Známý Terapeut Známý Terapeut
hodnocení článku:
0 %


Autistický chlapec začal mluvit po 2 dnech léčby konopným olejem

18. 5. 2016

V 10 měsících byla diagnostikována Kalelovi Santiago z Portorika vzácná forma rakoviny s názvem neuroblastom. Chlapec prodělal chemo a radioterapii během 2 let života a přežil.

Autistický chlapec začal mluvit po 2 dnech léčby konopným olejem

Později byl diagnostikován závažnou trvalou poruchou, autismem, který mu zcela znemožnil schopnost mluvit.

Otec Kalela k tomu pro Yahoo News říká: "Když byl v nemocnici, tak jsme si všimli, že vůbec nemluví a začal se chovat divně, mával rukama a chodil po špičkách. Ale začali jsme se tomu věnovat, až mu byly 3 roky a rakovina byla definitivně pryč."

Zkusili veškerou dostupnou léčbu autizmu. Rodiče dalších dvou dětí se sami začali v této oblasti vzdělávat, navšítvili různé terepie, ale nic nezabíralo. Nakonec rodina narazila na léčbu s možným velkým potenciálem a to bylo pomocí CBD oleje, tedy konopného oleje (fénixovy slzy).

Prostřednictvím fundraising programu byli schopni získat prostředky na koupi malé láhve oleje a Kalel dostával perorálně dávky dvakrát denně. A během pouhých dvou dnů byl schopen začít mluvit.

"Překvapil nás ve školce tím, že vůbec poprvé začal vyslovovat samohlásky AEIOU, slyšeli jsme ho poprvé promluvit." Netajila se emocemi rodina chlapce. Postupně začal používat i souhlásky a nyní již mluví a to rodiče, ani doktoři dosud nepovažovali za možné.

Tento příběh je jeden z mnoha stále nových léčivých zkušeností s konopným olejem. Důkazy na legalizaci marihuany se tak rychle množí. Sdílejte dále!

Znamyterapeut.cz

Zdroj: Theantimedia.org


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím