28.03.2019   |  Izka

Panicka porucha a akupunktura

Dobrý den, dá se akupunkturou vyléčit panicka porucha?
Jídelníček složený z TCM mám
Plus mám zakoupené bylinky vhodné na tuto poruchu, jen bych to chtěla ještě něčím podpořit aby to co nejdříve odešlo :)

Odpovědí: 2

Odpovědi terapeutů

Mgr. Olga Pokorná  - Olga Pokorná
28. 03. 2019 22:55   |   Olga Pokorná

Dobrý den, panická porucha je psychická věc. Pracuji s metodou Akupunktura pro mysl (A4M), která se zaměřuje na příčinu a dokáže ji trvale odstranit. Využívá principů klasické akupunktury. Nepracuje se zde s jehličkami, ale tzv. akutóny, které působí na meridiánové body v mozku, kde pročišťují a odstraňují spouštěče negativních psychických pocitů a reakcí. Bez odstranění spouštěčů se v případě psych. zátěže problémy vracejí.

Alternativní psychoterapeutka  - Lada Skulilová
28. 03. 2019 22:57   |   Lada Skulilová

Dobrý den, možná se Vám ozve ještě nějaký akupunkturista. Ale podle mých zkušeností z praxe zde bývá většinou potřeba vyčistit "jemnohmotnou" úroveň bytosti - bavíme se o oblasti aury, duše a o těchto sférách. Popsala jste to přesně - je potřeba nějakou technikou dosáhnout toho, aby "to odešlo". Takže buď Vám "to" někdo odstraní (třeba i na dálku), anebo "to" vyženete třeba pomocí sebeléčby metodou autopatie. Tolik moje doporučení.

Jste terapeut? Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit!

Přihlásit se

Odpovědi návštěvníků

Jiří Hofman 9. 4. 2019

Velmi mě trápí mé úzkosti, možná i deprese a již jsem z toho velmi unavený a nešťastný. V papírech mi napsali schizotypální poruchu, mám spoustu psychosomatických potíží jako tepavé a bodavé bolesti v hlavě spíše v zadní části hlavy, bolesti očí- pocit že je mám oteklé, tiky, někdy i slzení, které je bolestivé a slzy jsou teplé, křečovité bolesti v uších, pocit na zvracení, špatně se mi dýchá, zimnice, pocení, hodně špatně je mi když jdu do kopce, lidi vnímám jen jako kus masa, nebo že je člověk jen hlava+dělá se mi zle z drobných lidí, ale jsem rád že jsou drobnější než já a opačně z urostlých lidí se mě zle nedělá, ale jsem naštvaný z toho že jsou urostlejší a vyšší než já. HLAVNÍ PROBLÉM KTERÝ MI NEJVÍCE VADÍ JE VELKÁ KŘEČOVÁ BOLEST NA HRUDI, VŠE PŘIKLÁDÁM POTLAČENÝM EMOCÍM, TOUHÁM. někdo NA FACEBOOKU SI MYSLÍ ZABLOKOVANÁ HRUDNÍ KOST NEBO PÁTEŘ. Chodím jak ke své psychiatričce do Náchoda tak ke své praktické doktorce, beru léky a byl jsem také na různých psychoterapiích, bez větší změny. Ty bolesti jsou nesnesitelné, rozum funguje normálně a člověk je z toho nešťastný prostě utrpení, bezmoc, beznaděj. Nyní pojedu k paní psychoterapeutce eft Ivetě Kočové do Prahy a na psychosomatické odd do Šterberku. JAK SE MÁM TĚCH NEPŘÍJEMNÝCH BOLESTÍ NAVŽDY ZBAVIT A MÍT POKOJ A ČI JE MOŽNÉ ŽE BOŮLESTI NA HRUDI JSOU OD HRUDNÍ KOSTI/PÁTEŘE. PROBLÉMY MÁM JIŽ 3,5 ROKU A S PSYCHIKOU BOJUJI JIŽ VELMI DLOUHO SNAD UŽ OD DĚTSTVÍ ( CHODIL JSEM K PSYCHIATROVI ( SPÍŠE ŽE JSEM SE NARODIL PŘEDČASNĚ A BYL JSEM POMALEJŠÍ. S POZDRAVEM HOFMAN JIŘÍ BROUMOV


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím