Adéla Glaeser

Adéla Glaeser

100 %
Trnková 428 Uherské Hradiště 686 05
722746226
http://www.terapie-duse-adela-glaeser.cz

O terapeutovi

Jsem zde pro ty z vás, kteří stále hledáte cestu. I já jsem si prošla nelehkými životními událostmi, etapami a zkušenostmi, které mne posílily a já se tak díky pochopení lekcí a učitelů mohla posunout ve svém vlastním vývoji dál. Životní zkoušky nikdy nekončí, takže i nadále se učím, rostu, s vděčností a pokorou přijímám vše, co mi život přináší.

Věnuji se primárně terapii duše a nativní terapii, což jsou metody, které ruší blokády, traumata, staré vzorce, jejichž příčiny leží v současném ale i minulých životech. Jedná se o šetrné, ale zároveň efektivní metody, ke kterým jsem se dopracovala vlastní cestou, kdy jsem hledala sama sebe.....

Dále léčím pomocí reiki, moje úroveň je Mistr. Po léčení sděluji klientovi mé vlastní pocity, vize, či vzkazy - k jeho aktuálnímu stavu či příčině, popř. sdělím doporučení. Léčení je ideání i při akutních stavech na dálku.

Pro případné dotazy mne prosím kontaktujte https://www.terapie-duse-adela-glaeser.cz/.

Těším se na Vás,

Adéla

 

 

Názory a hodnocení

Eva 6. 3. 2018
 

Vyzkoušela jsem na sobě a následně u dětí. Během jednoho sezení vyčistí spoustu hlubokých bloků, na které jsou jiné metody krátké. Můžu jen doporučit.

Jarka 2. 3. 2018
 

Adélka mi pomohla najít vnitřní klid a pohodu. Zároveň jsem díky její terapii pochopila spoustu věcí a našla nový pohled na život.

Je nejenom úžasný terapeut, ale také úžasná žena, která vám vždy pomůže. Adélko moc děkuji.

Irena 18. 2. 2018
 

Terapii duše vřele doporučuji, pomoc a uvolnění přichází nejen v průběhu terapie, ale následně se dějí s člověkem i jeho duší zázraky.

Nový pohled na situaci přináší řešení jak na fyzické, tak psychické úrovni.

Vzhledem k tomu, že jsem vyzkoušela i regresní terapii, tato metoda mi přijde mírnější a mnohem efektivnější k dosažení výsledku.

Paní Adéla, mne provedla terapií a přesto, že téma bylo náročné, odcházela jsem klidná a uvolněná.

Děkuji za její pomoc.

Léňa 12. 2. 2018
 

Vřele doporučuji. Adélka mne provázela Terapií duše,opakovanými meditacemi a reiki a vše mi nesmírně pomohlo a nasměrovalo správným směrem. Ještě jednou za vše děkuji.

Hana 12. 2. 2018
 

Adélku jsem navštívila a nevěděla, co mě pořádně čeká.

Neskutečně silný zážitek z terapie. Ještě teď nechápu tu sílu a následné uvolnění.

Ještě jednou děkuji, že jsem měla možnost to prožít a že mě touto cestou vedla zrovna Adélka.

Dagmar 8. 2. 2018
 

Pani Adéla mne pomohla uspesne prekonat poporodni deprese a diky jeji pomoci jsem se opet zacala tesit z každých dnů. Prosla jsem Terapii duse a za me nejkrásnější zazitek, nasla jsem svetlo a lasku, ktera ve mne byla hodne hluboko ukrytá. Velmi mne pomohla i pomoc na dalku ( Reiky), nepopsatelny zazitek a nepopsatelna uleva. Jsem ji velmi vdecna nejen za pomoc mně, ale i za to, jak pomohla memu bratrovi v dobe kdy mel velke zdravotní problemy a cekala ho narocna operace a lecba. Jeji sila a pomoc byla lekem číslo jedna. Nikdy ji neprestanu byt vdecna.

Pani Adelka je naprosto uzasny, empaticky a cisty clovek. Vsem vrele doporucuji.

Jana 8. 2. 2018
 

S Adélkou už se známe nějaký ten pátek a za tu dobu, co se věnuje reiki, jsem ji nejednou požádala o léčení. Asi nejintenzivnější a s velmi rychlým efektem bylo to poslední. Umřel mi dědeček a i když věk 80 let i jeho zdravotní stav mohl nasvědčovat, že tu dlouho nebude, na úmrtí se skutečně nedá dopředu připravit. A tak to pro mě byla obrovská rána, se kterou jsem se nedokázala vypořádat. Nejednalo se pouze o smutek, ale i o fyzické projevy, kdy se tělo bouřilo. Dostavovala se nevolnost, nízký tlak, zimnice, průjem, žaludeční obtíže a zvracení. Pořádně vyčerpaná jsem tedy kontaktovala Adélku o pomoc. Dohodly jsme se na léčení, které proběhlo na dálku. Už při něm jsem cítila takové uvolnění a jakoby smíření. Nevím, jak to víc popsat. Prostě takové uklidnění rozbouřené vnitřní energie (nebo rozbouřených vnitřností). Ihned po léčení jsem usnula. Ráno už mi bylo konečně fajn. Konečně byla aspoň nějaká chuť k jídlu a větší energie do příchozího dne. A během dne jsem se cítila moc dobře, úplně jiný člověk, nebo možná lépe řečeno zase ve své kůži, sama sebou. Smutek po dědovi samozřejmě zůstává, ale už není zničující na fyzické úrovni, aby mi bránil v každodenním provozu. Děkuji Adélko.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Zlínského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím