Irena Hájková

Mgr.Irena Hájková
Mgr. Irena Hájková

100 %
V Březí 933 Praha 4 149 00
http://www.irenahajkova.cz

O terapeutovi

Jmenuji se Irena Hájková, jsem koučka a terapeutka emoční psychologie (EFT). Současně nyní absolvuji 4. rokem  výcvik v psychoanalytické psychodynamické psychoterapii.  V této oblasti pracuji pod supervizí. 

Ráda vám pomůžu s problémem z tohoto okuhu:

-Trpíte úzkostmi? Panickými atakami?

-Trápí vás nespavost?

-Psychosomatické potíže?

-Nedokážete se rozhodovat, motáte se v bludném kruhu, váznou vám vztahy v rodině s rodiči, partnerem, či dětmi? 

-Chcete zapracovat na svém sebevědomí, nebo hranicích? 

Své služby poskytuji pro klienty hovořící česky a slovensky. Pracuji převážně přes Skype, či Messenger, proto můžete být kdekoliv. Stačí mít jen dobré internetové spojení. 

 

Názory a hodnocení

Kamil 14. 5. 2019
 

S paní Irenou Hájkovou mám výborné zkušenosti. Objednal jsem se k ní poté, co jsem si stáhl její autogenní trénink. Jelikož jsem se léčil v té době s úzkostma a nějak jsem to pořád nemohl uchopit , rozhodl jsem se tedy že zkusím ji. Viděli jsme se asi 15x a musím říct, že jsem toho o svých úzkostech hodně pochopil. Zjistil jsem, že úzkosti mě varují před tím, před čím jsem já sám zavíral dlouhou dobu oči. Nechci tu vypisovat detaily, ale díky tomuto pochopení jsem si začal v životě dělat pořádek a světe div se, zatím mám s úzkostma klid. Paní Irenu doporučuji. Její empatie, klid a nadhled spolu s pochopením, které cítíte ji dělá člověkem na pravém místě.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím