08.06.2018   |  Irena

Přepsání starých programů v hlavě

Mám asi trošku složitější dotaz, už nějakou dobu se zajímám o osobní rozvoj a poslední dobou docházím k uvědomění, že můj život řídí jakési podvědomé programy, které mě nutí jednat tak, jak ale vědomě nechci....programů je několik, od strachu plně milovat, přes syndrom oběti a zrady, někdy i syndrom rohožky, pocity méněcennosti, atd. Na ty programy, pod jejichž nadvládou často jednám si vidím, ale nevím, jak je "vymazat" z hlavy, aby tam už neskákaly...když se držím jakoby vůlí, tak mám ve věcech jasno, ale když povolím ve vědomí, tak mě nutí jednat jinak, než bych jednala bez těchto špatných programů/bloků.....nepotřebuji terapii, kde bych ty programy odhalovala, protože jsem si na ně průběžně už přišla, ale potřebuji efektivní metodu, jak je "vymlátit z hlavy" a přepsat, abych podle nich už dál nejednala. Děkuji....

Odpovědí: 5

Odpovědi terapeutů

08. 06. 2018 08:17   |   Petra Kršňáková

Dobrý den vyčistit meditaci shambalou reiki

Iva Janíčková
08. 06. 2018 08:28   |   Iva Janíčková

Programy se dají měnit různými metodami, jen některé metody jsou zdlouhavé, já mám dobrou zkušenost s anděly za pomoci druhého stupně reiki tak, že člověk používá reiki sám pro sebe a programy si postupně přepisuje. Dají se měnit i vůlí a funguje to tak, že vždy když uděláte něco podle sebe a nepodpoříte svým činem ani myšlenkou starý program, tak on postupně zaniká a vaše pravé Já se tím posiluje. Jenom takto vůlí bez posílení vesmírnou energií to trvá hodně dlouho, tuto zkušenost jsem udělala taky. Mám se změnami programů velké zkušenosti u sebe, před lety jsem jich měla v sobě velké množství, mohu vás to naučit měnit, jenom takto na dálku anonymně je to obtížné všechno napsat, navíc nejlepší by to bylo osobně a nevím, jestli je pro vás reálné přijet do Brna, jestli chcete, tak se ozvěte e-mailem - iva@iril.cz Zdraví Iva Janíčková

NERO CENTRUM, spol. s r.o.  - Marie Magdaléna
08. 06. 2018 08:46   |   Marie Magdaléna

Krásný den, vymlátit z hlavy - to je chybná metoda. Možná jste doposud měla neúčinné terapie. Existuje mnoho metod, nicméně jedna je zásadní - Vaše skutečné rozhodnutí - pak se povede první krok v přenastavení. Během terapií a konzultací může dotyčný zjistit, kde a jak je hluboce zakořeněn problém - a tím pádem zvolit tu nejoptimálnější metodu. Má nabídka je 2 v 1. Terapie spojená s cílenými technikami. Je to o svobodné vůli se poté rozhodnout. Materiálů je přehršel, ale ten pravý pro Vás je potřeba najít. Má praxe s dospělý i dětmi je obrovská - spolu i s výsledky. Máte-li zájem - kontaktujte mne. Během hodiny, zjistíte potřebné a dostanete nástroje cílené přesně na Vaše potíže. 1mariemagda@seznam.cz. Krásný den. Marie Magdaléna

Jana Czerneková
08. 06. 2018 08:46   |   Jana Czerneková

Hezký den, Ireno, chci Vám poblahopřát k tomu, že tyto programy vidíte. To je obrovsky důležité a hlavně ne moc časté. Na přeprogramování Vám doporučuji metodu Neuro-lingvistického programování (NLP). Mám s ní úžasné výsledky a skutečně je každý ten program za chvíli pryč! :-)

biofyzik  - Martin Čelko
08. 06. 2018 09:37   |   Martin Čelko

Pekný deň,
Dva najdôležitejšie kroky ste už urobili. Uvedomili ste si problém a aj ste našli riešenie. Cesta je vôlou ovládať svoje správanie. To čo si teraz musíte s námahou pripomínať a usilovať sa to sa časom stane vašou prirodzenosťou. Podvedomie je dôležité a v ňom zapísané programy majú význam. Niektoré nás síce obmedzujú (napr. stihoman) a ich prekonanie vyžaduje silnú vôlu neustále cvičenie a vytrvalosť. Ale iné sú potrebné napr. obranné reakcie. S prepisovaním podvedomia by som sa nezahrával. Môže to byť nebezpečné. Veľkú opatrnosť by som doporučil pri Reiki a andeloch, lebo vtedy sa podvedomie a duša človeka otvára a môžu do nej vstúpiť aj zlé sily. Tie sa vedia skrývať za dobré a človek to v prvej fáze nedokáže odlíšiť .Ked sa prejavia už je neskoro na obranu.

To čo robíte robíte dobre a potrebujete len vytrvalosť a nevzdávajte sa.

Odpovědi návštěvníků

Helena Hybšová 19. 6. 2018

Dobrý den, když jste na to vše přišla, je to skvělý začátek do nového života. Přepsat programy v hlavě se však úplně nedají, to byste ztratila svoji identitu, ale pracovat s nimi ano. Krok za krokem, problém za problémem, posilovat v sobě sebevědomí, svoji sebedůvěru a lásku sama k sobě. Zní to jako klišé, ale je to právě ten základ, na kterém se dá potom všechno stavět a odstraňovat vše, co popisujete.

S láskou.

K.

Marcela Táborská 13. 6. 2018

...přišla jste si postupně na své vnitřní programy....pak tedy i na mýty, co je láskou k sobě i k druhým? Orientujete se v tom v denodenních situacích? Tato orientace pak vede k odvaze k vlastním rozhodnutím a činům i s ohledem na druhé. K síle přiznat i chybu a slabost. Nehledejte zkratky. Z vlastní zkušenosti vím, že neexistují.

Andrea Heckelová 10. 6. 2018

Pokud už necítíte potřebu procesu, pak jsem také pro Access Bars. S přáním správné volby pro vás a nádherného nastávajícího léta Andrea

Vladimír Felkl 10. 6. 2018

Vše se dá v podvědomí zpracovat a pak podle toho se budete i chovat. www.hypnoterapie.eu

Miroslava Daníčková 10. 6. 2018

Irenko, mám zkušenost, že modlitbou k Ježíši můžete změnit pohled na sebe a On už udělá vše ostatní. Pokud chcete pomoci volejte 573/334375 od 5,30h.

PhDr. Svatava cekotová 9. 6. 2018

Vyzkoušejte metodu access bars.

Alexandr Tóth 8. 6. 2018

Každý program je reakce na nějakou prvotní událost. Když nastane podobná situace, tak se program spustí.

Je tedy potřeba jít ke kořenům (spouštěcí událost).

To umí technika Neurolingvistického programování (NLP) nebo metoda Emotional Freedom Therapy (EFT) nebo regresní terapie.

Jako radu Vás mohu nasměrovat na nalezení ponaučení. Uvědomte si, co Vás ta situace učí. Když to pochopíte nebudete již více potřebovat ty situace prožívat - tím si jednodušší programy vypnete sama.

U složitějších situací a programů je už nezbytný objektivní přístup z venku, tedy terapeut, který Vás provede a programy buď změní, transformuje nebo je vypne.

Jitka Studénková 8. 6. 2018

Vaším účinným pomocníkem mohou být accutonové skladby, které využívá A4M (akupunktura pro mysl) a AFT (terapie přitahovacích polí). Soustředíte se na emoci, která doprovázela naladění se na program a přitom se přehrává příslušná skladba, která vás doslova odpojí od emoce/energetické příčiny.

Pochopitelně jsou i další metody, ale určitě byste neměla používat cokoli, co využívá "vymlácení z hlavy". Mimochodem tento obrat souvisí s pocity viny, s určitou agresí vůči sobě/programům ve vašem mozku. Ve vašem výčtu se nic takového neopakuje. Takže možná budou další, které si zatím neuvědomujete.

V případě zájmu vám mohu být nápomocna.

www.jitkastudenkova.cz, 776197526

Jana Jelínková 8. 6. 2018

Dobrý den,

dělám přez 20 let kineziologii a je to metoda, kterou by se váš problém dal řešit. Jsem ale od Prostějova

Hana Hudáčová 8. 6. 2018

EFT je úžasná metoda, která určitě pomůže, a to pokud je terapeut, který to umí, stačí jedno až dvě sezení. Určitě nepotřebujete psychiatra. Pokud chcete a techniku neznáte zavolejte a já vás nasměruji na dálku. Ať se vám daří. tel 606831689

Hana Korejtková 8. 6. 2018

Dobrý den,

pokud jste programy objevila a stále se jich drzržíte, je dobré zjistit proč.

Nabízím své služby. Spojuji více technik, dle aktuální situace. Praha.

www.cestouzdravi.cz

Přeji hezké dny.

Hana K.

Hana Korejtková 8. 6. 2018

Dobrý den, pokud jste programy objevila a stále se jich drzržíte, je dobré zjistit proč.

Nabízím své služby. Spojuji více technik, dle aktuální situace. Praha.

www.cestouzdravi.cz

Přeji hezké dny.

Hana K.

Ludmila Pařízková 8. 6. 2018

Dotaz není složitý...ale je nutné si uvědomit, že nelze něco jen tak "vymazat". nebo "vymlátit z hlavy". Pro vás je důležité hlavně pochopit, proč se to děje. Je hned několik možností, jak to zjistit...ale neobejde se to bez vaší účasti za pomoci terapeuta. Někomu stačí si pouze věci, které obtěžují uvědomit a pochopit, že nepomáhají, ale brzdí...Pokud to nejde, tak je potřeba někoho oslovit, aby vám pomohl. Nevěřte ničemu a nikomu, kdo vám bude tvrdit, že lze něco vymazat z paměti...Tohle je reálný problém a měl by se i reálně řešit.

PaedDr. Martina Mangová 8. 6. 2018

Dobrý den, pokud jste došla už takto daleko - a zdá se, že sama - můžete i sama zkusit si představovat své nové "harmonické" reakce na problematické "stresové" situace (jak příště zareaguji, abych byla spokojená). Je možné na to jít "vědecky, zapisovat si ty situace do tabulky - psát si datum, den v týdnu, fázi měsíce, den svého cyklu a příčinu či škodlivý vzorec. Pak je možno si vyhodnotit a popřemýšlet, jak své reakce ještě vylepšit či situacím předcházet. Tímto se stáváte pozorovatelkou sebe sama (již nejste oběť) a tím můžete své reakce vědomě řídit. Kéž by to šlo lusknutím prstů

Irena Bartošová 8. 6. 2018

RUŠ - najdeš si programy, víš přesně, které to jsou, vyčistíš...vlastní zkušenost od roku 2012, rychlé a jasné

MUDR. Jan Miklánek 8. 6. 2018

Taka to jsem se po dlouhé době dosti nasmál, co lidé nabízejí za techniky, aby se Vám v mozku předělal Váš program, který nechcete a vlastně i tím trpíte! Ministerstvo zdravotnictví konečně vypracovává program jak podchytit pod krk ty nesmyly, které provozují laici, nelékaři! Tak to je hrůza! Snad nejvíce k léčebnému úspěchu u Vás by měla metoda EFT, ale to je na dlouhá sezení a hlavně potřebujete doslova psychiatra, aby se vyznal ve Vaší složité duši. Nejlepší metodou by byla lékařská hypnóza, kde si na papírek napíšete co nechcete v sobě mít, co potřebujete posílit a psychiatr ve Vaší spádové oblasti Vás může raz dva takto vyčistit. To můžete mít i na Vaší zdravotní pojišťovnu, U mne se to platí, Mám zkušenosti jenom po dobu 49 let, jako lékař alternativní medicíny i jako léčitel. Primář MUDr. Jan Miklánek z Prahy.

Ludmila Pařízková 8. 6. 2018

Pane doktore, vy kritizujete a sám se chováte jak? Znám vás z Astrovíkendů...myslím, že se dál nemusím rozepisovat.

Regina Říhová 8. 6. 2018

Dobrý den, paní Ireno, pracuji mimo jiné s metodou Jemná motýlí masáž = Metamorfní technika. Je dobré, že jste chybná schémata odhalila, ale aby mohla být trvale odstraněna, je třeba se ptát po příčině. Jak a proč tato schémata vznikla, čím jsem dala impuls, aby se zakořenila. Když se toto odhalí a Vy budete odhodlána všemi svými silami udělat rozhodující krok, pak teprve je otevřena cesta ke změně. Více naleznete na www.zivotemkezdravi.eu

Hana Dočkalová 8. 6. 2018

Dobrý den, dá se to řešit vícero metodami, na tohle je nejlepší metamorfní technika. Která vyčistí i programy rodlčů i předků, od kterých si to bereme do života a uvolní nás, také je to poznat i ve vztazích, že se mění. Pokud byste měla zájem, více na www.pomocteluidusi.cz, pracuji s lidmi 20 let. pěkný den Hana Dočkalová

Samaya 8. 6. 2018

Hezký den, z nějakého důvodu se mi nedaří přihlásit se jako terapeut. Tak odpovídám alespoň zde. Věnuji se přepisu mentálních programů a přesvědčení již několik let. Nahlédněte v případě zájmu na stránky www.vnitrnilaska.cz

A nahlédněte do záložky Co nabízíme. Můžete si vše pročíst.

Přeji lásku a štěstí.

S úctou Vlaďka Samaya

Olin 8. 6. 2018

No tak tohle mě taky zajímá, podobý problém :o)

Marie Magdaléna 8. 6. 2018

Jednoduché a dost rychle řešitelné- Volejte nebo pište. 737800587 nebo email. 1mariemagda@seznam.cz. Krásný den. Marie Magdaléna

Marie Magdaléna 8. 6. 2018

Jednoduché a dost rychle řešitelné- Volejte nebo pište. 737800587 nebo email. 1mariemagda@seznam.cz. Krásný den. Marie Magdaléna

Marie Magdaléna 8. 6. 2018

Jednoduché a dost rychle řešitelné- Volejte nebo pište. 737800587 nebo email. 1mariemagda@seznam.cz. Krásný den. Marie Magdaléna


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím