https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jiří Čapovec

Cesta relaxace
Jiří Čapovec

92 %
Zátor 25 Olomouc 79316
seberozvoj1@gmail.com
739598094
https://cestarelaxace.cz/

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor v oblasti psychologie zdraví a mezilidských vztahu, který se zabývá oblasti celostní medicínou, kde propojuje důležité aspekty jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, psychologie a rozvoj lidského vědomí, neurovědy a práce s podvědomím. Neexistuje žádná nemoc, která by nešla vyléčit. Především se zaměřuje na duševní a psychické poruchy jako jsou deprese, úzkostí, fobie, ale také i na fyzické problémy, nebo mezilidské vztahy a psychologii vztahu. Více najdeš na jeho webu cesta relaxace, kde najdeš nejhodnotnější infomace v Česku na jednom místě. Náš projekt relaxhudba se zaměřuje na všechny potřebné nástroje pro změnu tvého života na jednom místě.Také nezapomeň navštívit jeho další web cesta za snem, který je zaměřený na osobní rozvoj a zdravý životní styl. Účastní se studií a výzkumů z oblasti duševního zdraví, ale také vede vlastní výzkumy a studie, které publikuje na svém webu
rovněž z oblastí duševního zdraví.

Názory a hodnocení

Sine Nomine 8. 6. 2024
 

Klasická psychoterapie u mě selhala, chtěla jsem tedy zkusit online kurz Harmonie života. Mám komplexní trauma, PTSD, emoční poškození. Jiří mě řekl, že tento kurz je pro mě vhodný. Ve skutečnosti není a myslím si, že JIří traumatu vůbec nerozumí (možná má něco načteno, ale rozhodně to neumí léčit) a tomu vývojovému už vůbec. Nyní jsem v traumaterapii a v péči dalších 2 odborníků a moje léčba potrvá velmi dlouho a je velice náročná. Při práci s traumatem je klíčová práce s tělem a velmi bezpečné pracovní prostředí, podpora terapeuta (vůbec to nemusí být psycholog!!!) je naprosto nutná. Z traumaterapie má z celého kurzu pouze 2 techniky z NLP, ale to je žalostné! Kurz je možná tak seberozvojový a nemyslím si, že by dokázal ublížit, ale rozhodně to není to, za co mi ho Jirka vydával: že dokáže léčit traumata. ZA MĚ: ROZHODNĚ NEDOKÁŽE!!!!!!!!!! Koupila jsem zajíce v pytli!

Milan 28. 3. 2023
 

Velice děkuji za skvělý online kurz Cesta sebelásky, který mi pomohl zvládnout mou žárlivost. Kurz mi poskytl užitečné nástroje a perspektivy pro rozvoj zdravých vztahů se sebou i s ostatními. Oceňuji, že kurz je vhodný nejen pro jednotlivce, ale i pro páry, kteří chtějí pracovat na svých vztazích společně. Díky tomuto kurzu jsem se mohl individuálně rozvíjet a v budoucnu snad i jako pár. Rád bych ho doporučil i ostatním.

Jan Hryza 19. 2. 2023
 

Pavel 3. 5. 2021
 

Pavel 3. 5. 2021
 

Anonym 20. 1. 2021
 

Vladimír Suchý 9. 12. 2020
 

Mohu jen doporučit. Velmi osobní přístup a velký rozhled nejen ve svém oboru.

Jarka 2. 10. 2020
 

Super člověk, který opravdu ví jak pomoct druhému člověku se zbavit deprese.

Tmáš 27. 4. 2020
 

Doporucuji velmi. Vede cloveka krok po kroku k pozadovanemu cili.

Adéla 20. 4. 2020
 

Ve své praxi propojuje tělo a mysl. Konečně jsem objevila samu sebe a našla v životě cestu, která mě dělá šťastnou. Zbavila jsem se psychických problémů, které mě omezovaly dva roky. Mockrát děkuji.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20