19.08.2018   |  Vanda

Bolesti hlavy

Dobry den,uz temer 3 roky me trápí časté bolesti hlavy.Nekdy kazdodenni,trvaji treba 14 dni,pak tri dny klid a znovu.Je to opravdu šíleně.Mam vsechna vysetreni od eeg,ct,mr a vse v poradku.Uzivam leky rano i vecer,pri bolestech jednorazove analgetika,ale malokdy zaberou.Musim to vecer zaspat,rano je to vetsinou dobré,ale behem dne to zacne znovu.Posledni dobou me boli spis prava strana a vetsinou je to takove pichani.Uz jsem opravdu zoufala.Můžete mi prosim poradit co s tim?Dekuji moc.

Odpovědí: 5

Odpovědi terapeutů

Altechnikysro  - Radko Legát
19. 08. 2018 18:22   |   Radko Legát

https://www.pijavicelekarske.sk/pijavice-spatna-vazba-migrena-maly-zazrak/
pozrite si to, či sa to zhoduje. R

Eva Kalivodová
19. 08. 2018 18:40   |   Eva Kalivodová

Dobrý den, porušená krční páteř..kanál je ucpaný a čím víc člověk sedí, chodí atd. páteř klesá a tlačí na přilehlé nervy. Chce to uvolnit krční páteř a zpevnit svalstvo okolo páteře, cviky jsou různě k vidění na netu.

Dita Doleželová
20. 08. 2018 06:33   |   Dita Doleželová

Pokud jsou všechna vyšetření v pořádku, zkuste hledat příčinu v psychosomatice. Bolest hlavy je většinou propojená s úzkostmi a nadměrným přemýšlením o situacích, které prožíváte. Čím víc se na bolest hlavy budete zaměřovat, tím častěji bude bolet. Zkuste najít nějakou činnost, která vás v okamžiku ucítění prvních bolestí zaměstná, zabaví a bude bavit - odreagujete se tak od symptomů bolesti. Dále se zkuste podívat, co jste prožívala před 3 roky, když bolesti začaly. Jelikož se jedná o pravou stranu, hledala bych v mentálních vzorcích, kde jdete sama proti sobě - kde se někomu (zejména mužům, práci či povinnostem) přizpůsobujete a cítíte se nepříjemně. Pomoci mohou též masáže, kraniosakrální terapie, Bachovy esence či psychoterapie.

ZaZa Kralupy s.r.o.  - Zorka Vacková
20. 08. 2018 11:01   |   Zorka Vacková

Souhlasím s paní Ditou. Další možností je zátěž hlavových nervů, kde může být mikrobiální ložisko nebo těžké kovy. Pokud nemáte možnost dát se vyšetřit na Salvii nebo navštívit nějaké centrum s plazmovým generátorem, doporučuji užívat Joalis preparáty NEURODREN, LYMFATEX, MINDDREN.

Naturo-rezonanční poradna  - Dagmar Jančová
20. 08. 2018 13:32   |   Dagmar Jančová

Souhlasím s paní Zorkou Vackovou.

Odpovědi návštěvníků

Marian S. 24. 9. 2018

Zdravím. Až nyní jsem se dostal k tomuto dotazu. Pokud má má rada ještě nějaký smysl ... zkusil bych určitě diagnostiku na výskyt parazitů v mozku.

Marie Almásyová, www.irisdiagnosis.cz 21. 8. 2018

Zdravím.

Vaše potíže mohou trochu svádět terapeuty k fyzioterapeutické nápravě, ale z mých dlouholetých zkušeností vím, že příčina může být i jinde. Jedno z nejdůležitějších je mít čistá střeva a v jednotlivé orgány. S tím je spojená zátěž mikroorganismů.

Setkávám se den co den u mých klientů s tím, že všechna vyšetření v západní medicíně jsou v pořádku a přesto mají lidé velké problémy.

Pokud budete chtít, vyhledejte si moje stránky, můžete tam mnohé vyčíst a kdybyste měla pocit, že jsou Vám metody, kterými se zabývám blízké, zavolejte, ráda se Vám budu věnovat.

Marie

Lukáš Hoďák 20. 8. 2018

Dobrý den, bylo by vhodné najít a odblokovat příčinu té bolesti. Když v sobě vyřešíte skutečnou příčinu tohoto problému, tak zmizí i následek - bolest. Možná by Vám také mohlo pomoci uvědomit si, co tomu předcházelo před těmi téměř 3 roky, co se změnilo ve Vašem životě apod. Většina našich problémů vzniká už v našem dětství a pak to v nějaké podobě neustále prožíváme znovu a znovu, dokud s tím něco neuděláme, dokud to nepochopíme a nezměníme v sobě... Užíváním léků proti bolesti nepracujete s její příčinou, ale pouze potlačujete následky a to obvykle nevede k trvalému vyřešení problémů. Jako přírodní alternativu léků proti bolesti bych Vám doporučil směs esenciálních olejů MIG ( https://www.magickeesence.cz/esencialni-etericke-oleje-smesi/bewit-mig-volna-hlava/ ) nebo NOHEPA ( https://www.magickeesence.cz/esencialni-etericke-oleje-smesi/bewit-nohepa/ ). Nejlépe používat v elektrickém aromadifuzéru: https://www.magickeesence.cz/aroma-difuzery/ (do 31.8.2018 50% sleva na celou nabídku). Znám několik lidí, kteří se tímto způsobem úplně zbavili velmi silných migrén, které je trápily mnoho let a nic jim na to nepomáhalo... Pokud byste s tím chtěla pomoci formou terapie, tak se mi prosím ozvěte - rád Vám s tím pomůžu.... S pozdravem L. Hoďák (www.lukashodak.cz).

Marie Palová 20. 8. 2018

Dobrý den, tyto metody zabírají velmi rychle. Mám řadu zkušenosti, včetně zpětných vazeb. Můžete začít hned, a z domova.

Maruš Palová

TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE&EFT

Kouč, Autopatie, Hypnóza

Pražská 767/33, Jablonec nad Nisou, 466 01

Tel.: +420776594305, +420777244232

E-mail: eftpalova@seznam.cz, www.terapeutpalova.cz

Petr Hoffmann 19. 8. 2018

Dobrý den, mohla by Vám pomoci například homeopatie.

Hanka Hudáčová 19. 8. 2018

Dobrý den, pomáhá masáž lýtek a tepelné polštářky hodně nahřát a dát pod chodidla, máte zablokovanou krční páteř, počáteční problémy hledejte v psychosomatice,

Hanka Hudáčová 19. 8. 2018

Dobrý den, pomáhá masáž lýtek a tepelné polštářky hodně nahřát a dát pod chodidla, máte zablokovanou krční páteř, počáteční problémy hledejte v psychosomatice,

Štefan Paulenda 19. 8. 2018

Dobrý den

Podle mého názoru bývají bolesti často spojeny s mikrobiální zátěží. Nejčastější jsou FSME viry, Herpes viry aj, Borelioza, Mohou to být taktéž prvoci, nebo plošní i kulatí červi. Příčina bývá spojena s játry. Je pravděpodobná opakovaná konzumace kontaminované vody. Je dobré se nechat proměřit zkušeným terapeutem a zjistit příčinu.

Štefan Paulenda

Ludmila Pařízková 19. 8. 2018

Dobrý den, než jdu s někým řešit bolesti hlavy (opakující se) chci nejdřív vyšetření. Pokud je negativní (nic se nenajde) je dobré zpracovat tyto bolesti v regresi - kde se najde příčina problému, který se zpracuje a je po bolestech. Mlžete mi napsat www.energysystem.cz

Pařízková L.

Oľga 19. 8. 2018

Dobrý deň,

bolesti hlavy môžu mať vskutku rôzne príčiny. Pokiaľ nie je problém v chrbtici, ani nemáte aneuryzmu, môže to byť nedostatok niektorých vitamínov, minerálov, či iných látok potrebných pre správny chod organizmu a v neposlednom mieste aj stresové situácie, či správny pitný režim....www.dio-vita.sk

Vladimír Felkl 19. 8. 2018

Dobrý den. pomocí hypnoterapie najdete a zpracujete Váš problém. Pokud máte zájem kontaktujte mne na hypnoterapie@centrum.cz

Vladimír Felkl


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím