Karolína Leia

Karolína Leia

100 %
Chodská 22 Praha 2 120 00
karolinaleia@outlook.com
608 932 922
http://www.karolinaleia.com

O terapeutovi

Jmenuji se Karolína Leia a mým posláním je pomáhat ženám navrátit se k jejich přirozenosti, zdraví, radosti a vitalitě a umožnit jim žít život na jejich plný potenciál. Nabízím cestu, která je inspirovaná více než 5000 let starými osvědčenými technikami indické ajurvédy a tantra jógy. Jedná se o velmi silné a účinné metody, které pomohly mnoha ženám, včetně mě samotné, navrátit tělo, mysl a duši do stavu rovnováhy a dodaly jim novou sílu a pocit opravdového hlubokého vyživení. Dovolily jim spojit se s jejich vlastní ženskou esencí, ze které vychází veškerá naše ženská vitalita, štavnatost a magnetická přitažlivost.

Nabízím ajurvédské konzultace a terapie pro ženy zaměřené na kultivaci ženské esence, probouzení posvátné sexuality a léčení gynekologických obtíží, zánětů, bolestivé či absentující menstruace, ovariálních cyst, myomů, endometriózy, neplodnosti, menopauzy, apod. Dále se věnuji ženám v období posvátného období šestinedělí jako ajurvédská dula. Moje terapie, konzultace a osobní péče je zároveň vhodná pro ženy, které se chtějí cítit znovu vyživené a přejí si být v kontaktu se svoji autentickou ženskou esencí.

Těším se na osobní setkání.

S láskou,

Karolína

Názory a hodnocení

Milada 19. 10. 2021
 

Karolína je citlivá duše, která má obrovské znalosti Ajurvédy, navíc si je neustále doplňuje a studuje přímo u zdrojů z Indie. Její přístup je velmi citlivý, ženský a laskavý. Osobně jsem navštěvovala ženský kruh jin jógy a také ajurvédskou očistu, několikrát jsem si dopřála i smyslnou masáž - celkovou péči o tělo jako Bohyně. Skvělé a velmi srozumitelně podané tipy na začlenění do každodenní péče o sebe, jednoduché na provedení. Zamilovala jsem si hlavně kičarí a také si od té doby sama připravuji ghí. Je to láska!

Hana 3. 10. 2021
 

Karolíno, děkuji za čas a pèči, kterou jste mi věnovala. Bylo to nenásilné a i přes to jste mě pomohla uvědomit si, že moje tělo je jen moje! S vaší pomocí a doporučenou léčbou se mi podařilo vyhnout operačnímu zákroku. A pevně věřím, že to tak zůstane.

Jitks 27. 8. 2021
 

Něžnost,cit a vnimavost práce terapeutky Karolīny Leii je opravdu neskutečně blahodárná.

Vyniká odbornosti a umi přesně vycitit oslabená mîsta,kterym dodá energii a vitalitu. Umi poradit a ćas stravenỷ u nī je oživujici. Jejim kouzlem je jemnost a um proniknout k odstranėni bloků v těle. Léči tělo i duši.Uvolňujici teplė olejovè masáže provonī a uvolni cele tělo.Děkuji a doporučuji.Jitka

Eva 24. 8. 2021
 

Krasna odpocinkova masaz spojene s kratkym povidanim aby Karolina vedela na ktoru oblast sa ma viac zamerat. Clovek po tejto masazi je 'znovuzrodeny, a plny energie a ja sa vzdy tesim na dalsiu navstevu .

Kristina 24. 8. 2021
 

Skvělá odpočinková terapie byla nejen balzámem pro duši, ale i pro tělo. Božsky jsem si odpočinula a zrelaxovala celé tělo a mysl. Karolína má zlaté ruce! Už se těším na příště!

Karolina 22. 8. 2021
 

Karolínko, děkuji za to, že jsem si díky tobě mohla dovolit na chvíli vypnout a dopřát si péči. Bylo to velmi příjemné, nové a láskyplné.

Kristina 21. 8. 2021
 

Karolínko, Dekuji ti moc, za tak krásnou a lásky plnou péči. Bylo to zajímavé a příjemné


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím