte to toho. Jen osobní zkušenost vás přesvědčí o tom, že setkání se Šimonem Pečenkou je nezapomenutelná a fantastická zkušenost, která pomáhá.

Já potkala Šimona pět minut po dvanácté, takže jsem neměla čas ani sílu řešit, co je vlastně hypnóza, jestli se mám bát nebo těšit... Prostě jsem potřebovala pomoct tam, kde vše ostatní už nepomáhalo. Jedno sezení dokázalo posunout ručičku do polohy za pět minut dvanáct a s každým dalším sezením, no spíše ležením, je lépe.

A jak se vracím do normálního provozního naladění, tajně jeho terapeutické schopnosti podrobuji kritickému myšlení a rebelsky si říkám, že to se mnou tentokrát nebude mít jednoduché a on mě stejně vždy dokáže posunout o kus dále.

Všímám si ale i jedné velmi důležité věci. Toho jak mu vždy po terapii září oči, jak má radost, že se povedlo, že mi pomohl. To se děje jen u lidí, kteří našli své skutečné místo a důvod, proč jsou na světě, a to Šimonovi hrozně moc přeji.

Šimon je naprostý profesionál a báječný člověk. Nezbývá než vám ho všem doporučit.

Myslím, že je jedno jestli na hypnózu hledíte jako na

Michal 2. 3. 2022
 

No ani nevím kde začít.

Šimon je naprosto úžasný člověk s velkou empatií, nadhledem, zkušenostmi, porozuměním, ochotný pomoci prakticky kdykoliv, který mi změnil život k nepoznání. Docházím na terapie od poloviny prosince 2021, kdy jsem byl psychicky zničený, vyčerpaný, vyhořelý v silné depresi. Dnes 02.03.2022 opět plný elánu, zdravého sebevědomí, nadhledu, nových cílů. Kdo má nějaký problém, ať neváhá se obrátit na Šimona, určitě najdete společné řešení a vše se dá do pořádku.

Šimone obrovsky moc Vám děkuji a těším se na zítřejší sezení. Michal

Andrea 15. 2. 2022
 

Přátelský, empatický, milý...tak bych Šimona charakterizovala. Chodím roky na psychoterapii a nepomohla mi tolik jako Šimon za 4 návštěvy. Kdybych znala hypnoterapii dříve nemusela jsem se roky trápit. Moc děkuji Šimonovi za jeho individuální a profesionální přístup.

Andrea 15. 2. 2022
 

Přátelský, empatický, milý...tak bych Šimona charakterizovala. Chodím roky na psychoterapii a nepomohla mi tolik jako Šimon za 4 návštěvy. Kdybych znala hypnoterapii dříve nemusela jsem se roky trápit. Moc děkuji Šimonovi za jeho individuální a profesionální přístup.

Katrin Omelčenko 4. 2. 2022
 

Předčilo moje očekávání. Výborné

Michaela Fechtnerová 1. 2. 2022
 

Neskutečně úžasný člověk na svém místě.Během krátké doby viditelné výsledky.Dovede mě zavést do opravdu hlubokého hypnotického stavu.Strašně mi pomohl s depresí, úzkostí,pocity méněcennosti, sebeobviňováním, nenávistí k sobě samé.Je neskutečně empatický a během hovoru s ním cítíte, že Vám chce opravdu pomoci.Co se týče termínů, vychází maximálně vstříc.Všem vřele doporučuji.Opravdu přínosná zkušenost!

Jana Kondášová 11. 12. 2021
 

Ani nevím kde začít.

Šimon Pečenka mi změnil život k lepšímu. Jsem neskonale vděčná za jeho úžasnou péči a individuální přístup, který mi vždy připraví přesně na míru. Jeho terapie je pro mě zázrakem, který mi pomáhá se závislosti na sladkém. Moje trápení mě provází celý život a až díky Šimonovi mě moje šílené chutě opouští. Šimon je ta nejlepší volba, kterou jsou kdy udělala. Můžu všem jen doporučit a ve svém okolí i doporučuji. Nikdy jsem nevěřila, že to půjde. Svou závislost jsem brala jako svazující prokletí. Šimon to dokázal odvrátit a nikdy mu za to nepřestanu děkovat. Takže .. DĚKUJI ..

Lenka 11. 11. 2021
 

Na terapie se Šimonem se vždycky těším. Pomáhá mi s úzkostí a to velmi úspěšně. Je to laskavý člověk s velkým srdcem a k tomu skutečný profesionál, který mi vždy dokáže hypnózu ušít přesně na míru mé stávající situaci. Jsem ráda, že nás osud svedl dohromady. Tímto mu děkuji a všem, kdo mají nějaké trápení doporučuji.

Aleš 16. 9. 2021
 

Já osobně neberu Šimona ani tak jako terapeuta, jako spíš přítele, který mě nabijí pozitivní energií a dává klíče od dveřích, kterými chci projít.

Změny jsem cítil už po první schůzce. Šimon má individuální přístup, je velmi milý a přátelský.

Doporučuji

Šimon 27. 8. 2021
 

Šimon je velmi milý a působivý muž. Pomohl mi vypořádat se s problémy s kterými sem si sám nevěděl rady. Rozhodně doporučuji

Sabina 22. 7. 2021
 

Pana Šimona Pečenku jsem si vybrala, protože působí příjemně, klidně a má velice lidský přístup. Potřebovala jsem odstranit strachy a úzkosti. I když jsem si o hypnoterapii načetla informace z internetu a knih stejně jsem na poprvé měla obavu co to se mnou bude dělat. Byla jsem příjemně překvapená, jak již po první hypnoterapii jsem cítila úlevu, příliv nové energie. Po dalších sezeních přišla i chuť do života a všechny děsivé a těžké věci se mi náhle zdají být menší a lehce řešitelné. Jíž mám několik terapií za sebou a daří se nám vše odstranit. Už teď vím, že zůstanu věrný klient pana Šimona, protože se vždy na hypnoterapii těším, odpočívám u ní, nabírám sílu do dalších dnů. Z terapie odcházím pokaždé silnější a odhodlanější poprat se s každodenním životem. Mnohokrát děkuji za péči a jsem ráda že jsme se poznali. Šimon je člověk s velkým srdcem.

Honza 2. 6. 2021
 

Perfektní zážitek. Byl jsem prvně, na zkoušku. Ovšem s jasným zadáním - byl jsem unavený po prodělaném covidu a stačilo pár sezení a cítím se o dost lépe! Mohu vřele doporučit.

Ivana Stejskalová 4. 5. 2021
 

Šimon je skvělý terapeut a zároveň člověk s velkým srdcem !!!!

Z vlastní zkušenosti vím, že pro klienty dělá často až nad rámec.

Chodím k němu pravidelně na hypnózu a odcházím znovuzrozená.

Cítím pokroky, úlevu a těším se na další terapie.

Je velmi intuitivní a umí sestavit terapii opravdu na míru !!!!

Všemi deseti doporučuji a přála bych si, aby takových skvělých lidí bylo víc !!!!

Marek 14. 4. 2021
 

Šimon není někdo ke komu přijdete s nějakým problémem, on vás vyslechne, něco poradí, zkusí, vy zaplatíte a jdete.

Šimon je člověk, který se v danou chvíli stává otevřeným přítelem, tím kterého právě potřebujete. Otevře nejen své srdce a mysl, ale hlavně otevře srdce a mysl vám. Můžete s ním probrat opravdu cokoli, je naprosto nezaujatý a na věci pohlíží tak, jak vy nedokážete a zároveň potřebujete.

Dříve jsem problémy, které jsem nezvládal řešil s psychologem, bohužel jsem je ale nikdy nevyřešil. Se Šimonem přišlo řešení a změny k lepšímu hned po první návštěvě. Šimon Pečenka je opravdu velký profesionál s velkým P a osobnost s velkým O .

Upřímně hypnoterapii u Šimona doporučuju a nevěřte báchorkám o hypnóze, které nejsou pravdivé. Není se čeho bát, naopak.

Děkuju za vše.

Anička 13. 4. 2021
 

Šimon je velice sympatický mladý muž.Pomáhá mi s nespavosti a jeho terapii musím hodnotit na výbornou.

Alena 12. 4. 2021
 

Eva 11. 4. 2021
 

Nikdy jsem na hypnoterapii nevěřila.ale díky Šimonovi.který je velmi šikovný a jeho bohaté zkušenosti mě přesvědčily.že mě hypnoterapii velmi pomohla.Na jeho návštěvy se velmi těším a po jeho další návštěvě se citim velmi dobře.Je velmi milý.chápavy a dokáže se velmi dobře vcítit do pocitů druhého člověka.Velmi si ho vážím a doporučuji kde je psych.problem obraťte se s důvěrou na Šimona.Timto moc děkuji Šimone velmi mi pomáháš.

EVA M. 11. 4. 2021
 

Barbora 11. 4. 2021
 

Mily, zkušený, odborný, prijemny, chapajici. Vzdy se na nej moc tesim, na jeho zklidňující hlas, ktery mi dava mnoho energie. Diky Šimonovi rozumim i mnoha věcem ve svem zivote. Timto mu moc dekuji. Barbora

Prokůpkovi 11. 4. 2021
 

S Hypnoterapií jsme doposud neměli žádné zkušenosti než jsme potkali Šimona. Díky němu to manžela zbavilo dlouholetých migrén a naší autistickou dcerku Hypnoterapie posouvá dál a dál. Jsme nesmírně vděční, že jsme Šimona potkali a pomohl nám zatím vyřešit pro nás nejdůležitější problémy. A určitě budeme absolvovat další terapie. Můžeme jen doporučit. Manželé Prokůpkovi

Klára B. 11. 4. 2021
 

Velmi kladně hodnotím lokalitu v centru s dobrým dopravním spojením a příjemně zařízenou kancelář. Pan terapeut působil velmi synpaticky, přístupně avšak profesionálně. Myslela jsem, že nebudu schopná relaxace, avšak byla jsem mile překvapena, co jsme vše na prvním sezení zvládli. Doporučuji.

Josef Hejcman 7. 3. 2021
 

Přátelský, lidský přístup a opravdu profesionální péče. ⭐⭐⭐⭐⭐

Účinek hypnozy je pro mě dokonalý.

Petra 6. 3. 2021
 

Šimon je úžasný mladý muž, s profesionálním a velmi lidským přístupem. Pomáhá mi s mým dlouhodobým problémem, nespavostí. Těším se na každou další jeho terapii, na jeho uklidňující hlas, neboť mi to zároveň léčí i mojí bolavou duši. Šimona mohu jen doporučit, je to zlatíčko. Petra


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20