Petra Mičulková

Petra Mičulková - chromoterapeut, colorterapeut
Petra Mičulková

0 %
- - Ostrava 71700
barevnestranky@seznam.cz
+420739737203
http://barevnestranky.cz

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Co se týče oboru chromoterapie, colorterapie, tak těmito léčebnými praktikami se zabývám už několik let. Před nějakým časem jsem se dostala k materiálům Thea Gimbela a Edwina D. Babitta, kteří tak ucelili teorii léčení s barvami. Jejich poznatky mě natolik ovlivnily, že se na toto téma stále vzdělávám, shromažďuji různé poznatky a materiály od různých terapeutů ze zahraničí, ale rovněž velký přínos mají pro mě  vlastní zkušenosti. Nicméně před nějakým časem jsem vystudovala Institut alternativních studií v Olomouci, ale také přímo obor colorterapie, takže jsem tak certifikovaný odborník přímo na tuto metodu.

Zabývám se tedy terapií pomocí chromoterapie - barev a barevného světla. Své několikaleté zkušenosti a poznatky přednáším na vlastních přednáškách či seminářích. Také lidem radím, jak si mohou pomocí této metody při řadě zdravotních potíží sami pomoci. Poslední dobou se specializuji na terapii barevným světlem, tedy terapii různými biolampami. Dělám i nezávislé poradenství pro ty, kteří už nějakou tu biolampu už mají, ale neví jaké správné barvy použít pro různé zdravotní potíže či jak správně tuto terapii používat.

Před nějakým časem napsala svoji první knihu s názevem Žijte barevně aneb barvy naši rádci i pomocníci. Dále píšu články do různých časopisů jako je Phoenix, Nová Regena, časopis Lékárna, Eniologie člověka, ale psala jsem články i do slovenského časopisu Vitalita. Mám zkušenosti i s barevnými homeopatiky, které chci časem oficiálně začít používat.

Jezdím a pracuji po celé České republice i na Slovensku. Takže máte-li nějaké dotazy, tak mě prosím kontaktujte.    Jinač veškeré moje dění či novinky vždy vyvěšuji na moje webovky, ale zavedla jsem nově i svůj facebook.

 

 

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Moravskoslezského kraje

Pro zadaný filtr nebyl nalezen žádný terapeut.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím