19.06.2019   |  Dagmarka

Reflux jícnu

Pěkný den,pane doktore,chtěla bych se zeptat.Lékařem v Žatci,na ORL,mi bylo řečeno,že mám reflux jícnu,bohužel během 3minutovèho vyšetření,a sdělení mi diagnózy,mi víc lékař,říci nestihl,pouze mi napsal prášky(Omeprazol).Bohužel,jsem mu jà,v té krátké době,nestihla říct,že màm intoleranci,na jakékoliv chemické léky. Ráda bych se od Vàs,dozvěděla více informací,a hlavně,zda-li je reálná šance,na jinou,než chemickou léčbu.A hlavně, bych se ráda vyléčila, a ne jen potlačovala nějaké symptomy, a utlumovala potíže, které tato diagnóza způsobuje,.Nechci jen doživotně užívat léky. Děkuji s pozdravem Mrázková Dagmar,Žatec.

Odpovědí: 1

Odpovědi terapeutů

Alternativní psychoterapeutka  - Lada Skulilová
20. 06. 2019 11:51   |   Lada Skulilová

Dobrý den, můžete vyzkoušet homeopatickou, nebo ještě lépe autopatickou léčbu. Autopatie je sebeléčba v domácích podmínkách, zaměřená na odstranění příčin problému. Centrální poradna je v Praze, další poradci jsou po celé republice. Více info najdete na internetu - autopatie.cz.
S pozdravem
Mgr. Lada Skulilová, alternativní psychoterapeutka

Jste terapeut? Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit!

Přihlásit se

Odpovědi návštěvníků

Jan Miklánek 19. 6. 2019

Reflux jícnu se dá vcelku dobře léčit jak klasickou akupunkturou tak i homeopatickou terapií. Obraťte se v místě bydliště na holistického lékaře, který Vám jistě rád tuto nemoc vyřeší a zbaví Vás pálení v jícnu. V úctě primář MUDr. Jan Miklánek z Prahy.


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím