Martin Jan Šverma

IPSYCHOTERAPIE
Mgr. Martin Jan Šverma

90 %
Opatovická 18 Praha 1 110 00
731 377 110
http://www.ipsychoterapie.cz

O terapeutovi

Pracuji na základě naslouchání a zmapování obtíží klienta. Využívám metody hlubinné dynamické psychoterapie a kognitivně behaviorální terapie. Dále je mou specializací hypnoterapie, práce s tělem a relaxace.  

Po dohodě s klientem mu pomáhám nalézt svou vlastní cestu vhodnou terapeutickou metodou šitou na míru, uvědomění si svých vlastních emocí, svého JÁ, čímž změní své chování vůči sobě i svému okolí.

Terapie je vhodná např. pro klienty trpící úzkostmi, depresemi, závislostmi, psychosomatickými obtížemi, ale i těm, kteří řeší vztahové problémy. Dále klientům, kteří netrpí žádnými psychickými obtížemi, ale hledají osobnostní rozvoj, životní nasměrování, potřebují zvýšit sebejistotu.

Zaručuji profesionální a dikrétní přístup.

Názory a hodnocení

Lenka 21. 5. 2018
 

Pan terapeut se sice tváři jako hodný, milý a empaticky, ale dokáže pěkně podrazit. Není profesionální a už vůbec ne diskrétní. Mluví přede mnou o ostatních klientech, některé i jmenuje a to samé udělal i se mnou. Dále skáče do řeči, něco vám slibi a pak vycte. Za mě nedoporučuji. Vůbec nepomuze, jen z vás raha peníze. A stylem, jakým se s vámi baví, tak si můžete pokecat i s kámošem a nemusíte mu za to platit. Za mě nedoporučuji.

Daniela Reinová 27. 11. 2017
 

Kateřina Michalska 26. 11. 2017
 

Milan 26. 11. 2017
 

Iveta 26. 11. 2017
 

Terezka Kindlová 26. 11. 2017
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím