08.02.2019   |  Markéta

Léčba děložního čípku

Dobrý den, prosím o radu. Minulý rok jsem měla špatný stěr z čípku, po další kontrole opět a po biopsii ( potvrzeno těžká dysplázie,high risk HPV 16)jsem byla odeslána na konizaci, kterou jsem podstoupila a byla pro mě velice nepříjemná. Po 14 dnech jsem dostala zprávu, že výsledky jsou špatné a musím jít na operaci, Vzorek který byl odebraný měl rakovinné buňky a tato tkáň přesahovala hranici odebraného vzorku ( spinocelulární karcinom G1 min.pT1bi, lymfangioinvaze). V Srpnu jsem byla v Ostravě na prohlídce, kde mi přes ultrazvuk zjistili reziduální hypoechogenní nádor velikost 8x8x5 mm a měla jsem jít na operaci kde by mi vzali čípek i s dělohou. Mám syna 2 roky a jsem příznivce celostní medicíny, tak jsem vyhledala pomoct u Borise Tichanovského, Přešla na veganskou stravu, začla cvičit, používám bilinné čaje a doplňky a po dobu tří měsíců jsem využívala kůry v podobě čípku z konopí thc+cbd. Dala jsem si měsíc od prohlídky v Ostravě, že pokud se něco změní budu pokračovat v této metodě dále. Po měsíci a půl jsem přešla do Brna na onkologii Žlutý kopec, kde mi byli udělané poprvé veškeré vyšetření. Krev, ct, pet ct..odebrali mi zde i citologii a biopsii, ale musela jsem podepsat revers, že počkám na výsledky, protože mě hnali okamžitě na operaci. Výsledky dopadli všechny negativní a já jsem dál s radostí pokračovala ve své léčbě..Teď po půl roce jsem byla opět na kontrole a výsledky z cytologie : střední dysplázie. Od provedení konizace mám vždy před měsíčky cca 5 dnů špinění a někdy se k tomu přidá tvarohovitý výtok, který je bez zápachu a občas začne i svědění. Je mi jasné, že mě teď opět pošlou na operaci. Já chci pokračovat dále a uzdravit se. Zajímal by mě Váš názor, zda znáte podobný případ a koho by jste mi doporučili ke konzultaci? O gynekology se bohužel opřít nemůžu a ráda bych v takové situaci znala někoho kdo by mi blíže pomohl co a jak..Můžu poslat detilní zpravu....

Odpovědí: 2

Odpovědi terapeutů

Alternativní psychoterapeutka  - Lada Skulilová
08. 02. 2019 11:18   |   Lada Skulilová

Dobrý den, Markéto, doporučuji Vám tři věci:
1. léčbu je potřeba začít tzv. shora - ošetřením energetické (resp. jemnohmotné) roviny Vaší bytosti, protože ta je pro zdraví určující. Za tím účelem by pro Vás bylo nejlepší obrátit se na léčitele p. Jana Vaše, e-mail na něj si vygooglete. Popíšete mu s datem svého narození stručně, o co jde, a dostanete mailem pokyny, co dál. Naučí Vás, jak máte sama postupovat, jaké kroky udělat, a zkontroluje (na dálku) výsledky. Osobně jsem se přesvědčila, že opravdu pomáhá.

2. Dále bych Vám doporučila - klidně i souběžně - začít s alternativní sebeléčbou pomocí autopatie. Je to celostní metoda. Jednak také přispívá k harmonizaci energetické sféry, kromě toho zvyšuje vitalitu (a s tím schopnost těla se uzdravovat), a postupně odstraní příčinu výtoků a je šance, že i nádor. Úspěšných onkologických případů léčených autopatií je vícero - viz stránky autopatie.cz. Tam také najdete "mapu poradců", abyste se k některému mohla objednat. Ve Zlíně určitě někdo bude, nebo se případně můžete objednat ke mně.

3. Dále byste si měla v knize M.Hrabici Co nám tělo říká nastudovat duchovní příčiny Vašeho onemocnění a změnit svůj dosavadní přístup, ať se Vám to nevrátí někde jinde. (Myslím, že je z Otrokovic, můžete ho i navštívit :-)).

4. Pokud prožíváte nějaký nesoulad v partnerství, nebo jste v minulosti prošla nějakou psychicky náročnou událostí, zkrátka není ve Vašem životě (a také v dětství) všechno úplně harmoncké, bylo by vhodné s pomocí některého regresního terapeuta zpětně tyto staré záležitosti zpracovat a staré rány zahojit, což pomůže na duchovní i vitální úrovni a přispěje to ke změně Vašeho přístupu..

Držím Vám palce a přeji hodně štěstí.
Lada Skulilová

Gynekologie jinak  - Jitka Blábolilová
08. 02. 2019 14:32   |   Jitka Blábolilová

Hezký den, Markéto, vážím si vaší důvěry i odvahy hledat jiné cesty. Věřím, že najdete tu "vaši" v souladu s vámi. Mé doporučení.

1. strava, uprava jídelníčku je nedílnou součástí na cestě ke změně. živá strava je základ. jak jste již výše zmínila. Já v této souvislosti mám skvělou zkušenost se zelenými potravinami GW - ječmenem a chlorellou. Spolupracuji s firmou - v případě zájmu vás velice ráda podpořím a sdělím více.

2. problematika pánenvího dna - to v jaké kondici je, má vliv i na zdraví a kondici orgánů v malé pánvi a tím i ženské zdraví. Mé doporučení ucelený koncept - metoda 3x3 Renaty Sahani, pro tanečnice LOONA dance academy. Lektorky obou "škol" jsou již po celé republice. Jednou z lektorek je MUDr. Marta Brychtová - děložní čípek je "její" téma - https://www.tvorivasila.cz/o-nas/marta-brychtova2/

3. psychosomatika - má zušenost je taková, že témata spojená s děložním čípkem jsou HRANICE. - ve vztahu k sobě, partnerovi, v rodině, zaměstnání. Můžeme se na témata podívát společně při konzultaci osobní nebo online.

S přáním všeho dobrého Jitka Blábolilová

Jste terapeut? Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit!

Přihlásit se

Odpovědi návštěvníků

Markéta 13. 2. 2019

Dobrý den,

děkuji moc za Vaše odpovědi :) Poslala jsem tedy dotaz s prosbou o radu a doporučení panu Vašovi a i paní Brychtové.

Děkuji za Váš čas :)

Markéta Vlčková


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím