Známý Terapeut Známý Terapeut
hodnocení článku:
0 %


Evropa nemá moc na výběr

8. 12. 2015

Evropa začíná panikařit, tématem číslo jedna jsou uprchlíci a islám. Scénáristé pilně pracují na nových dílech super prodejné telenovely, aby povzbudili sledovanost a prodejnost svých plátků. Nestydí se zneužít malé děti a různé reklamní nahrané spoty, které uvádí jako nebezpečné řádění uprchlíků v Itálii a jinde. Je pak velmi těžké se orientovat v tom, čí je co propaganda a kde je vlastně pravda.

Evropa nemá moc na výběr

Každopádně celá Evropa má obavy, opravdu reálné obavy, že dochází k posuptné islamizaci a to dnes již celkem nápadně. Evropani mají strach, že jejich domovy jim zaberou přistěhovalci a co hůř, elity tomu zatím, podle všeho, "pouze" přihlížejí. Ale tohle všechno se již děje a už není cesty zpět, západní Evropa i svět se mění a bude to dále pokračovat. 

ALE, než se ve Vás začnou dmýchat nenávistné emoce plné strachu a nevědomky si tím oslabíte ledviny, je potřeba si uvědomit, že EVROPA JIŽ NARAZILA NA SVOJE LIMITY! Jak jistě všichni dobře víme a vidíme to kolem sebe, Evropa nezadržitelně stárne a vymírá. Stačí kdybychom si nakreslili v excelu křivku, jak populace stárne, tak někdy za mnoho desítek let se bude čára afinitně přibližovat nule... A tohle je fakt. Již dnes je to vidět nejvíce na Japonsku, u kterého je migrační politika velmi nízká a tamní populace je nejstarší na světě a začíná to být opravdu velký problém!

Celá vyspělá civilizace má ovšem tentýž problém. Již dnes potřebuje asi 30% populace nad 80 let dlouhodobou péči. V roce 2050 se očekává nárůst populace v EU nad 65 let o téměř 100%! Díky tomu lineárně naroste i počet lidí, kteří se o tyto lidi bude muset starat a to jsou všechno peníze, které budou potřeba čerpat z veřejných zdrojů. No jo, ale kdo bude do těchto veřejných zdrojů přispívat? Když v současné době jsou 4 lidé v produktivním věku na jednoho důchodce nad 65 let a v roce 2050 to už mají být pouze 2 lidé v produktivním věku na jednoho důchodce. Průměrná délka života se navíc bude nadále zvedat a o tyto lidi se bude "muset" pečovat v průměru o 6-8 let déle. V těchto statistikách je již započtena dosavadní migrační politika západní Evropy...

Udržitelná porodnost je statisticky 2,11 dětí na jednu ženu, západní Evropa se pohybuje v současnosti někde kolem 1,3 dětí na jednu ženu, takže každému musí být jasné, že tímto tempem naše společnost stejně brzy zanikne - vymře. Nemáme opravdu na výběr, tedy měli bychom, ale to by znamenalo, že se Evropa chytne za nos (možná by měla chytnout raději za něco jiného) a začne se současná nenávist k uprchlíkům transformovat do mnohem efektivnějších a příjemnějších činností, jako je například tvorba potomků pro naši budoucnost. Pokud by měla každá rodina v průměru 2 až 3 potomky, tak jsme zachráněni a naše civilizace by se mohla rozvíjet dál.

Ale vzhledem k degeneraci naší společnosti a pokřiveným hodnotám je tohle nejméně pravděpodobný scénář. A tak musíme bohužel "nakupovat" zdravé jedince z venku. Ať se nám to líbí nebo ne. Stejně nemáme jinou šanci a je to mnohem menší riziko pro naši civilizaci, než čekat, jak postupně vymřeme. Dřív nebo později bychom se dostali do stavu, kdy mladí odmítnout pracovat na přesilu seniorů a společnost by se tak jako tak zhroutila a to mnohem dříve, než by samovolně vymřela.

Naše elity drží tyto statistiky v rukou již několik let a uvědomují si, že jiná cesta NEEXISTUJE. Arabové jsou od nás kousek, jsou mladí a silní, je jich dostatek a dokud má Evropa ještě zbytky síly a struktury, tak tohle stěhování národů dokážeme relativně dobře kontrolovat s vědomím rozdílnosti kultur a že jde tudíž o velmi riskantní tah. Ale pomalu čekat na smrt je daleko více pesimistická a riskantnější varianta s jistým černým koncem. V současné situaci je aspoň nějaká naděje, a dle mého relativně slušná, že by severoatlantická společnost mohla pokračovat ve svém vývoji dále. Nebude to snadné, bude to možná i bolet, ale kostky jsou vrženy, držme nám palce a množte se!

Názorné a opatrné video: 

Antonín


Zaujal vás článek?    

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím