https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

AMIRESAH centrum
Iva Radulayová

50 %
Milana Fialy 248/1 Ostrava

Názory a hodnocení

Veronika H. 7. 6. 2024
 

Super, konecne nekdo kdo se neboji rict nazor tomu druhemu. To jsem potreboval. Mnoho lidi to nezkousne a radeji poukazuji na druhé. Malokdo dokaze priznat ze sám ma neco v neporadku. Dekuji moc paní Ivě. Otevrela mi oci a cestu. Kéž by bylo vice takovych lidi jako Vy. Lidi kteri rikaji tomu druhemu pravdu a né to co chce slyset.

Doporucuji absolutne.

Monika 12. 4. 2024
 

Tato terapeutka me puvodne zaujala na youtube. Behem hovoru jsem mela rozpoluplne pocity. Mela i par nevhodnych poznamek,ze ukonci terapii atd. Takze zastrasuje a manipuluje. Radi ve vztazich,ale je sama 13 let,coz je paradox. Mluvila divne o sve matce. Necitila jsem se behem terapie komfortne. Penize si nechala zaplatit do posledni minuty a jakmile mi sdelila castku,kterou mam zaplatit,okamzite terapii ukoncila. Takze penize vladnou svetem.

Jana 11. 4. 2024
 

100 lidí 100 chutí a úhlů pohledu. ( recenze přede mnou) Mně Paní Iva pomohla moc. Její terapie jsou úžasné a přínosem pro člověka který tápe v životě. Tak jako to bylo u mne. Za sebe můžu jenom doporučit. Bylo to fajn a když bude potřeba ráda se vrátím.

marie 8. 4. 2024
 

NEDOPORUČUJI TUTO OSOBU !... jen další esoterička, která se mylně domnívá, že pochopila život a MÁ NA NĚJ "MANUÁL". Vše , co sdělí je absolutní esobalast s pachutí "pavlačového duchovna" . VELKOU OBEZŘETNOST radím těm, kteří se nechají vést druhými. Nutné vždy se podívat na jejich život. Taky si přeci nenecháte udělat finanční poradenství od bezdomovce. Dle jejích slov - má za sebou nedávné období 7 let na antidepresivech, kdy byla "neschopná pohybu" , léta psychoterapie, obrovské problémy s váhou, opakovaně navštěvuje svého šamana, požívá Ayahuascu, podstupuje šamanské ceremonie/rituály atd.,.atd.,..není pochyb o tom, že se vším tímto napojila na DÉMONSKOU energii, která ji aktuálně "živí" a je i zdrojem jejího "zázračného znovuzrození", ale jde jen o typické klamání démony.

Navštívila jsem její Workshop - ze zvědavosti. Kladu si otázku, kde se bere troufalost této pofidérní osoby, že se cítí snad i kompetentní pomáhat druhým ?!. Její workshop je jen výsměchem odbornému, profesionálnímu vedení skupinové terapie a jejím trapně primitivním pokusem toto napodobit. Jde o TĚŽKO UVĚŘITELNOU manipulaci s člověkem, a to za pomoci těch NEJODPORNĚJŠÍCH esoterických pouček. Takové tragikomické "one woman show". Není sporu o tom, že paní pracuje s temnou energií a dokonce asi vůbec netuší s čím si zahrává. Stále opakuje - "oni mně řekli ", ale neví kdo "oni "jsou. Neznalým, naivním a důvěřivým lidem může i ublížit, okrade je o jejich vlastní energii, napojí je na sebe, v extrémním případě je dostane do závislosti na její osobě. Na workshopu to bylo patrné, byli tam lidé opakovaně, stále řešící totéž.

V osobním kontaktu je přímo hmatatelná její frustrace a vnitřní zoufalství, je prosáklá nepříjemnou energií, nepůsobí sympaticky a už vůbec ne obyčejně "lidsky příjemně ", což by člověk právem očekával. Své workshopy evidentně provozuje za účelem své VLASTNÍ AUTOTERAPIE ! Neustále mluví o sobě, uvádí příklady, kterými jen obtěžuje, sama se směje svým nepovedeným vtipům, dokola a dokola řeší svou matku , bývalého muže , to , že nechce a nepotřebuje partnera atd. V podstatě tuto ženu lituji, její prozření nebude bezbolestné, dojde-li kdy vůbec k tomu. Měla by se spíše zaměřit na svého syna, který byl přítomen v pražském bytě a pomoct hlavně jemu a zejména pak sobě samé. Každý máme své problémy, ale ne každý k jejich řešení zvolí tak brutální cestu, že vědomě zneužije druhé lidi .

Je navíc typický daňový podvodník. Kasírujete černé peníze, když nenabízíte potvrzení o přijetí - tedy daňový doklad.... atd.

T. 16. 3. 2024
 

Kdyby to bylo možné, dám -5 hvězd.

Samozvaná "terapeutka", tuto činnost rozhodně provozovat nemá. Jedno sezení stačilo a už nikdy víc. Její přístup byl dehonestující, a pokud má někdo opravdu vážný problém, tak by to mohlo akorát jen uškodit. Je možno vybrat si délku sezení 60-120 minut, zvolila jsem 90minut.

Sezení nevedla, chovala se ke mě pohrdavě, skákala mi do řeči, vedla řeč převážně o sobě a svém životě. Nenechala mě domluvit, nezajímala se o můj život, ale raději mluvila o sobě, svých zkušenostech a matkách osob o kterých jsem se jednou větou zmínila. Neustále se mě ptala na znamení osob, a matek těchto osob. Směrovala sezení k tématu energií a hmoty, nikoliv k tématu, kvůli kterému jsem za ním přišla. Došla i téma sexuality, vysvětlovala mi co sex vlastně je a jaké se k němu váží energie a komunikace mezi mužem a ženou, nestačila jsem se divit. Otázky na můj pohled samozřejmě položeny nebyly. v závěru probíhalo silně ponižující dechové cvičení. Ke konci sezení na mě kladla velmi nepříjemný časový tlak a dokonce pronesla větu "chtěla jsi to ukončit dřív, tak se snaž a spolupracuj".

Netuším proč jsem tam vůbec zůstala, ale chtěla jsem rychle pryč. nemluvím o tom, že mě finančně natáhla.

Pavla 28. 11. 2021
 

Pani Iva je bohuzel vazne psychicky narusena osoba, ktera patri do rukou odbornika psychiatrie a misto toho aby vyhledala odbornou pomoc se z ni stala samozvana terapeutka! Osobni zkusenost s ni, mnou silne otrasla a slabsi osobe muze vazne uskodit. Nechapu ze ji jeste nezavreli a to co provouje ji prochazi...


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Moravskoslezského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20