https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Ondřej Vejsada

Ondřej Vejsada Ph.D.

100 %
Za Baštou 1358 Kolín 280 02
vejsada@infasoft.net
603772987
http://www.vejsada.art

O terapeutovi

Tady bych měl asi uvést hromadu certifikátů a detailně rozepsat, co všechno jsem studoval a následně dokázal...víte a já se ptám = proč vlastně? Nestačí pouze jméno a příjmení? Pokud máte vážný zájem o tyto detaily - klidně se mě zeptejte anebo se podívejte sem = www.vejsada.art ;-)

A terapie...co že to jako dělám?

Mno, ono je to vlastně jednoduché.

Každý z nás má úžasnou schopnost "sebeuzdravování". Úlohu terapeuta vidím v tom, že nejprve musí mít zpracované vlastní ego/bloky/negace/programy - je jedno, jak tomu budeme říkat, prostě musí být v pohodě, v klidu, nad věcí a musí umět pomoci druhému zaktivovat onen sebeléčebný proces, prostě vědět jak. Takhle si alespoň já představuji úspěšnou terapii a je opravdu úplně jedno, jak ji budeme říkat...třeba "akceptační terapie" nebo "metoda RUŠ" či "terapie osobního růstu"... Praxe-výsledky jasně dokazují její smysl...nehledě na teorii či "divadýlko" s tím spojené.

No a s veškerou pokorou tvrdím, že tohle umím - viz desítky spokojených klientů a úspěšných terapií...

Jedinou podmínkou je, že Ty osobně s tím chceš něco dělat/nějak to vyřešit atd. a jsi připravený na sobě "máknout", protože já Tě pouze povedu, práce je na Tobě ;-)

motto:"Chodíme na terapii, protože naše rodiče nechodili a nechceme, aby musely chodit naše děti..."

Cena?

Terapií i sebou jsem si jistý - čím si ale jistý nejsem, jestli na sebe budeme "slyšet", proto je první hodina zdarma, aby bylo jasné, jak bude terapie probíhat a jestli budete chtít Vy mě jako terapeuta a já Vás jako klienty ;-)

Dále je to už jednoduché 1 hodina = 1000,-Kč (resp. 30 minut = 500,-Kč) a to jak osobní setkání, videohovor nebo klasický telefonní hovor...

A k čemu, že je to (ZE ZKUŠENOSTI) dobré?

Pokud si představíte svoje pocity/prožívání na škálé od mínus 10, přes nulu, až po plus deset - tedy vše, co Vás hodně trápí/štve/nasírá, přes skutečný/nehraný/nelakovaný "neutrál" tedy něco, co je vám úplně a plně jedno - až po stavy absolutního štěstí a euforie...tak terapie vám pomůže odstranit vše, co má znaménko mínus! Už to by se dalo považovat za zázrak, že? Ovšem podle vesmírného zákonu přitažlivosti (ať už tomuto principu říkáte jakkoliv a dokonce i lhostejno, zda-li o něm víte či v něj "věříte" - lapidárně řečeno = JAK SE CÍTÍM, TAK I ŽIJU) se zásadním způsobem změní i vámi vnímaná a prožívaná realita/subjektivní štěstí, klid a harmonie... Ale to je třeba zažít, slova to plně nevystihnou ;-)

Mé články

Zobrazit všechny články

Názory a hodnocení

Jana Zelinková 11. 3. 2024
 

Kristýna Rabyniuk 15. 10. 2023
 

Představte si profesionálního, pozorného a empatického terapeuta, který vás nejen poslouchá, ale také vás skutečně slyší. To je pan Ondřej Vejsada. Mé setkání s ním bylo zlomovým momentem v mém životě a procesu léčení. Jeho použití RUŠ terapie bylo pro mě úplně nové, ale jeho hravý a zároveň hluboce prozíravý způsob aplikace této metody mě brzy přesvědčil o její účinnosti.

Pan Ondřej je nesmírně trpělivý a laskavý, ale zároveň je neústupný v poskytování potřebné podpory a navigace. Jeho přístup je osobitý a přizpůsobený každému individuálně, což je něco, co opravdu oceňuji.

Ondřej má neobyčejný talent na vytváření bezpečného a přívětivého prostoru, kde se můžete cítit svobodně a otevřeně sdílet své myšlenky a pocity. Jeho vnímavost a schopnost nastolit důvěru a respekt je opravdu nepopsatelná.

Jeho profesionální přístup se projevuje ve všem, co dělá. Je nesmírně dobře připravený, vědomý a informovaný, přičemž je neustále o krok napřed, aby mohl předvídat a řešit jakékoliv potenciální překážky nebo výzvy.

Kromě toho je pan Ondřej také skutečně příjemnou osobností. Jeho klidný a uklidňující přístup, doplněný smyslem pro humor, vytváří atmosféru, která podporuje uzdravení a růst.

Pokud hledáte terapeuta, který je zasvěcený své práci, má skutečně lidský přístup a dokáže vytvořit bezpečný prostor pro uzdravení, rozhodně doporučuji Ondřeje Vejsadu. Jeho práce a přístup mě hluboce ovlivnil a jsem mu vděčná za všechnu pomoc, kterou mi poskytl.

Jana 24. 9. 2023
 

David 24. 2. 2018
 

Zajímavá videa na stále zajímavější témata

Medik cz 30. 6. 2016
 

Velmi rozumné názory, ceníme si Vaše rady


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Středočeského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20