Alexandr Tóth

Alexandr Tóth

100 %
Křižíkova 19 Praha 8 – Karlín 186 00
alex@alexandrtoth.cz
603 41 43 44
http://www.alexandrtoth.cz

O terapeutovi

Zaměřuji na různé životní situace, které můžeme společně změnit a hlavně vyřešit. Např.: Vaše pocity smutku, ztrátu smyslu bytí, úzkosti, strachy, fobie, pocity viny, lítost, zvýšení Vašeho sebevědomí nebo zbavení se dlouhodobého trápení. Naučím Vás, jak nepodléhat manipulaci, nastavit a udržet si hranice a neopakovat chyby minulosti. S regresní terapií je možné řešit nejen emoce, ale i chronické nemoci a bolesti (migrény, bolesti zad, bolesti kloubů, střevní obtíže … ).

 

Šťastné bytí v tomto čase a prostoru znamená:
1. Vyřešit minulost ve všech časech (příčinu najde a vyřeší regresní terapie).
2. Naučit se prožívat emoce v přítomnosti (to Vám přinese terapeutická technika na přijetí emocí).
3. Umět zpracovat emoci, aby neovlivňovala minulost a budoucnost (jde to skvěle s EFT nebo NLP).
4. Nastavit si nebo spíš vytvořit budoucnost (koučik, nastavení cíle do budoucna).
5. Žít šťastně. Štěstí však není cíl, ale cesta. Je potřeba si tento stav každý den udržovat.

Certifikáty


Soubor typu pdfHlubinná abreaktivní psychoterapie (regresní terapie)(952 kB)zobrazit
Soubor typu jpgMistr Praktikant NLP(679,8 kB)zobrazit
Soubor typu jpgPsychodiagnostické metody(17,2 kB)zobrazit
Soubor typu jpgRekvalifikace kouč(238,4 kB)zobrazit

Mé články

Názory a hodnocení

Jarmila Vankova 16. 10. 2018
 

Velmi pekne Dakujem,pan Alexander.

Monika Louvarová 27. 8. 2018
 

Mně změnil život. Ukázal mi svět, který jsem do té doby nepoznala. Opravdu je vidět, že působí na nitro skrze svoje znalosti a umí je používat. Mohu bezpečně říct, že jsem moc ráda, že jsem ho poznala. Je rovněž pravda, že je terapeutem pro terapeuty. To sedí. Dokáže najít pravou i skrytou příčinu. Sašo, díky že tu jsi! Kéž by tu běhalo více takových Alexů...

Tomáš M. 8. 8. 2018
 

Znatelný posun již po první hodině terapie, kdybych to sám nezažil, řekl bych že něco takového je nemožné :)

Miloslava Lorincová 6. 8. 2018
 

Dobrý den.

Před pár týdny jsem objevila článek o vaření pěti elementů, který přispěl do časopisu pan Alexandr Tóth. Článek nebyl jen o vaření, četla jsem tam i důležité informace, které mě oslovily. Našla jsem si kontakt na pana Tótha a objednala se.Měla jsem volný pátek, právě v ten den se to spojilo a já dostala možnost “okusit terapii”, která mi změnila život.

Velmi dlouho jsem hledala své vnitřní dítě, které jsem ztratila v dětství. Velmi dlouho jsem hledala i další své části, které by se spojily a udělaly mě víc celistvou.

Setkání bylo velmi příjemné,prostředí působí klidně a harmonicky. Vnímala jsem pana Tótha velmi pozitivně. Jeho přístup vnímám jako vysoce profesionální. V úvodu seznámení s kroky, které může použít, pak pomalé vniknutí do “terénu”, který potřebuji zpracovat a pak velmi jemné, klidem a harmonií míru vedené zpracování mé situace. Po celou dobu jeho klidný hlas a opravdový zájem pomoct, to je velmi pozitivní, když já, jako klient potřebuji svěřit a pomoct.

Byla jsem předtím u několika jiných terapeutů. Neříkám, že byli špatní, každý člověk může pomoct jinému člověku, ale u mne nefungovali. Moje já zarezonovalo s přístupem pana Tótha a jsem mu obrovsky vděčna, že tu pro nás je. Děkuji mu i za příspěvek vaření podle 5 elementů, protože jsem si zakoupila knížku a od té doby často zkouším nové recepty. Mimochodem káva se skořicí a mlékem je lahůdkou :-) Děkuji za jeho přístup, za jeho příspěvky na FB i za jeho nadstandardní stránky s možností testů zdarma a zdarma stažení si meditací. Ano, děkuji i za meditace. Váš klidný hlas je nádherným vodítkem pro relaxaci, kterou v dnešní době tolik potřebujeme. Relaxaci, aby jsme mohli víc vnímat sebe, víc vnímat svět a víc vnímat vše kolem.

Můj vnitřní svět po setkání s Vámi se krásně změnil. Ohromně víc vnímám sebe, mnohem víc vnímám krásu kolem sebe. Postupně se zpomaluji a usazuji víc a víc do sebe. Věděla jsem, že se to dá zažít, ale netušila jsem, že je to tak krásné. Pracuji na sobě již léta, ale ten poslední čas od setkání s Vámi, ten je tak krásně intenzivní, ten je tak krásně pro můj vnitřní svět, že se toho neumím nabažit. A jsem Vám za to velmi, velmi vděčna. Práce na sobě nikdy nekončí, je to to nejhezčí, co člověk může udělat pro sebe a proto vím, že se ještě uvidíme.

Přeji Vám krásné letní dny, přeji Vám mnoho, mnoho důvodů k dalším studijím a osobním cílům, přeji Vám modrou oblohu a slunce radostné, úsměv a klid, spokojenost a mír. Přeji Vám vše, co Vás potká, ať vnímáte s grácií a proplujete v míru.

S hlubokou úctou a vesmírným vděkem

Miloslava Lorincová

Michaela 12. 7. 2018
 

Alexandr je velmi příjemný a přátelský člověk s úžasnou osobností. Na terapii u něj jsem měla pocit, že má pochopení pro cokoliv, a tak není třeba se stydět nebo zdráhat vyložit jakékoliv své pocity nebo problémy. Doopravdy mu záleží na tom, aby pomohl. Vyřešila jsem s ním své trauma z dětství, se kterým se nesly pocity úzkosti do dospělého života. Dále problémy s obsedantně kompulzivní poruchou, která jde, stejně jako jiné psychické poruchy, řešit jinak, než antidepresivy a běžnou psychiatrickou léčbou. On umí vše. Klasickou psychologii, tak i alternativní terapie. Jsem ráda, že jsem na sebe byla tak hodná a dopřála si sezení se Sašou. Skvěle investovaný čas i peníze! Vřele a ráda doporučím všem, kteří o to stojí :-) držím palce!

Jitka Horčicová 24. 6. 2018
 

Nádherné setkání, mnohé mi ukázal a naučil. Abslovovala jsem jeho kurz Matrix - komunikace s podvědomím a byl to naprosto úžasný zážitek, který mě posunul opět dál. Děkuji.

Radmila Cimpová 11. 6. 2018
 

Navštívila jsem Alexe nedávno. Můj problém bylo zdraví "nalepené-parazitující" duše, které mi způsobovali bolesti a jiné neduhy. Cítila jsem... věděla, že ta bolest není moje. Pak nám postiženého syna a ještě bloky z dětství ohledně...... Šla jsem s Alexovi na základe doporučení. Měla jsem pocit..že se nemůžu posunout dál a radostně prožívat přítomnost. Ono to jde těžko, když je obličej strnulý bolestí až bolestí pláču a nemůžu se zvednout ani z toalety, kdy prosím Boha o úlevu a nic. Nerozuměla jsem nějakým věcem a náhled do minulosti objasnil. Je to tak osvobozující, když vím PRO a odkud to pochází. Alexi Děkuji odcházela jsem od tebe nohem lehčí a celý den jsem se usmívala. Tak usmívám se pořád ale tohle bylo jiné. A jak jsem tleskala rukama tleskám pořad ...Protože se mi mnohem líp vstává odeznívá to au a jsem mnohem lehčí. Ted mohu zařádit do svého programu pohyb a rozpohybovat ztuhlé tělo. Vím že není konec...mám co ještě zpracovávat.

Touto cestou ti chci velmi poděkovat ...ze srdce a láskou, pokorou, vděčností Děkuji ti. Jsi krásný člověk-krásná duše. Radmila

Marcela 27. 5. 2018
 

Pana Tótha jsem navštívila pouze na základě přečtení jeho článku o nemocích, které se objevují ve 4 rovinách. Bylo to příjemné setkání, které splnilo svůj účel. Líbí se mi Sašův přístup, že klientovi pomůže během jednoho setkání a opravdu to tak bylo. Jedno velké díky!

Markéta 18. 4. 2018
 

Velmi doporučuji. Měla jsem problém se spánkem. Již spím. Hypnózou mi p. Tóth pomohl, ale i povídáním po terapii. Pomohl i mému manželovi, který byl v těžké depresi, nechtěl pracovat, a byl gamblerem. Nyní pracuje, cítí se v pohodě a nemá na hraní čas.

Pokud Vás něco trápí, pokuste se p. Tóthovi napsat, on Vám určitě řekne, zda Vám pomůže či nikoliv. Pokud řekne, že ano tak to bude pravda.

Jitka Pešková 21. 3. 2018
 

Přišla jsem za Sašou s problémem ve vztahu, který mě trápil dlouhodobě a nevěděla jsem si s ním rady. Myslela jsem si, že to bude na několik sezení, ale opak byl pravdou. Během jednoho setkání mě pomohl dát se opět dohromady. Vrátil mi energii, chuť do života i spokojenost a vyrovnanost, kterou jsem dlouho postrádala. Taky mě svým laskavým způsobem přiměl podívat se na věci a vidět je, tak jak opravdu jsou, bez příkras a vyrovnat se s tím.

Jana 18. 3. 2018
 

Děkuji, že jsi Sašo..

Kateřina 12. 3. 2018
 

Stepanka 8. 2. 2018
 

Skutečně špičkový terapeut a kouč, a také úžasný človek.

U něj můžete litovat jen jediného: že jste se k němu neobjednali dříve, nebo že jste ho nepotkali dříve.

Pokud chcete změnit svůj život (i ze dne na den), tak není na co čekat. Doporučuji! :)

Mgr. et Mgr. Petra Yamuna Wolf 27. 11. 2017
 

Doporučuji!

Hedvika 16. 11. 2017
 

Pokud jste došli až sem, tak věřte, že jste u správného terapeuta a kauče, který svými jedinečnými analytickými schopnostmi přijde na příčinu Vašeho problému a svými technikami, které perfektně ovládá zvolí tu správnou, aby co nejefektivněji a trvale odstranil Váš problém. Tak jak to udělal již několikrát u mě. Opravdu mohu jen doporučit, mám plnou důvěru.

Alice 16. 11. 2017
 

Madeleine 15. 11. 2017
 

V našem životě prožíváme dny slunečné i deštivé, je to jako jízda na horské dráze nahoru a dolů..V těchto obtížných dnech, kdy se motáme v bludném kruhu, nevíme kudy kam ani nevnímáme světýlko na konci tunelu, které na nás jasně září a pomáhá nám najít cestu ven, potřebujeme pomoci....

A právě takovým zářivým a uklidňujícím světlem je Alex, který Vám pomůže opět vstát, postavit se na nohy a najít cestu ven z jakékoliv životní situace....Užijte si jeho vstřícného, laskavého a profesionálního vedení.

Marie Dvořáčková 14. 11. 2017
 

Pokorná Sylvana ing 14. 11. 2017
 

TEREZA 14. 11. 2017
 

VÍ A UMÍ ............DĚKUJI...............

Vašek 14. 11. 2017
 

PhDr. Pavlína Horáčková, MBA 14. 11. 2017
 

Jana Dobšíčková 14. 11. 2017
 

Pokud řešíte v životě nějaký problém nebo naopak výzvu, Saša je ten správný člověk, který Vám pomůže velmi efektivně najít odpovědi na Vaše otázky nebo otázky na Vaše odpovědi. Je to zkušený profesionál a díky jeho energii, kterou do toho dává, jsou jeho služby opravdovým zážitkem, který Vám změní život.

Andrea 14. 11. 2017
 

Výborný terapeut! Dokáže kombinovat a pomocí různých technik najít tu správnou, díky které lidi zbaví problémů. Doporučuji využít terapeutických služeb pana Alexandra Tótha.

Dan 14. 11. 2017
 

Mája 14. 11. 2017
 

Šárka Kalvodová 14. 11. 2017
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím