https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Charlotte Benátská

Vztahy-komunikace
Mgr. Charlotte Benátská

100 %
https://maps.app.goo.gl/WisxvDhFoHmi8wAg6 ‎‎‎‎ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 250 01
603514516
http://www.vztahy-komunikace.cz

O terapeutovi

Osobní i párové konzultace se zaměřením na partnerské a rodinné vztahy.

Ke zlepšení komunikace (ve vztahu ke komukoliv) vám pomůže, pokud:

  • ·         Pochopíte a přijmete sami sebe
  • ·         Uvědomíte si své vlastní chyby i slabiny druhých
  • ·         Zpracujete si vztahy s rodiči a dětmi
  • ·         Zbavíte se bloků a strachu
  • ·         Začnete si věřit

Poradenství v náročných životních situacích s terapeutickým přístupem.

Klíčové je uvědomění si souvislostí a nalezení kořenů problému.  

Je to pro vás to pravé, pokud:


⦁    Máte pocit viny, strachu nebo vám někdo ublížil 
⦁    Prožíváte životní krizi 
⦁    Jste nespokojeni sami se sebou
⦁    Nemáte se rádi
⦁    Lidé vám nerozumí a vy jim také ne
⦁    Zhroutil se vám vztah (rozchod, rozvod, nevěra)
⦁    Cítíte tlak, úzkost nebo dlouhodobý stres

Rozhovor trvá 1,5 -2 hodiny, honorář činí 1500 Kč (90 minut), 1800 Kč (120 min). Často není potřeba dlouhodobě docházet, někdy stačí jedno až 3 setkání, záleží na tématu a vašem osobním přístupu.

Osobní setkání probíhají v Brandýse nad Labem v prostředí útulného bytu. Street View: https://maps.app.goo.gl/WisxvDhFoHmi8wAg6

Kdo rád přemýšlí a mluví za chůze,  může si domluvit "lesní terapii, čil dialog na lesní cestě poblíž Hlavence.

Možnost rychlého písemného poradenství / reaguji do do 48 hodin/: https://www.vztahy-komunikace.cz/poradna

Lze domluvit i online konzultaci přes telefon nebo GMeet. https://www.vztahy-komunikace.cz/kontakt

 Názory a hodnocení

Iveta 12. 7. 2024
 

S paní Charlottou jsem se setkala, jelikož jsem řešila nelehkou situaci nevěry mého manžela. Sama bych se v myšlenkách a pocitech trápila a proto jsem hledala odbornou pomoc. Přes internetové stránky jsem našla právě paní Charlottu.

Navštívila jsem ji dvakrát osobně a povídat si s ní je opravdový lék. Právě ona mi dodala sílu, odvahu a pozitivní naladění jít dál, nic nezabalit a učit se zpracovat životní zklamání. Moc mi pomohlo se někomu svěřit, někomu, kdo Vám naslouchá a poskytne cennou radu. Její práce má obrovský smysl a já si začínám věřit, že to dokážu.

Pro moji duši je to anděl a za to právě paní Charlott moc děkuji.

Markéta 25. 10. 2023
 

Dobrý večer, milá Charlotte,

od našeho setkání uběhlo pár dní a já Vám chci dát feedback, který jsme nestihly a který si rozhodně zasloužíte.

Po našem sezení jsem se cítila tak nějak perfektně "nakopnutá", plná energie.

Skvěle jste vychytala podstatné a moc mi pomohlo, že jste to pochopila asi nejen jako terapeut, ale i lidsky. Možná, že v tom hrála roli i určitá podobnost některých Vašich a mých zážitků, prostě jste "věděla". A je jasné, že nad všechny studia a školy je škola života a vlastní prožitky to nejcennější, vlastní zkušenost je prostě k nezaplacení. Cítila jsem se úplně přirozeně a mluvila s Vámi jako s blízkou kamarádkou, kterou znám už léta. Za mě perfektní "jízda".

Dostala jsem od Vás přesně to, pro co jsem přišla.

kovarnickaladisss@gmail.com 4. 8. 2022
 

kovarnickaladisss@gmail.com 4. 8. 2022
 

Martina 11. 10. 2021
 

Na paní Benátskou jsem narazila náhodou, při pročítání témat na internetu. Zaujala mě svými názory, postřehy, svým nastavením.

Konzultace s ní mě velmi obohatila. V pár větách dokáže vystihnout mnohé.

Svoji empatií dokáže vidět dovnitř, svými slovy popíše moje pocity, které já nevím jak uchopit...

Její zhodnocení situace je pohlazením duše.

Je velice milá.

Jsem moc ráda, že jsem zrovna její články otevřela...

Jana Nováková 17. 9. 2021
 

Paní Charlotta mi velmi pomohla při řešení naší partnerské krize, díky ní se náš rodinný život vrátil opět do harmonie. Moc děkuji a určitě ji všem, kdo potřebují pomoc doporučuji!

Dagmar K. 26. 5. 2021
 

Před pár dny jsem využila služby paní Benátské.

Bylo nelehké vybírat ze stovek nabízených terapeutů a po pravdě řečeno "sezení" přes online kameru jsem si nedovedla představit ,

Dala jsem na svou intuici a udělala jsem dobře.

Paní Benátská má obrovské charisma i přes kameru,. Člověk má pocit jako by mezi námi ani monitor nebyl. Její nejen profesionální, ale i velmi nápomocný a vstřícný přístup mě velmi pomohl.

Naslouchat umí jistě hodně terapeutů ( mají za to také zaplaceno), ale z paní Benátské jsem cítila velký zájem mi pomoci a snahu odpovědět nejen na moje položené dotazy ale dostala jsem odpověď i na moje podvědomé nejasnosti. Je až neuvěřitelné, že moje dvouleté tápáni v problému ,dokáže paní Benatská vyřešit za 90 min. tedy jedno online poradenstvi.

Kdybych neváhala vyhledat pomoc dříve, jistě bych nenesla tolik trápení až do dnešní doby.

P.s. vzkaz pro paní Benátskou: "jste úžasná žena, díky Vám jsem sebejistetejší a hlavně se už nebojím udělat jisté kroky , z kterých jsem měla v minulosti strach. ❤

Marie Plincelner 10. 7. 2020
 

Život je velmi starstiplná cesta a pokud už nevíte kudy kam, doporučuji paní Charlottu jako úžasného průvodce, který Vás navede tím správným směrem. Utvrdila mě v tom, co jsem potřebovala slyšet a pomohla mi s tím, co jsem se slyšet bála. To vše během jednoho sezení.

Dobré rady přátel a opora blýzkých vždycky nestačí a je moudré rozhodnutí obrátit se na odbornici s dobrým srdcem a zkušenostmi. Jsem ráda, že mi byla doporučena v tu správnou dobu a o to větší mám radost, že ji mohu doporučit dál.

Kateřina Patráková 4. 7. 2020
 

Pomohly mi Vaše rady, jak pracovat s trémou. Zahájení i závěr mnou organizované besedy jsem zvládla bez větších obav a potvrdili to i přihlížející.

Takže tímto ještě jednou děkuji za užitečně rady, které jsem měla možnost vyzkoušet v praxi.

Hana 7. 1. 2020
 

S paní Charlottou jsem byla velmi spokojená pomohla mi rozklíčit pocity a potřeby a naučit se zvládat emoce, nebát se najít si nový směr v životě. Hana Rejzková 7.1.2020

Eva 12. 12. 2018
 

Přátelské, profesionální, uvolňující setkání, kde se člověk, který prochází nějakou životní krizí může svěřit, otevřít a dostane se mu opravdu smysluplného názoru člověka v podobě zkušeného specialisty,, který vše vidí nezaujatě. Dokáže rozklíčovat a doporučit co by bylo vhodné udělat, nicméně volbu rozhodnutí nechává na dotyčném. Po sezení máte pocit, že vše zvládnete a hlavně, že máte někoho na koho se můžete obracet.

Lucie 7. 12. 2018
 

Paní Charlotte je úžasná sympatická terapeutka a již první společná konzultace pro mě byla velkým přínosem. Pomohla mi uvidět mou situaci v širších souvislostech a dodala mi víru v sebe sama i v to, že věci jsou tak, jak mají být a já jsem na správné cestě. V mnoha věcech mě Charlotte utvrdila a povzbudila. Díky ní jsem si také uvědomila, že všechno zvládnu. Že mám uvnitř velkou sílu, se kterou se jen musím naučit pracovat.

Z konzulace jsem si tedy odnesla nejen moc dobrý pocit, ale i praktické nástroje díky kterým mohu začít odstraňovat své dlouhotrvající bloky, které jsem si během svého života vytvořila a které mi bránily v mnoha oblastech. Těším se na svou "práci" a ovoce, které mi přinese :-) Charlotte, moc Vám děkuji! Vaše práci má hluboký smysl ❤

Lenka Štíbrová 10. 5. 2018
 

S paní Charlottou jsem se setkala vlastně náhodně, na základě negativní zkušenosti s klasickými psychology. Hledala jsem tudíž dá se říci alternativní způsoby k "vyřešení" mých problémů, zdravotních, životních...i když vím, že si člověk musí na vše přijít a hlavně rozhodnout se k čemukoli sám, nic a nikdo jej k tomu nedonutí.

Setkání mohu kvitovat velmi pozitivně, paní Charlotte je příjemná, milá, empatická a komunikativní osoba. Spoustu věcí jsem si díky ní uvědomila a posunula jejich stav kupředu. Rozhodně ji budu kontaktovat nadále, jelikož je to stále běh na dlouhou trať:)

Lenča

Katka S. 4. 5. 2018
 

Setkání s paní Charlottou je pro mne vždy povzbuzující a inspirující. Je to osoba, která umí a ráda naslouchá a vždy mě tím, co mi předává přirozeně otevře dveře novým možnostem. Vím, že si je otevírám sama, ale ještě stále potřebuji někoho u sebe. Děkuji, že mi do mého života Charlotte vstoupila.

Sophie Kubešová 26. 4. 2018
 

Konzultace u pí.Charlotty mi pomohla v tom, že jsem si ujasnila co vlastně chci, kde jsou mé silné a slabé stránky a jak s nimi pracovat. Díky tomu, že jsem si sama určila záměry, kterých chci dosáhnout, dělám v životě pokroky. Už nejsem tak nejistá a rozptýlená. Líbí se mi také, že jsem neměla pocit, že mě někdo rozebírá a poukazuje na chyby, ale že se rozhovor odehrává v klidné atmoféře, kde mám hlavní slovo já. Našla jsem se a našla jsem někoho, kdo mi pomůže, když to budu potřebovat. Určitě pí.Benátskou doporučuji.

Jana Mašková 14. 4. 2018
 

Zkusila jsem koučink v době, kdy jsem chtěla rozjet své podnikání a měla jsem spoustu pochybností o sobě, zda to zvládnu a zda to celé má smysl. Nevěřila jsem si a upřímně řečeno, nevěřila jsem nijak zvlášť ani metodě koučinku, který by mě "zázračně" mých pochybností zbavil. Přesto jsem vše absolvovala a ejhle - výsledky předčily mé očekávání! Po určité době opatrného rozjezdu se můj diář začal plnit klienty, mé sebevědomí rostlo a dnes se v podnikání cítím úplně fajn. Celý proces koučování byl pro mě i podnětný a sebepoznávací, při rozhovorech jsem dostávala otázky, které jsem si předtím sama nepokládala a které mě přiměly přemýšlet jinak o podnikání i o sobě. S koučkou jsme pojmenovaly všechny mé bloky, které mě po celý život brzdily a bránily mi pustit se do neznáma, a všech jsem se postupně zbavila. Z koučinku jsem si celkově odnesla řadu podnětů, které velmi zásadním způsobem obohatily můj celý život.

Paní Benátská je skvělá, empatická a lidská a určitě ji doporučuji!

Alena Pražáková 12. 4. 2018
 

S paní Charlottou jsem se potkala vícekrát, řešily jsme spolu vztah s mým partnerem. Vždy, když odcházím, mám v sobě jasno, co chci a co nechci, a také, co konkrétně udělám. Oceňuji, že mi nedává rady, ale že si na vše přicházím sama. Moc mi pomáhá, že se mohu někomu svěřit, komu důvěřuji.

Můj vztah stále trvá, a i když je komplikovaný, nevzdávám to a vím, že to s námi dobře dopadne. Charlotte děkuji vám.

Aleš Glogar 11. 4. 2018
 

Dostal jsem se do životní situace, se kterou jsem nikdy nepočítal. Ocitl jsem se na rozcestí, kde jsem byl nucen se vydat po cestě, kterou jsem zprvu nechtěl přijmout. Díky paní Benátské jsem přestal svět vnímat pasivně, ale začal jsem ho přetvářet...znovu si z něj vytvořit příjemné místo k žití, kde Vás čekají výzvy, které zvládnete a které Vás posílí. Během půl roku jsem změnil práci, našel cestu k sobě a k lidem, ke kterým jsem se obracel zády.Vrátil se ke sportu a shodil 20 kg.Ucítil jsem, že jsem znovu na startu připraven vyrazit do života a bavit se.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20