https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Petr Kosík

Tvůrci Reality
Petr Kosík

100 %
Arbesova 1055 5 Ostrava 702 00
774723381
http://www.tvurcireality.cz

O terapeutovi

Jmenuji se Petr Kosík, jsem řečník, motivátor a převážně průvodce lidských bytostí na jejich „ne vždy“ jednoduché cestě duše v tomto životě.

Zaměřuji se na měření a posilování lidského biopole, jsem věčným studentem osobního rozvoje a vědomého života, zakladatelem služby NAVIBRUJ SVŮJ ŽIVOT a také komunikuji s Vyšší Inteligencí přes informační pole.

S čím vám můžu pomoci:

Vědomé tvoření reality

Přechod vědomí do vyšších rovin, přítomný okamžik, vědomá manifestace, práce s myšlenkami.

Práce s energií

Měření energie, léčení a harmonizace energetických center v biopoli.

Vědomé vztahy

Partner, děti, rodiče, kompatibilita.

Zdravé tělo, mysl, duch

Jak se dostat do své síly, sebeláska, zodpovědnost, rovnováha, uzemnění, pohyb, strava, meditace.

Certifikáty


Soubor typu jpgCertifikát od Joe Dispenza - změň svůj osud(478,4 kB)zobrazit
Soubor typu jpgCertifikát od Eckhart Tolle - vědomá manifestace(378,5 kB)zobrazit
Soubor typu pdfCertifikát od Alberto Villoldo - odvážné snění(237,2 kB)zobrazit
Soubor typu jpgCertifikát SRT - Spiritual Response Association(187,4 kB)zobrazit
Soubor typu jpgCertifikát od Andy Winson - objev svoji sílu(926 kB)zobrazit
Soubor typu jpgCertifikát QHHT - Quantum Healing Hypnosis Technique(2,9 MB)zobrazit

Názory a hodnocení

Helena Hrachová 6. 2. 2024
 

Měření biopole, stavu orgán, čaker a meridiánů a úrovně stresu je fascinující. Po pouhém vložení prstů do "krychličky" - přístroje Dr. Korotkova - uvidíte celou svou bytost. Zevnitř, tzn. své energetické zásoby orgánů, méně či více vyrovnané čakry, traumatická místa apod. I zvenku - biopole, energetický obal těla.

Měření perfektně doplňuje konzultace, kde se mj. dokonce dozvíte, jak jestli máte srdce otevřené nebo zavřené.

Po změření získáte mp3 nahrávku. Ladí vašemu uchu a zároveň harmonizuje i léčí místa ve vás, která přístroj vyhodnotil jako důležitá.

Byla jsem překvapená, jak moc měření odpovídalo mému vnitřnímu pocitu o stavu těla.

Děkuji za příjemnou zkušenost. Výjimečné spojení kvantové fyziky a terapeutické praxe.

Karel Švančar 6. 2. 2024
 

O přístroji na měření biopole jsem se dočetl v knihách a jakmile jsem se ocitl na "akci", kde možnost změření byla, tak jsem toho využil (byla to hlavně zvědavost). Překvapila mě mile rychlost měření. Výsledky a doporučení zaslané na email jsou pro mě obsáhlé a kvituji možnost konzultace po telefonu. Jsem rád za tuto zkušenost, která je pro mě dalším krokem na cestě k objevení svého Já. Děkuji Petře.

Eva Burdová 6. 2. 2024
 

Chtěla bych moc poděkovat Petrovi za důkladný rozbor mého biopole. Spolu jsme přišli na to, v čem mám na sobě zapracovat, aby se můj zdravotní stav změnil a zharmonizoval. V hloubi duše jsem to vnímala, ale nevěděla jsem si s tím rady. Jsem vděčná, že setkání bylo přátelské, nesoudící, ale i s přesahem. Mp3 nahrávka a cenné rady mi pomáhají. Opravdu mohu všem doporučit. Děkuji za laskavý přístup.

Martina Trefilová 11. 5. 2022
 

Petr je velmi milý a sympatický pán, jeho příjemný hlas mě uklidňoval celou seanci, já se cítila dobře a v bezpečí ať jsem viděla cokoli ze své minulosti. Intuitivně vždy cítil co zrovna potřebuji a skvěle mě prováděl. Konzultace sama o sobě mi dala mnoho pochopení do života, který nyní žiji. Doporučuji všem, kteří se zajímají o svůj osobní rozvoj a potřebují se posunout dále.

Eva Haicová 8. 5. 2022
 

Veronika Cabová 2. 5. 2022
 

Ahojky lidičky, chtěla bych doporučit Petra Kosíka na regresi. Byla jsem maximálně spokojená a sedl mi hned po telefonu, také příjemná komunikace. Prostě koho láká dozvědět se více o sobě nebo něco vyřešit, je regresní terapie do minulých životů dobrý způsob jak si pomoct. A Petr vám v tom pomůže. Už teď se těším na další regresi. Mějte vždy krásný den s úsměvem, ahoj.

Jana Dosedlová 25. 4. 2022
 

Marie Tománková 24. 4. 2022
 

Mockrát děkuji Petrovi za úžasný zážitek, který mě velice obohatil a pomohl pochopit souvislosti v mém životě. Vše to dávalo opravdu smysl v danou chvíli. Dostala jsem 3 odpovědi ve vyšší inteligenci a dodnes z toho čerpám. Ještě jednou děkuji a na závěr musím znovu dodat a nevím jak to popsat:) Všem tento "jiný" typ terapie rozhodně doporučuji.

Petra Ondruchová 21. 4. 2022
 

Když jsem šla poprvé na regresi, vůbec jsem nevěděla co mě čeká a byly také obavy, co zde zažiji. Musím říct, že ani slovy nejde popsat ten pocit který jsem prožila. Rozloučila jsem se konečně se svým již zesnulým otcem a pouštěla ho za světlem, neskutečné. Pomohlo mi to v utváření sebe samé a konečně k usmíření a urovnání vztahu se svým otcem. Vše se odrazilo i v mém osobním životě a myslím si, že mí blízcí to určitě pocítili.

Olga Wernerová 19. 4. 2022
 

Díky panu Petrovi jsem měla příležitost si vyzkoušet metodu regresní terapie. Neskutečný podnět, bolest, strach, zároveň zvědavost a touha zjistit, co regrese obnáší. Při každém našem sezení jsem si víc a víc uvědomovala svou osobitost, sílu a chuť žít. Také vděčnost co v životě mám a kdo jsem. Děkuji za každou možnost se znovu a znovu ponořit do tajů snů, a nabít se neskutečnou energií vibrací.

Gabriela Kretová 16. 4. 2022
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Moravskoslezského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20